Výplň hlubokých vrásek kanylami z jednoho vpichu

Autor:

"Vyplňujeme hluboké vrásky hyaluronovou kyselinou z jednoho vpichu. Omezujeme tím vznik modřin a bolestivost při aplikaci na minimum," říká Mudr. Hana Plachá. Přesně tak by se dal chrakterizovat nový postup pro aplikaci výplní pomocí kanyl, který vám představujeme.

Jakým způsobem se dají aplikačním perem aplikovat výplně?

Výplně se provádí kanylami. Kanyly jsou naprosto úžasné v tom, že jde o dlouhé tupé jehly, různého průsvitu, které mají po straně aplikační otvor a dají se použít téměř ve všech oblastech. K vyplnění nasolabiálních vrásek, k výplní propadlin pod očima, ke zvětšení objemu tváří a tím i pozvednutí celého obličeje, ale také se jimi dá skvěle vyplnit defekty kolem brady a pozvednout např. i dolní koutky a nebo i vyplnit rty. Ošetření probíhá tak, že si v lokální anestezii Emlou nebo Mesocainem vytvořím širší jehlou malý otvor, kterým pak protáhnu kanylku a při zpětném pohybu sešlápnu pedál aplikačního pera, které pomalu, ale velice pravidelně vypouští samotnou výplň. Tato metoda je, jak už jsem jednou uvedla daleko méně bolestivá, tupá kanyla netraumatizuje tolik tkáně a jsou po ní menší otoky a modřiny než při injekční aplikaci. Zanedbatelné není ani to, že provedeme pouze jeden vpich a ne několik jako při injekční aplikaci. Pacientky pak většinou uvádějí, že cítí pouze tlak.
Používáme všechny kvalitní hyaluronové kyseliny. Momentálně je naší nejoblíbenější hyaluronová kyselina poslední /IV generace/ Esthélis, Forthélis, Modelis /tvarování tváří/ a dále používáme výplňové materiály III. generace - Juvéderm, Juvedérm Voluma, Surgiderm 24 XP/má prodlouženou trvanlivost/.

mudr placha 1

Je hyaluronová kyselina jako kyselina?

Rozhodně ne.
To máte jako s auty. Také máte levná auta a drahá luxusní auta. Když v něm potom sedíte, tak vidíte i cítíte každým pórem vaší kůže diametrální rozdíl. A jak už jsem uvedla není kyselina jako kyselina. Některé jsou tzv. zasíťované a některé ne. Proto vám ty levné mohou vydržet třeba jen 3 měsíce a nevypadají příliš přirozeně. Některé vám vydrží déle než rok a vypadají absolutně přirozeně. Navíc si myslím, že na obličeji se nevyplatí šetřit. Tak například firma Medicontur s.r.o. do České i Slovenské republiky dovezla úplně nové výplňové materiály IV. generace s názvem Esthélis, Esthélis Basic a Fortélis Extra od švýcarské firmy Anteis, které jsou tzv. monofázické. A to je pro mne výzva. Jsou sice drahé, ale kvalitní. A na rozdíl od těch dosavadních tzv. bifázických mají méně vedlejších účinků jako je alergie, hrudkovatění, vytváření granulomů a prosvítání modrých pruhů. Je také nutno dodat, že tyto výplně získaly v roce 2009 certifikát FDA, což je nejvyšší ocenění kvality. Navíc jde o dvojnásobně zasíťovanou čistou kyselinu hyaluronovou, která vydrží až 13 měsíců. Existuje i Esthelis basic s glycerolem, kde opět stejně jako u mezoterapie Mesolis plus dochází díky glycerolu ke zpomalení odbourávání kyseliny.

Cena výplní se pohybuje podle použitého materiálu a množství od 3500 Kč do 9500 Kč.

Aktualizováno: 30.1.2012

Injekční výplně - Novinky

Související recenze a zkušenosti

MiriamTr 1.3.2018
Spokojený/á

Chtěla bych velmi poděkovat týmu V-clinic, za nádherně vyplněné rty. Zákrok byl téměř bezbolestný a s výsledkem jsem velice spokojená. Mohu všem doporučit!!!

5 Likes   30 Komentářů  
Hela H. 14.3.2011
Spokojený/á

Jmenuji se Helena H., je mi 45 let a v roce 2006 po nepříjemném rozchodu s partnerem jsem markantně zhubla, i když to nebylo nemilé, myslím to zhubnutí, ale tím se mi prohloubily vrásky v obličeji. Začala jsem přemýšlet ... Více 

5 Likes  
Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní