Informace o ceně odstranění jizev laserem

1.915 Kč
průměr
81
odborníků

Odstranění jizev laserem je korektivní metoda, která eliminuje různé typy jizev – atrofické, hypertrofické a keloidní jizvy, jizvy po akné či operacích apod. Moderní lasery si poradí s jizvami různého stáří, ačkoliv platí, že čím je jizva mladší, tím bude její odstranění snazší a výsledek viditelnější. Ošetření laserem je bezbolestné a rychlé. Pro dosažení maximálních možných výsledků je vhodné sezení několikrát opakovat.

Odstranění jizev laserem Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Cena v Hradec Králové 3.350 Kč 3.350 Kč 3.350 Kč
Cena v Praha 1.000 Kč 1.881 Kč 3.500 Kč
Cena v Brno 1.000 Kč 1.700 Kč 3.500 Kč
Cena v Plzeň 1.495 Kč 1.495 Kč 1.495 Kč
Cena v Havířov 3.000 Kč 3.000 Kč 3.000 Kč
Cena v Prostějov 2.000 Kč 2.000 Kč 2.000 Kč
Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 1000 - 1.435 Kč
8 Příběhů
Průměrná cena 1.436 Kč - 2.393 Kč
3 Příběhy
Nejvyšší cena 2.394 Kč - 3.500 Kč
4 Příběhy

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr

Co je zahrnuto v ceně odstranění jizev laserem?

Cena se liší v závislosti na rozsahu ošetřené plochy a typu použitého laserového přístroje. V ceně odstranění jizev laserem je obecně zahrnuto následující:

 • Anestezie: odstranění jizev laserem se provádí bez anestezie a je bezbolestné, pacient během laserového zákroku pociťuje mírné štípání. V případě zvýšené citlivosti pacienta na bolest lze po domluvě s lékařem použít anestetický krém.
 • Samotné laserové ošetření: Ošetření se provádí ambulantně a trvá několik minut.

Co může zvýšit cenu odstranění jizev laserem?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

 • Lékař provádějící ošetření, jeho odborné zkušenosti a reputace.
 • Klinika, na které odstranění jizev laserem probíhá.
 • Pacient, charakter jeho jizvy, celkový stav pokožky a individuální potřeby.
 • Složitost a rozsah zákroku, atd. Cena zákroku se liší v závislosti na typu, stáří a velikosti jizvy.
 • Počet opakování, pro trvalý efekt je v některých případech zapotřebí ošetření opakovat. Od výsledného počtu sezení se odvíjí i konečná cena zákroku.

V ceně obvykle nebývá zahrnuta:

 • Úvodní odborná konzultace: laserovému odstranění rozšířených žilek předchází odborná konzultace, jejíž cena se pohybuje okolo 500 Kč. Během této konzultace lékař vyhodnotí stav a charakter jizvy a zodpoví všechny případné otázky ze strany pacienta. Některé kliniky nabízejí úvodní konzultaci v případě následného ošetření zdarma.

Ceny podobných metod odstranění nežádoucích kožních vad v České republice

Kromě odstranění jizev laserem, jehož průměrná cena se pohybuje okolo 1 900 Kč za jedno sezení, existují i jiné metody odstranění nechtěných kožních vad.
Pro srovnání níže naleznete orientační ceny obdobných metod ošetření:

 • Laserové odstranění znamének a pih: 1 300 - 1 500 Kč.
 • Laserové odstranění rozšířených žilek: cca 1 300 Kč.
 • Odstranění jizev po akné: cca 2 500 Kč.
 • Laserová léčba pigmentace: cca 1 600 - 5 600 Kč v závislosti na rozsahu zákroku.

Hradí laserové odstranění jizev laserem pojišťovna?

Nikoliv, laserové odstranění jizev laserem se obecně považuje za estetické ošetření. Jeho provedení tudíž zdravotní pojišťovny neproplácí a pacient si jednotlivá sezení plně hradí sám. V případě nejasností je vhodné kontaktovat přímo zdravotní pojišťovnu.

Existuje možnost financování odstranění jizev laserem?

Určité kliniky nabízí svým klientům možnost financování jednotlivých zákroků. Také existují kliniky, které svým klientům nabízejí slevy na určité zákroky. Pro více informací je výhodné kontaktovat konkrétní kliniku, která financování zákroků a slevy nabízí.

Obecná doporučení

Volba vhodné kliniky, která odborně provede odstranění jizev laserem, by se měla odvíjet nejen od ceny, ale také v závislosti na konkrétním lékaři, jeho zkušenostech i výsledcích a na základě recenzí či pocitů jednotlivých pacientů, kteří ošetření prodělali.

Kontaktujte naše lékaře
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše

Dobrý den, po barevném tetování se mi na několika místech vytvořily vystouplé jizvy. Buď jako alergie na červené tetování nebo hlouběji aplikovaná barva. Je možné se těchto vyvýšených míst zbavit? A jaká by byla přibližná cena? Tetování bych si ráda ponechala. Děkuji

Dobrý den, na základě přiložené fotografie se nelze přesně vyjádřit. Na osobní konzultaci se můžete zastavit také u nás na Klinice YES VISAGE. S pozdravem MUDr. Tereza Gabryšová Klinika YES VISAGE

2 odpovědi číst dál
Odstranění jizvy na nose davi6150472 · 1. 8. 2018

Dobrý den, téměř před měsícem jsem prodělal zlomeninu nosu s tržnou ránou na pravé straně, která si vyžádala 4 stehy. Úraz byl způsobený cizí osobou. Do přílohy přikládám foto. Chtěl bych se zeptat, zda by bylo možné jizvu ošetřit pomocí laseru, i když se nachází v blízkosti oka? Dále bych se chtěl zeptat, kolik zhruba ošetření si takováto jizva vyžádá (na základě přiložené fotografie)? Poté by mě zajímala také cena jednoho ošetření a zda, když je úraz způsoben třetí osobou, přispívá na tento zákrok pojišťovna (mám ZPŠ, 209)? Předem Vám děkuji za odpověď a nabídky ošetření. S pozdravem David

MUDr. Jana Synková

Nejlepší odpověď

Dobrý den, Laser je samozřejmě jedním z řešení. U nás na klinice ovšem více doporučujeme na jizvy mikro-jehličkování. Během zákroku se Vám jehličkami naruší pokožka a následně se natře sérum s obsahem vaší vlastní plazmy. Spustí se tak tvorba kolagenu a jizva se o velké procento zlepší. Doporučovala bych Vám přijít na konzultaci, při které by se ... číst dál

8 odpovědÍ číst dál
Jizvy po neštovicích Martiner · 19. 7. 2012

Dobrý den,lze zkorigovat (odstranit) jizvy po neštovicích v oblasti čela??A jaká by byla pravděpodobná cena zkorigování 2 takovvých mírně propadlých jizev o průměru 4 mm??jaké jsou metody možněho zkorigování??

Dobrý den, jizvy jako takové odstranit nelze, je to konečný stav. Dá se s nimi ale pracovat k jejich vylepšení. Na naší klinice k tomu používáme celou škálu laserů, vzhledem k vašemu věku bych počkala až do dovršení 18-ti let a jizvičky ošetřovala lokálně např. Dermatix mastí, či Curarinou E, případně Cicabio od Biodermy. S pozdravem, MUDr. Kubá ... číst dál

4 odpovědi číst dál
Odstranění jizvy na koleni-cena Uzivatel · 18. 6. 2008

Dobrý den, již před 10 lety jsem měla nehodu, že jsem spadla na koleno, které mi pak nadále šili. V létě mě trápí velká jizva co mám na koleni. CHtěla bych se zeptat kolik by to tak stálo a zda by jizva zmizela. Kdy je nejlepší zda v létě nebo v zimě jít na laser. A nebo zda neni lepší plastický zákrok než úprava laserem. Děkuji za odpověĎ.

Dobrý den, vhodným řešením by ve Vašem případě mohla být karboxyterapie. Před ošetřením je nutná vstupní konzultace na dermatologii, konzultace stojí 600,- Kč. Cena za jedno ošetření karboxyterapií je 800,- Kč - 1600,- Kč, zlepšení je znát již po dvou sezeních, potřeba je 4 - 6 sezení. Objednat se můžete na tel.č. 222 211 206,208. S přáním hezkého ... číst dál

1 odpověď číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ODSTRANĚNÍ JIZEV LASEREM

Odstranění jizvy po piercingu jazyka
Dobrý den, minulou otázku jsem odeslala omylem nedokončenou - bez obrázků. Chtěla bych se zeptat, jestli je...
Mimi597035
Poslední komentář: 11. 4. 2019 ·
0 6
Jizva po operaci kolene ACL
Dobrý den. Jsem 6 týdnů po operaci kolene-plastika ACL. Jizva, která mi po tomto zákroku vznikla je...
ivca48703
Poslední komentář: 19. 4. 2019 ·
1

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s cenou

Na estheticon.cz máme nejlepší kliniky/lékaře nabízející zákrok Odstranění jizev laserem. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Strašně spokojená a především se citím mnohem lépe.To je určitě to nejdůležitějží.Měla jsem v obličeji celkem 18 stehů,nos, pod okem a na tváři.Ve tváři vše zanechalo největší jizvu.Nos zbrousily,tvář také a v týdnu jsem byla na dalším zákroku laeseru.Jizva prostě mizí.Moc paní doktorce tímto děkuji a těším se na další návštvěvu.

Cena 2.800 Kč

Jsem velice ráda, že jsem vyhledala tuto kliniku, přístup všech velmi vřelý, úsměvy na tvářích. Zatím jsem byla jen na konzultaci. Na zákrok jsem objednaná. Velmi vstřícným přístupem že mě spadl strach. Původně mi chtěl jiný lékař jizvu řezat. Nebojte se opravdu konzultace i jinde, a pak se rozhodnout.

Cena 1.500 Kč

Chválím velice přístup personálu včetně paní primářky Vraspírové, která mě operovala. Zákrok se dá skutečně vydržet a výsledek za to stojí. Jsem opravdu spokojená. Díky těmto stránkám jsem si toto zařízení našla.

Cena 1.800 Kč

Nos, jizvy po autohavarii

frantisek_007510267

Jsem po autohavarii,která se stala před 10 lety a mám po ní jízvy.Vydržel jsem to dlouho,ale s jízvami jsem se nesmířil z nepříliš velké pozornosti ženského pohlaví.

Cena 20.000 Kč

Trápilo mne akné a nevzhledný obličej, plný jizev. Dostala jsem kontakt na paní doktorku od kamarádky a objednala se na konzultaci. Doporučila mi laserové ošetření a i když jsem se trošku bála, tak ošetření bylo docela bezbolestné a výsledek fantastický ! Vřele doporučuji paní doktorku, která mi vše pečlivě vysvětlila a byla velmi ochotná. Zákrok jsem podstoupila asi před 15 dny a výsledek je super- úžasný ! Děkuji a těším se na další návštěvu. Olga

Cena 12.000 Kč