Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Život s implantáty v prsou

dafne277288
22. 3. 2015 · Poslední odpověď: 24. 3. 2015

Dobry den,jiz 14dni neustala premyslim o augmentaci poprsi.Hledam hlavne recenze jak se s implantaty vlasne zije v beznem zivote.Zadne jsem od pacientek nenasla

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
je dobré, že o tom přemýšlíte a rozhodně přemýšlejte ještě dlouho, není to zákrok, který by se měl podstupovat tak, jako když si jdeme koupit rohlíky do sámošky (bohužel mi tak často přístup k jakýmkoli estetickým zákrokům připadá). Já znám bohužel tu druhou stránku, kdy klientky hledají alternativu po vyjmutí z důvodu, že se s implantátem nesžily psychicky a vnímají jej neustále jako cizí těleso a druhým důvodem (nepočítáme-li komplikace) je, že se s implantáty "nesžil" partner. Dokonce jsem měla na konzultaci klientku, se kterou se partner rozvedl, když mu implantáty nachystala jako překvapení. Rozhodně bych vaše rozhodnutí neuspěchala, protože cesta zpět je velice problematická a nikdy už prsa nedostanete do původního stavu. Někdy je možná lepší spokojit se s tím, co máte, pokud nejde o skutečně objektivní defekt.
Dobrou volbu přeje
MUDr. Jana Vybulková Zavadilová
************
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 23. 3. 2015
Dobrý den,
po augmentaci prsou můžete žít zcela normální život bez jakýchkoli omezení, nicméně doporučuji nejdříve osobní konzultaci. Během konzultace se dozvíte vše podstatné od indikace zákroku, přes volbu vhodných implantátů ( velikost, tvar, životnost ) a v neposlední řadě také cenový plán, pooperační režim i případná rizika.

Hezký den,
MUDr. Martin Molitor, PhD. - primář plastické chirurgie Kliniky YES VISAGE

*****************
Dobrý den
Dnešní firmy maji celoživotní záruku , my nemůžeme určit z proces stárnoucí
Dle slušnosti nejdelší dobu jsem viděl implantáty 30 let bez poškozeni
I přes to nelze vyloučit rizika například kapsulace , ruptura , infekce, alergická reakce ......
Nejlepší zkušenosti jsou implantáty vyrobené v Německu nebo v Holandsku
MUDr Issam Al awa plasticky chirurg
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 22. 3. 2015
Dobry den, na toto tema bylo napsano velmi mnoho, ale obecne. S implantatem zijete zcela normalni zivot jako kazda jina zena. Zdravi ️dr vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Vážená slečno, jsem operatér, který během své více jak 30-leté profesní kariéry provedl nejméně 2000 těchto operací. Samozřejmě, v rámci kontrol zjišťuji i pocity žen po operaci. Je to obrovské množství informací, které po by zabralo mnoho stránek. Pravděpodobně budete muset hledat dál a vše zjišťovat. Pak by měla následovat konzultace u atestovaného plastického chirurga, který Vám dodá potřebné informace týkající se vlastní operace a pooperační péče. Při této konzultaci byste se ho měla zeptat na konkrétní věci, které chcete vědět.
Srdečně Vás zdravím, prim. Dr. V. Víšek, CSc., plastický chirurg.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zmenšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 5. 2014
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 26. 1. 2021
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 3. 2016
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 4. 2018
Vaginoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 10. 2017
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 8. 2016
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 5. 2008
Modelace prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 20. 11. 2019
Modelace prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 1. 2024
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 6. 2020

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi