Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Pravidelné kontroly po augmentaci

Uzivatel
3. 2. 2007 · Poslední odpověď: 6. 2. 2007

Dobrý den, poskytuje některá klinika v Praze podobný ´´servis´´ pacientkám s implantáty jako pracoviště Mudr. Lucáka v Ostravě? Když jsem se cca rok a půl po augmentaci obrátila na svého operatéra s tím, že bych ráda preventivní sono či mammo vyšetření, bylo mi asistentkou pana doktora doporučeno, abych se laskavě obrátila na svého gynekologa. Navštívila jsem tedy pracoviště, které mi bylo doporučeno mou gynekoložkou, k vyšetření přistupovali zodpovědně ale bylo vidět, že s pacientkami po augmentaci zkušenosti nemají... děkuji za odpověď

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Klinika GHC Praha
Praha . 6. 2. 2007
Dobrý den,na klinice GHC v případě zájmu našim klientkám samozřejmě zajistíme další pooperační vyšetřenína.
S pozdravem za kliniku GHC Drábková D.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 4. 2. 2007
Milá Adélo, už jsem zde psal mnohokrát, že je naprosto nezbytně nutné, aby si klineti vyjasnili, jaká služba se za cenou plastické operace u jednotlivých lékařů nebo pracovišť skrývá. Nejlevnější nebývá nejlepší. S přátelským pozdravem Dr. Šmuk
MUDr. Janka Točíková
Praha . 3. 2. 2007
Adelo,pacientky u mne operované mají před operací prsa vyšetřena mamografem,potom mají možnost kontroly po měsíci,po třech,šesti a každý rok zdarma.Ne všechny pacientky toto využívají,ale myslím,že každý kdo prsa operuje,by měl mít zároven zpětnou kontrolu,jak vypadají jeho výplody s odstupem času,tím se učíme.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Jan Doskočil
Hradec Králové . 3. 2. 2007
Dobrý den,
sanatorium SANUS Hradec Králové všechny pacietky po augmentaci zve na pravidelné prohlídky v 1-2 letých intervalech. Pokud je to potřebné, nebo pokud o to pacientka požádá, domluvíme mammologické vyšetření na specializovaném pracovišti, které s námi spolupracuje.
S pozdravem MUDr. Jan Doskočil
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
MUDr. Svatopluk Svoboda
2 adresy v Praha (kraj), Středočeský kraj... . 3. 2. 2007
Vážená paní, naše pracoviště - 1.kolínské sanatorium - poskytuje všem našim pacientkám vše, co je potřebné, to znamená pravidelné kontroly a je-li třeba i sono vyšetření či mammografii. Domníval jsem se, možná naivně, že takovýto servis poskytují všichni plastičtí chirurgové, kteří prováději augmentace. Přesto jsem stále přesvědčen, že péče plastického chirurga o pacientku zdaleka nekončí operací - ale možná jsem ze staré školy....Zdraví
Dr Svoboda
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 5. 2007
Abdominoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 11. 2021
Zvětšení penisu
1 odpověď, nejnovější odpověď: 9. 6. 2020
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 6. 2022
Korekce jizev
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 11. 2021
Zvětšení prsou
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 5. 2012
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 5. 2010
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 10. 2012
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 2. 2008
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 11. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi