hank6166299

Pani doktorka je velice milá,vždy dobře naladěná a usměvavá.Zákroky mi vždy vysvětlila a byla trpělivá.Při výkonu mi vysvětlovala co bude dělat a co mám očekávat.Mohu opravdu doporučit,velice se k ní vždy těšim.Se vším,co jsem u pani doktorky podstoupila jsem spokojená.Nyní jsem objednaná na Plexr-horní víčka..Už se moc těšim.

zorkapliskova

I když jsem veliká sportovkyně, snažím se jíst vhodně a pít dostatečně, tak mě trápí celulitida, která je bohužel u mě dědičná. Jediné, co mi na to pomohlo, byla rázová vlna. Moc se mi líbilo, že po každém ošetření "zbíječkou" se nohy mohly zklidnit ještě v lymfodrenážních kalhotech. Místo dovolené jsem si za 18.000 nadělila tato ošetření a musím říct, že to za to opravdu stálo!

Dnes hodně žen trpí celulitidou a není to nic moc pěkného. Já měla stejný problém. Proto jsem docházela a ještě budu docházet na akustickou rázovou vlnu. Nechávala jsem si dělat celé nohy. Výsledek je přímo úžasný a viditelný již po čtvrtém zákroku. Nikdy jsem si nepomyslela, že efekt bude až tak velký a to mi bude letos 56 let. Po celou tu dobu se o mě starala slečna Martinka. Nejenom, že má profesionální přístup, ale i velice odborně tento zákrok provádí. Nohy nyní mám hladší a povolená kůže se krásně vypla, nohy vypadají štíhlejší, mladší. Vřele všem tento zákrok doporučuji, nebudete litovat. Tímto chci i poděkovat slečně Martince, je prostě skvělá.

janka50

S Amaryllis centrem mám bohaté a velmi pozitivní zkušenosti. Už jsem zde byla na aplikaci mezonití, docházím sem na kosmetiku a aktuálně si nechávám i odstraňovat celulitidu, protože se mi podařilo sundat nějaká kila a jak se mi povolila kůže, tak ďolíčky se mi pěkně zvýraznily. Už mám za sebou 4 sezení a je vidět, jak celulitida mizí. Takže děkuji moc ošetřujícím, co se o mě vždycky tak hezky starají !

jolana

Do Amaryllis centra jsem docházela na odstranění celulitidy a musím moc poděkovat slečně, co se mi při ošetření věnovala. Už po třetím sezení byl vidět velký rozdíl a nyní se můžu pochlubit tím, že už na stehnech a zadku nemám žádné ďolíčky, takže kdo má stejný problém jako jsem měla já, tak mohu doporučit toto centrum.

Blíží se léto, tak jsem začal chodit na ošetření celulitidy do Altosu. Výsledky jsou již viditelné, ale stále vypadám jako, chci být nejkrásnější u moře! Jelikož se mi po karanténě nepodařilo zhubnout (škoda, že jsem o takovém postupu tehdy nevěděl, nemusel bych se červenat za libry). Děkuji vaší klinice.

dash6176870

navštivuji tuto úžasnou kliniku již druhým rokem. Nemohu si vynachválit přístup personálu, kvalitu výsledku, příjemné porstředí. Již od mlada mě trápila celulitida a nakonec jsem našla neinvazivní, účinné a bezboílestné řešení svého problému. Moje celulitida se viditelně zlepšila již po několika zákrocích! Děkuji celému personálu za opečovávání.

kofola

Na rázové vlně jsem byl teprve 7.3.2017 takže zatím nevím,jestli to pomohlo.Mám ostruhu patní kosti a nešlo s tím už skoro ani chodit,jak to bolelo.Absolvoval jsem i ultrazvuk,ale bez úspěchu,proto jsem zvolil rázovou vlnu,tak uvidím,za jak dlouho to přestane bolet.

Výsledky, co jsou vidět!
sarka_horakova214824

Ráda bych se podělila o pozitivní zkušenost... Po mnoha neblahých zkušenostech s různými salony jsem konečně spokojená. První pracoviště, kde si připadáte jak na opravdické klinice a ne jen jak v salonu krásy na nehtech:). Taky mi neslibovali výsledky hned a zadarmo... Chodím tam na odstranění pigmentových skvrn, kde už po prvním ošetření bylo vidět zlepšení... Teď jsem přidala ještě rázovku na celulitidu a po 3 ošetřeních slavíme první menší úspěchy, sice to jde pomalu ale jde... Takže doporučuju... Hlavně je vidět, že tam tomu rozumí a neplácají nesmysly jako jinde…

kamila388716

S péčí a osobním přístupem paní doktorky jsem velice spokojená a mohu jen a jen doporučit. U paní doktorky jsem podstoupila zákroky: botox, výplň rtů a léčbu celulitidy. Se vším jsem naprosto spokojená! Hlavně bych chtěla poděkovat za doslova odstranění celulitidy, než jsem šla k paní doktorce, tak veškeré pokusy byly s nulovým výsledkem. Moc děkuji!

nadsena_t668428

V průběhu ledna, února a začátku března jsem podstoupila ošetření estetickou rázovou vlnou, a to na stehnech, hýždích (6 terapií) a břichu (4 terapie). Paní doktorka Šochová je velice příjemná a vstřícná, opravdový profesionál, ochotně mi zodpověděla veškeré mé dotazy před i během ošetření. Měla jsem strach z bolesti, ale úplně zbytečně. Párkrát se mi objevila tu a tam i malá modřinka, ale nic zásadního. Ještě je předčasné posuzovat celkovou účinnost ošetření estetickou rázovou vlnou, protože výsledky se zlepšují s časem, někdy jsou viditelné až půl roku po ošetření. Už v toto chvíli však vidím značný ústup celulitidy a celkové zpevnění i vypnutí kůže. Jsem velice spokojená.

altu6164827

I had a cellulite reduction procedure. Loved it! All process was very pleasant, the machine’s touches to the treated area was gentle, it felt like a warm massage during which I could relax and enjoy. The specialist measured the treated area before and after every procedure and after a couple of treatments we already saw the results. Thank you!________________________________________________________________________ Podstoupila jsem procedúru odstranění celulitidy. Byloto super. Celý proces byl velmi příjemý. Dotyky přístrojem byly jako jemná teplá masáž během které jsem se uvolnila a užila si to. Specialista změřil ošetřenou oblast před a po každém postupu a po několika ošetřeních jsme již zaznamenali výsledky. Děkuji!

Po vyšetření mně udělali cenovou nabídku a dodrželi svůj slib. Neslibovali zázraky, ale přesně definovali co a jak! Nicméně vše co slibovali, tak i splnili a s výsledkem jsem byla nadmíru spokojená. Určitě budu u nich řešit i své další potíže. Profesionální přístup MUDr.Takácsové, vstřícnost personálu, krásný prostor, ošetření za rozumnou cenu, prostě mně vyhovují po všech směrech. Irena F.

Tato ordinace používá k léčbě celulitidy, redukci tuků, formování postavy přístroj VelaShape. Účinnost je vysoká, péče kvalitní. Chtěla jsem se zbavit celulitidy a trochu vylepšit postavu. Trh je přesycený kdejakými nabídkami. Navíc nejsem příznivcem zákroků jako je kavitace, atd. Zaujal mě však přístroj VelaShape, s technologií elós. Tato technologie je bezpečná a nezahlcuje lymfatický systém. Vyzkoušela jsem a byla jsem velmi příjemně překvapená. Aplikace přístroje je velmi příjemná, uvolňující, protože zároveň probíhá i podtlaková masáž, která působí do hloubky a uvolňuje zatuhlé svalstvo. Takže nejen, že mám nyní hezčí postavu, ale také mě nebolí záda. Rozhodla jsem se, že budu chodit pravidelně na udržovácí hodinku min. 1x za měsíc. Kúru již mám za sebou. Těším se, až ji za pár měsíců opět zopakuji. Všem vřele doporučuji!!