BodyChic - nový způsob jak získat ladné křivky

Máte před zákrokem?

Vyplňte krátký dotazník a pošlete nezávaznou poptávku až 4 specialistům na tento zákrok. Díky dotazníku snadněji získáte konkrétní odpověď od špiček v oboru – rychle a zdarma.

Máte po zákroku?

Sdílejte své zkušenosti v rychlé anketě a pomozte ostatním se lépe rozhodnout.

  1. Step 16
  2. Step 17
  3. Step 18
  4. Step 19
  5. Step 20
  6. Step 21
  7. Step 22
  8. Step 23

Kdy chcete liposukci podstoupit?

Jakou partii chcete nejvíce ošetřit?

Už jste někdy liposukci podstoupil/a

O jaké metodě přemýšlíte?

Jak jste zkoušel/a zhubnout do této chvíle?

Jak dlouho se pokoušíte zhubnout?

Pomohla by vám v rozhodování možnost platby na splátky?

Chtěla byste se připojistit na případné komplikace po zákroku?

Autor:

BodyChic je novinkou mezi zákroky estetické medicíny. Je založen na kombinaci dvou oblíbených zákroků: liposukce a augmentace (zvětšení) prsou vlastním tukem. Jedná se o šetrný a zároveň velmi efektivní kombinovaný zákrok vhodný pro formování postavy. V současné době tento zákrok exklusivně nabízí brněnská Body klinika plastické chirurgie.

O čem ženy sní? Podle zkušeností odborníků estetické medicíny vede jednoznačně plnější dekolt a pěkně tvarovaný zadeček, ploché bříško a pevná stehna. Důležité je harmonické vyvážení proporcí. Body klinika plastické chirurgie v Brně (www.bodyestet.cz) proto jako jediná svým klientkám nově nabízí BodyChic, speciální službu 2v1 (http://www.bodyestet.cz/body-chic), která za cenově výhodných podmínek vyhoví všem těmto požadavkům. Zákrokem BodyChic získá tělo dokonalé křivky.

„Princip je vlastně velmi jednoduchý, BodyChic spojuje dva žádané zákroky: liposukci a augmentaci (zvětšení) prsou vlastním tukem. Po šetrně provedené liposukci totiž získáme velmi cenný materiál – tuk bohatý na kmenové buňky. Otevírá se tedy možnost dalšího využití získaného tuku jeho přenesením do partií, které si přejeme opticky zvětšit. Při zákroku BodyChic je provedena liposukce v plném rozsahu, na kterou plynule navazuje augmentace prsou vlastním tukem," popisuje BodyChic uznávaný plastický chirurg MUDr. Pavel Holuša.

Krok č.1: Štíhlejší tělo

Prvním krokem ke krásnějším křivkám je tedy liposukce, osvědčená metoda estetické chirurgie pro formování kontur těla v problémových partiích jako jsou boky, stehna či břicho. Na Body klinice se používá tzv. liposukce tumescentní. To znamená, že daná oblast je před samotným odsáváním tuku napuštěna speciálním liposukčním roztokem. Účelem je zvětšení objemu, napnutí tukových zrn a jejich zkřehnutí. To pak umožňuje rovnoměrnější a zároveň šetrnější odsátí. Liposukční roztok obsahuje také anestetikum, takže vlastní liposukce je nebolestivá.

body klinika telo „S tumescentní liposukcí máme dlouhodobě vynikající zkušenosti, v porovnání s některými jinými liposukčními metodami je velmi účinná a zároveň šetrná. Zejména v případě dalšího využití odebraného tuku je naprosto zásadní, aby byl tuk odebrán co možná nejšetrněji a nedošlo tak k poškození tukových buněk. Proto na Body klinice používáme metodu přenosu tuku na principu známé Colemanovy metody – osvědčené techniky, kterou vypracoval americký lékař Sidney Coleman, specialista na přenosy tukové tkáně, jehož vynikající výsledky dnes ohromují svět," vysvětluje MUDr. Holuša.

Krok č. 2: Plná prsa

Odsátý přebytek tukové tkáně se následně využije ke splnění druhého snu, a to díky novince v úpravě poprsí - lipograftingu neboli zvětšení prsou pomocí vlastního tuku. Při této metodě augmentace se tuk odebraný liposukcí vyčistí a zbaví nežádoucích příměsí, čistý tuk se poté speciální tenoučkou kanylou vpravuje do tkáně prsou. Tímto postupem se dosáhne jejich zvětšení, vyplnění a lehkého zvednutí, dají se také upravit drobné odchylky ve tvaru prsou. Na rozdíl od klasické augmentace pomocí silikonů představuje použití tuku menší zátěž a riziko. Rekonvalescence po zákroku je podstatně kratší a její průběh méně bolestivý, nehrozí tvorba kapsuly.

Výhody kombinovaného zákroku

V rámci služby BodyChic tedy klientka absolvuje dva zákroky najednou. Není to pro tělo příliš náročné? "Díky šetrnosti obou metod rozhodně ne. Navíc kombinované zákroky, mnohdy podstatně většího rozsahu, jsou čím dál oblíbenější. Pacientka v rámci jednoho pobytu v nemocnici a v průběhu jedné narkózy vyřeší několik problémů naráz," vyvrací případné obavy MUDr. Pavel Holuša.

"BodyChic mohu obecně doporučit ženám, které žádají zeštíhlení některých partií těla, většinou stehen, hýždí a dalších partií dolní poloviny těla a současně vyplnění či lehké zvětšení prsou. Tím dochází při jedné operaci k celkové změně proporcí postavy. Zákrok naopak není vhodný pro hubené ženy, u nichž není kde odsát potřebné množství tuku, a také pro ženy, které žádají zvětšení poprsí o více než jedno číslo."

Nová služba BodyChic zahrnuje liposukci i lipografting. V rámci tohoto zvýhodněného balíčku mohou klienti ušetřit až 20 tisíc Kč.

Aktualizováno: 24.11.2013

Liposukce - Novinky

Diskuze k tématu

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní