Magický lifting Mezonitě pozvedne povadlé partie obličeje bez chirurgického zákroku

Autor:

Povadlé partie v oblasti obličeje trápí v současné době mnoho žen i mužů. Pokud jste se tohoto problému chtěli zbavit, bylo nutné podstoupit chirurgický zákrok. Dnes je tomu ale jinak. Petra Clinic totiž přichází se zcela novou metodou jménem Magický lifting Mezonitě, která dokáže odstranit problémy s povadajícími partiemi obličeje rychle a bez nutnosti invazivního chirurgického zákroku!

Pomocí speciálních biokompatibilních nití

Magický lifting Mezonitě je revoluční metoda, která si získává stále větší oblibu. Díky ní se totiž může povadlé kůže v oblasti obličeje zbavit každý a to velmi rychle. Tato metoda pracuje na základě mini invazivního liftingu a to pomocí speciálních biokompatibilních nití. Speciální nitě se zavádějí pod kůži ve směru vrásek a hlubokých rýh. Jejich účelem je vytvořit sítě, kolem kterých se začne vytvářet kolagen. Nitě mají speciální složení, které je do těla zhruba po 6 měsíců vstřebáno. Kolem nití se ale za tuto dobu vytvoří nová kolagenová vrstva, což zapříčiní vypnutí pleti a také zabrání jejímu ochabnutí.

tvar Bez bolesti a nutnosti hospitalizace

Díky použití speciálních nití se Magický lifting Mezonitě řadí mezi neinvazivní metody. Při tomto ošetření není potřeba anestézie ani hospitalizace. Před zákrokem je pokožka pouze „umrtvena" speciálním krémem. Magický lifting také nevyžaduje žádné řezání jako je tomu u klasického liftingu. Stačí jen malý vpich, kterým jsou nitě aplikovány pod kůži. Zákrok je tak téměř bezbolestný.

Zvláštní režim není potřeba

Magický lifting Mezonitě má i tu výhodu, že celý zákrok trvá zhruba 30 minut a nevyžaduje žádný zvláštní režim před ani po zákroku. Magický lifting Mezonitě je výborný také v tom, že má dlouhotrvající efekt - účinek je totiž viditelný okamžitě a přetrvává až 2 roky!

Kdy Magický lifting Mezonitě pomůže?

Metoda pomůže při mnoha obtížích. Magický lifting Mezonitě především upraví a vyzdvihne nevýrazné kontury obličeje, pozvedne pokleslé tváře nebo také pokleslou kůži nad horní zevní částí oka. Umí také vyhladit vrásky a to i vrásky nad kořenem nosu. Můžete se díky této metodě zbavit i povislé kůže na bradě a dalších estetických problémů, které vás trápí.

Tuto metodu provádí v České republice Petra Clinic a více informací o ní najdete na www.bezbolestna-liposukce.cz

Aktualizováno: 9.10.2018

Niťový lifting - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní