Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Serom kolem implantatu

Mich_la
27. 4. 2021 · Poslední odpověď: 13. 7. 2021

Dobry den, chtela bych se zeptat na mé komplikace 5let po operaci, mám kulaté implantáty Polytech pod sval 275ml a od srpna 2020 se mi okolo implantátů tvoří serom, vždy max 3ml. Mám teplotu 38,5, otekle, bolavé prso. Dvakrát jsem dostala atb, vždy se vše spraví a za 4 měsíce zase... teď to mám po třetí, cekam na výsledky krve...bojím se, ze se to bude muset vyndat, to bych nerada!! dekuji

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 13. 7. 2021
Dobrý den,
tak malé množství tekutiny tolik nevadí, ale pokud se přidají i vysoké teploty, to může být problém, antibiotika jste již měla dvakrát, po 4 měsících lze vše zklidnit ještě jednou antibiotiky, pokud by to nepomohlo, pak by bylo vhodné implantáty vyměnit nebo vyndat.
Doufám, že nosíte stále podprsenku, aby byla prsa v klidu, přílišný pohyb prsou tento stav zhoršuje.
Opatrujte se
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová

Související dotazy

Z prsa leze hrana silikonu - srovná se to?

Elisa392330
Elisa392330
27. 7. 2016 · Poslední odpověď: 31. 7. 2016

Dobrý den, 16 den po operaci (teď jsem 5 týdnů) se mi udělala na pravém prsu dole u jizvy prý podle pana doktora hrana silikonu (jde zastrčit, ale zase vyleze) a ze strany mám hmatatelné vlnky. Levé prso mám krásné. Pan doktor mi řekl, že výsledek bude za rok a doporučil mi masáže. Chtěla bych se zeptat, jestli se to srovná? Děkuji za Vaši odpověď.

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 27. 7. 2016
Nejlepší odpověď
Dobrý den, jste velmi krátce po operaci a bez vyšetření se opravdu nedá odpovědět. Při tenkém podkoží a malé prsní žláze je někdy implantát více hmatný, zejména při umístění nad prsní sval. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 27. 7. 2021
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 6. 2007
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 11. 2021
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 24. 6. 2020
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 5. 2022
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 17. 6. 2008
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 3. 2007
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 4. 2014
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 10. 2023
Abdominoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 5. 6. 2009

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi