Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Ošklivé jizvy 5 měsíců po zvětšení prsou

nojami
nojami
28. 6. 2016 · Poslední odpověď: 30. 6. 2016

Dobry den jsem 5 mesicu po OP a myslim si ze moje jizvy jsou nepovedene.Pouzivala jsem 3 mesice stratamed a vysledek je pro me hrozny prosim co s tim?krome laseru?dekuju za nazory

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 28. 6. 2016
Nejlepší odpověď
Já koriguji jizvy až když jsou zralé a to ne dříve než po roce od operace. Zatím provádějte tlakové masáže 20 s, na každém místě ráno a večer (nejlépe při buzení a usínání, to máte na sebe největší klid) přikládejte si silikonové ploténky Gelu (já mám rád Topigel) a po roce se uvidí. Nemám sice moc zkušeností s řezy pod prsy, z 99% vkládám implantáty z přístupu z podpaždí, tam jsou i špatné jizvy málo vidět a snadno se korigují. Nicméně už máte tyto a tak se držte těchto rad. Časnější operace může vést k podobným jizvám.

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
**************

Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj), Ústecký kraj... . 30. 6. 2016
Dobrý den, pokud jste pozorovala zlepšení jizev tak klidně používejte, rovněž jsou důležité tlak. masáže a kontrola Vaším plastickým chirurgem. Zdravím Dr. Pavel Horyna
Premium
8 adres v Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina... . 30. 6. 2016
Reoperace se musí řešit v rámci reklamace, máte na ni nárok, pokud by se neprokázalo, že jste si to nějak zavinila sama. Pokud byste se s lékařem nedohodla, pak by to musel řešit znalec komory či soudní znalec. Ale, nejde o velkou částku. Samozřejmě to může řešit i kdokoli jiný ale to byste musela platit a pak se snažit získat peníze od svého lékaře.
Premium
2 adresy v Praha (kraj), Ústecký kraj... . 29. 6. 2016
Dobrý den, doporučuji vyčkat s korekci, rovněž řeším jizvy minimálně staré rok. Doporučuji intenzivní tlak. masáže a místně např. Siltape, Silipos. Na prvním snímku je i tendence k hypertrofické jizvě, zde možná s odstupem aplikace kortikoidů.
Zdravím Dr. Horyna Pavel
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.
Žádné recenze
Praha . 29. 6. 2016
Řešením jsou jen lasery v rukách odborníka. A asi časem reoperace, to nejdříve po roce. Dořešit s operatérem tak, že se o Vás postará, popř. pomůže zařídit řešení jinde.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 2. 2008
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 10. 2019
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 6. 2019
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 11. 2013
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 2. 2014
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 1. 2023
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 8. 2015
Facelift
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 7. 2017
Korekce jizev
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 7. 2014
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 4. 2007

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi