20. 10. 2020 · Aktualizováno: 6. 10. 2023

Výborná zkušenost s operací horních víček

Cítila jsem se ve zkutečnosti starší než jsem a zhoršoval se mi i zrak.Všem kteří se rozhodují rozhodně doporučuji, měla jsem obavy ale vše opadlo, díky skvělému týmu pod vedením paní doktorky Ottové.Všichni lidé z mého okolí si všimli velké změny k lepšímu a cítím se po zákroku skvěle.Diky této zkušenosti mám větší sebevědomí a v budoucnu se budu obracet na tuto kliniku.

Komentáře (2)

Dobrý den, děkujeme, že jste se s námi podělili o své zkušenosti 😊, velmi nás těší vidět spokojené pacienty
Zdravím Vás, ráda bych viděla Vaši změnu. Nechtěla byste prosím zveřejnit fotky?

Horni vicka, Dr. Horyna

Rozhodla jsem se proto, ze jedno oko bylo vzdy otevrene mene a samozrejme odstranit nadbytecnou kuzi. Dostala jsem zakrok jako darek a jsem nadmiru spokojena. Nakonec zakrok podstoupi 3 clenove rodiny a to I jeden muzskeho pohlavi. Zensky vetsinou...

Operace horních víček

Pro operaci horních víček jsem se rozhodla na základě doporučení mé oční paní doktorky. Asi rok jsem se odhodlávala k tomuto zákroku. Rozhodla jsem se pro Gia clinic Prostějov a mohu všem doporučit. Profesionální a příjemný přístup personálu,...