Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Poklesla prsa po augmentaci

Verullinda
Verullinda
11. 12. 2015 · Poslední odpověď: 20. 12. 2015

Dobry den, jsem pul roku po augmentaci kulatymi implantaty Mentor 325ml pod sval.Prsa mi poklesly,presto ze jsem poctive dodrzovala pooperacni rezim,bradavky smeruji smerem dolu misto vpred.Bylo by mozne augmentaci reklamovat?Da se tento stav resit reoperaci?Predposledni foto je tri mesice po operaci,posledni tri tydny po operaci,prvni dve fota jsou aktualni stav.Dekuji za odpoved,Veronika

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 13. 12. 2015
Nejlepší odpověď
Tato diskuse mi připadá planá a to při vší úctě k vyjadření kolegů. Nikdo z Vás neviděl prsa před výkonem a tak nelze se vyjádřit k výsledku po výkonu nota bene při této kvalitě fotodokumentace. Abych se k tomu mohl vyjádřit, tak si musím prsa vyšetřit "in vivo" zjistit stav před operací a podobně a ne hned doporučovat řezání do lidí.Mně se na fotkách nic dramatického nezdá.Nemyslím, že by bylo co reklamovat. Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
*****************

Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den. Podle fotografie bych doporučila navštívit svého operatéra a poradit se s ním. Zdraví Mudr. Šulcová Hejnalová eleganz clinic
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Aleš Fibír, Ph.D.
Hradec Králové . 13. 12. 2015
Dobrý den,
stav 3 měsíce po operaci považuji asi stejně jako Vy za uspokojivý a proto si myslím, že není nutné prsy modelovat nebo posouvat dvorec nahoru, protože nelze předpokládat, že by během tak krátké doby prsy významně poklesly nebo se zvětšila "obálka" prsů. Nejpravděpodobnější vysvětlení je spíše posun implantátů směrem nahoru. Co je příčinou posunu v tuto chvíli netuším. Na používání stahovacího pásu jste už příliš dlouho po operaci i když zkusit to můžete. Moc bych si od toho ale nesliboval. Implantáty je možno dostat do správného postavení zřejmě pouze operačně. S pozdravem Fibír.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Miloš Križko
Praha . 11. 12. 2015
Dobry den. Jsou 2 moznosti. Bud komplet reoperace, jak zminil kolega Dr. Padera, nebo jen korigovat dvorce, do lepsi pozice. Ale je to skutecne na konzultaci. Bylo by o jizvu kolem dvorce vic, i kdyz by to byla jen mensi korekce v mistnim znecitliveni.
Hezky den. Križko
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 11. 12. 2015
Dobrý den, podle fotografií - tedy orientačně, si myslím, že stav 3 měsíce po operaci byl výrazně lepší než stav současný. Nyní je implantát umístěn výrazně výš než tehdy, možná j vysunut jizvením v podprsní krajině. Asi by pomohlo posici implantátu snížit čímž by se dvorce dostaly více vpřed. Ale to je nutné řešit s Vašim operatérem. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Odhad implantátů

Simeona
28. 7. 2013 · Poslední odpověď: 7. 8. 2013

Dobrý den, můžete mi prosím opovědět jaké asi byly použity implatnáty (velikost, tvar a profil) a místo uložení. Toužím po takovýchto prsech. Děkuji. Š.

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Dobrý den,

Petra Clinic, Klinika estetické medicíny, nabízí inovativní metodu zvětšení, vytvarování a zpevňování prsou pomocí výplně Aquafillingu. Po tomto téměř neinvazivním ošetření dosahujeme krásných výsledků. Mohu Vás pozvat na nezávaznou konzultaci? Tel: **********

S pozdravem a přáním pěkného dne
Petra Řehořková
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 8. 2021
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 7. 2009
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 9. 2021
Niťový lifting
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 6. 2008
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 11. 2015
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 10. 2014
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 9. 12. 2018
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 12. 2007
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 10. 2015
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 5. 2020

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi