arty6161937

Na začátku ledna po pádu z kola jsem si přetrhnul šlachu na levém prostředníku - posledni článek zůstal v kladívkové poloze. Po vyšetření na ambulanci na RTG doporučili Vinohradskou nemocnici - plastiku. Pan doktor Chorvát zkusil konzervativní léčbu - tejpování. Cca 4 měsíce jsem poctivě tejpoval - viz fotografie a koncem května na kontrole bylo vše v pořádku. Pak postupné zatěžování a dnes plná pohyblivost. Takže mne pan doktor zachránil od plastiky šlachy. Chtělo to trpělivost a dodržovat tejpování. Pana doktora mohu doporučit!!!

palejk

Doporučuji mám za sebou druhou nohu a jsem hrozně moc ráda že jsem šla. Bolest se dá vydržet, zuby jsou horší.A to vědomí že můžu nosit zase páskové boty bez ošklivých palců.Na první operaci jsem byla před 8 lety v Liberci u pana doktora Hendrycha a nyní jsem po operaci druhé nohy opět u p.doktora Hendrycha. Vynikající ortoped. Všem doporučuji, není na co čekat nic jiného nepomůže. Bude mi 67let, dopadlo to dobře z výsledků mám radost.

Syn měl od narození srostlé prsty na obou nohách,obě nohy mu operoval pan doktor Martin Brzuchanski,s operaci syna jsme naprosto spokojeni,pan doktor je milý,příjemný člověk s lidským přístupem k práci.Pana doktora můžeme všem dalším pacietům opravdu doporučit.Opravdu skvělý lékař.

luci6163788

Velká spokojenost!... Po úraze na pravé ruce jsem měla nepříjemná omezení hybností při sportu i v běžném životě (se kterými “prý” již nelze nic dělat)...dr.Kempný jedním krátkým zákrokem mě veškerých omezení zbavil...v čekárně jsem na něj slyšela také samou chválu, a to u mnohem komplikovanějších případu. Bonusem příjemné prostředí kliniky, velmi příjemný personál... Mohu jen doporučit Lucie F.

erik6187341

Velké ocení za úspěšnou operaci a lidský přístup k pacientovi,panu doktorovi skládám velký obdiv.Pan doktor Suk je lékař na svém místě,moc děkuji jemu i jeho ohleduplnému personálu.Vrbkova Marta ,Kopřivnice

petr6154547
Velmi dobré
Petr6154547

Velmi dobré, vše proběhlo v naprostém pořádku

Dobrý den, za 2 měsíce mám jit na operaci hallux rigidus, strasne s ebojím a včera mi jeden pražský ortoped rekl,ze On sam by na tuto oepraci šel,pouze v případě každodenních bolestí,jinak ne...Strach z operace,o které většina pacientů píší ze nepomohla,situace stejna,dlouhá doba nemocenksé..až 6týdnů,rehabilitace..a to vse temer bez efektu.