Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

9. 2. 2016

Paní doktorka Blanka Vraspírová je velmi milá a hodná

Stojí to za to

O lékaři

Hodnocení:
Paní doktorka Blanka Vraspírová je velmi milá a hodná
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Operaci mám již za sebou,rozhodla jsem se k tomuto zákroku,protože moje kamarádka na ní byla u paní doktorky Vraspírové před čtrnácti lety a pořád to má hezké.Já jsem nyní ve fázi hojení,čeká mně masírování jizev a potom se časem uvidí.Operace proběhla velmi rychle a je vidět,že to paní doktorka dělá už dlouho a má v tom zkušenosti.Cena operace je sice vyšší než na jiných klinikách,tak zhruba o 5 - 6 tisíc korun ale já jsem vsadila na jistotu,bála jsem se jít jinam,protože jsem neviděla výsledky ale moje kamarádka vypadá výborně i po letech a to pro mně bylo rozhodující.Paní doktorka Blanka Vraspírová je velmi milá a hodná,včetně jejího personálu.Vřele doporučuji a těším se,že i já už nebudu mít unavené oči a samozřejmě i na omlazující účinek,který potěší každou ženu po padesátce.Hodně jsem se bála bolesti ale bylo to zbytečné.

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Úžasný výsledek (MUDr. Payer)
Motto pana doktora Payera je velice výstižné, jsem naprosto spokojená a šťastná. Jeho sympatický způsob komunikace a naprosto profesionální práce je pro mě hojivým lékem = ELIXÍREM ŽIVOTA. VÝBORNÁ VOLBA, VŠEM DOPORUČUJI.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.