Petra Clinic představuje revoluční Kolagenový gel

Autor:

Oddálit projevy stárnutí rychlou a jednoduchou cestou. Takový cíl si dala renomovaná klinika Petra Clinic a výrobce kosmetiky Ryor a díky jejich spojení i vytrvalé práci se jim tento cíl podařilo splnit. Na světe je díky nim nový – revoluční kosmetický přípravek.

Kolagenový gel ohromuje svou účinností

Petra Clinic se specializuje na provádění zkrášlujících a omlazovacích procedur jako je bezbolestná liposukce. Zkušenosti s omlazováním a odstraňováním nepříjemných projevů stárnutí a také s hubnutím mají bohaté. Pro své zákazníky ovšem chtěli udělat mnohem více. Přinést produkt, který bude opravdu efektivní. Právě proto se spojily své síly s Ryor a výsledkem je unikátní kosmetický přípravek - Kolagenový gel.

zena tvar krasa Speciální složení výrazně zpomaluje projevy stárnutí

Kolagenový gel (http://www.bezbolestna-liposukce.cz/produkty/kolagen) je unikátní svým složením. Obsahuje totiž ve vysokém množství kolagen – látku, která je nezbytná pro zdravou a krásnou pokožkou. Kolagen je často nazývaný elixírem mládí a není to jen náhoda – dokazuje to právě Kolagenový gel. Stárnutím dochází k úbytku kolagenu z tkání pokožky a tak i ke vzniku vrásek a právě tento proces Kolagenový gel výrazně zpomaluje.

Pružná, jemná, hebká – prostě mladistvě krásná

Kolagenový gel vyživuje pokožku a dodává jí kolagen v potřebném množství. Právě díky tomu efektivně omlazuje stárnoucí, stresovanou, povadlou a zašedlou pleť, vyhlazuje mimické vrásky, hluboké vrásky vyrovnává, zvlhčuje pokožku, znovu obnovuje její elasticitu, lehce upravuje pigmentaci kůže a působí na rozšířené póry. Kolagenový gel také odstraňuje otoky, váčky pod očima a přináší okamžitou úlevu unaveným namáhaným očím. K pokožce je přitom absolutně šetrný – obsahuje totiž výhradně přírodní kolagen, který je získávaný z výtažků nejušlechtilejších druhů ryb a je dále filtrovaný vlákny bource morušového.

Objevte jeho sílu i vy! Nabídku najdete na www.bezbolestna-liposukce.cz

Aktualizováno: 1.12.2013

Facelift (operace obličeje), SMAS lifting - Novinky

Kdy a pro koho je facelift vhodný?

MUDr. Miroslav Veliký

Stárnutí je nevratný proces degenerace tkání, který vede ke ztrátě pružnosti a k povolování kůže, jejich podpůrných vazů a...

Související recenze a zkušenosti

evita 16.4.2019
Spokojený/á

Špičkový chirurg + skvelý človek = dr. Petr Hýža. Po zákrokoch liposukcia + miniabdominoplastika + FL+ ine... to všetko s krásnym výsledkom. Som 2 tyzdne po zakroku, tvár po FL prirodzena, kontury vyrysovane, jazvy na tv... Více 

4 Likes  
Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní