Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Odstranění jizev laserem: ceny

4.723 Kč
průměr
99
podle
lékařů

Odstranění jizev laserem je korektivní metoda, která eliminuje různé typy jizev – atrofické, hypertrofické a keloidní jizvy, jizvy po akné či operacích apod. Moderní lasery si poradí s jizvami různého stáří, ačkoliv platí, že čím je jizva mladší, tím bude její odstranění snazší a výsledek viditelnější. Ošetření laserem je bezbolestné a rychlé. Pro dosažení maximálních možných výsledků je vhodné sezení několikrát opakovat. Průměrná cena odstranění jizev laserem je 4.000 Kč.

Odstranění jizev laserem: ceny
Odstranění jizev laserem Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 500 Kč 3.025 Kč 5.550 Kč
Ceny ve městě Brno 1.000 Kč 5.500 Kč 10.000 Kč
Ceny ve městě Ostrava 500 Kč 15.250 Kč 30.000 Kč
Ceny ve městě Plzeň 500 Kč 1.495 Kč 2.490 Kč
Ceny ve městě Hradec Králové 1.700 Kč 3.350 Kč 5.000 Kč
Ceny ve městě Olomouc 1.000 Kč 15.500 Kč 30.000 Kč
Ceny ve městě Karlovy Vary 500 Kč 1.250 Kč 2.000 Kč
Ceny ve městě České Budějovice 900 Kč 1.350 Kč 1.800 Kč
Ceny ve městě Písek 500 Kč 1.250 Kč 2.000 Kč
Ceny ve městě Chrudim 550 Kč 5.720 Kč 10.890 Kč
Ceny ve městě Znojmo 1.000 Kč 1.500 Kč 2.000 Kč
Ceny ve městě Příbram 500 Kč 1.495 Kč 2.490 Kč

Cena tohoto ošetření je orientační. Jedná se o průměr cen, které kliniky zveřejnily na webu Estheticon.cz Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na popularitě a zkušenostech kliniky, charakteristice pacienta, složitosti zákroku, značkách, se kterými kliniky pracují, atd.

Co je zahrnuto v ceně odstranění jizev laserem?

Cena se liší v závislosti na rozsahu ošetřené plochy a typu použitého laserového přístroje. V ceně odstranění jizev laserem je obecně zahrnuto následující:

 • Anestezie: odstranění jizev laserem se provádí bez anestezie a je bezbolestné, pacient během laserového zákroku pociťuje mírné štípání. V případě zvýšené citlivosti pacienta na bolest lze po domluvě s lékařem použít anestetický krém.
 • Samotné laserové ošetření: Odstranění jizev se provádí ambulantně a trvá několik minut.

Co může zvýšit cenu odstranění jizev laserem?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

 • Lékař provádějící ošetření, jeho odborné zkušenosti a reputace.
 • Klinika, na které odstranění jizev laserem probíhá.
 • Pacient, charakter jeho jizvy, celkový stav pokožky a individuální potřeby.
 • Složitost a rozsah zákroku, atd. Cena zákroku se liší v závislosti na typu, stáří a velikosti jizvy.
 • Počet opakování, pro trvalý efekt je v některých případech zapotřebí ošetření opakovat. Od výsledného počtu sezení se odvíjí i konečná cena zákroku.

V ceně obvykle nebývá zahrnuta:

 • Úvodní odborná konzultace: laserovému odstranění jizev předchází odborná konzultace, jejíž cena se pohybuje okolo 500 Kč. Během této konzultace lékař vyhodnotí stav a charakter jizvy a zodpoví všechny případné otázky ze strany pacienta. Některé kliniky nabízejí úvodní konzultaci v případě následného ošetření zdarma.

Ceny podobných metod odstranění nežádoucích kožních vad v České republice

Kromě odstranění jizev laserem, jehož průměrná cena se pohybuje okolo 4.000 Kč za jedno sezení, existují i jiné metody odstranění nechtěných kožních vad. Pro srovnání níže naleznete orientační ceny obdobných metod ošetření:

 • Laserové odstranění znamének a pih: cca 1 500 Kč
 • Laserové odstranění rozšířených žilek: cca 1 300 Kč
 • Odstranění jizev po akné: cca 2 500 Kč

Hradí laserové odstranění jizev laserem pojišťovna?

Nikoliv, laserové odstranění jizev laserem se obecně považuje za estetické ošetření. Jeho provedení tudíž zdravotní pojišťovny neproplácí a pacient si jednotlivá sezení plně hradí sám. V případě nejasností je vhodné kontaktovat přímo zdravotní pojišťovnu.

Existuje možnost financování odstranění jizev laserem?

Určité kliniky nabízí svým klientům možnost financování jednotlivých zákroků. Také existují kliniky, které svým klientům nabízejí slevy na určité zákroky. Pro více informací je výhodné kontaktovat konkrétní kliniku, která financování zákroků a slevy nabízí.

Obecná doporučení

Volba vhodné kliniky, která odborně provede odstranění jizev laserem, by se měla odvíjet nejen od ceny, ale také v závislosti na konkrétním lékaři, jeho zkušenostech i výsledcích a na základě recenzí pacientů, kteří odstranění jizev prodělali.

Nabídky pro zákrok Odstranění jizev laserem

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Odstranění jizev laserem. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!
-5%
Stálá nabídka
Praha
Exkluzivní sleva 5% na Váš estetický zákrok.
Stálá nabídka
Praha
Začněte šetřit hned teď. Stačí, abyste se prostřednictvím Estheticon.cz obrátili na Laser Centrum FLORA, s.r.o., a získáte slevu 5%. Použijte tlačítko „Požádat o nabídku“ a užívejte si naše slevy!
Číst dál
-10%
Stálá nabídka
Praha
Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague nabízí slevu 10% pro uživatele Estheticon.cz
Stálá nabídka
Praha
Nyní máte slevu 10% na jakýkoli zákrok u Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague. Využijte tuto skvělou příležitost a pouhými několika kliknutími si vyžádejte nabídku. Šetřit ještě nikdy nebylo tak snadné!
Číst dál
-10%
Stálá nabídka
Praha
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz
Stálá nabídka
Praha
Uzavřete smlouvu prostřednictvím Estheticon.cz a využijte slevy 10%. Tuto příležitost si nemůžete nechat ujít! Klikněte na Požádat o nabídku a odešlete informace o sobě, abyste mohli využít slevu 10%. Na co čekáte? Kontaktujte nás hned teď!
Číst dál
Zobrazit nabídky