Transplantace vlasů Praha

ErikS

Dobrý den,
na klinice jsem byl na zákroku - transplantaci vlasů již před rokem a nyní se jednalo o předem domluvený další zákrok na dokončení celkového dojmu. I proto mne zajímalo, jak bude klinika po roce fungovat, když na poprvé nebylo co vytknout. Musím uvést, že vše funguje ještě o něco lépe, než před rokem. Přístup personálu je ještě milejší a příjemnější, lékař i asistentka opět vylepšili postup, takže samotný zákrok byl ještě komfortnější a celková péče o pacienta je skutočně na velmi vysoké úrovni. Mohu jenom doporučit!!!

Zobrazit příspěvky1 Skrýt příspěvky1
Petra

Milý Eriku, jsem ráda, že jste našel v klinice konfort a byl jste spokojený s péčí. Profesionalita i lidský přístup, tyto dva prvky by neměly nikdy chybět.:) O transplantaci vlasů je v poslední době velký zájem, výsledky, které jsem viděla jsou orpavdu moc podařené a naprosto přirozené. Věřím, že to dokáže navrátit elán:) Poslední zákrok, který jste podstoupil, je finální, nebo se ještě nějaký očekává? Četla jsem, že je dobré změnit celkový životní styl, více sportovat, nekořit, apod, to vše má podle studií vliv na kvalitě vlasů. Velmi by mě zajímalo, jak Vás se tato změna dotkla a jak reagovalo okolí? 
Vložte, prosím, fotky před a po. Je to velká podpora a inspirace pro ostaní muže, kteří o zákroku uvažují. Děkuji.

Přeji, ať jde vše bez problému
Petra

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Martin 24.5.2018
Spokojený/á

Dobrý den, musím říct, že tohle byl opravdu super přístup. Co se týče zákroku, tak injekce byly nepříjemné, ale ne bolestné. Po injekci jsem necítil vůbec nic a zákrok byl úplně bez bolesti. Rád bych poděkoval celému tea... Více 

Doktor ve Vašem okolí