Informace o ceně: Odstranění jizev laserem

2.810 Kč
průměr
128
odborníků

Odstranění jizev laserem je korektivní metoda, která eliminuje různé typy jizev – atrofické, hypertrofické a keloidní jizvy, jizvy po akné či operacích apod. Moderní lasery si poradí s jizvami různého stáří, ačkoliv platí, že čím je jizva mladší, tím bude její odstranění snazší a výsledek viditelnější. Ošetření laserem je bezbolestné a rychlé. Pro dosažení maximálních možných výsledků je vhodné sezení několikrát opakovat. Průměrná cena odstranění jizev laserem je 2.810 Kč.

Odstranění jizev laserem Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Brno 500 Kč 5.250 Kč 10.000 Kč
Ceny ve městě České Budějovice 900 Kč 1.350 Kč 1.800 Kč
Ceny ve městě Ústí nad Labem 1.000 Kč 1.000 Kč 1.000 Kč
Ceny ve městě Karlovy Vary 500 Kč 1.250 Kč 2.000 Kč
Ceny ve městě Praha 400 Kč 450 Kč 500 Kč
Ceny ve městě Chrudim 7.000 Kč 7.000 Kč 7.000 Kč
Ceny ve městě Havířov 3.000 Kč 3.000 Kč 3.000 Kč
Ceny ve městě Hradec Králové 1.700 Kč 3.350 Kč 5.000 Kč
Ceny ve městě Liberec 1.500 Kč 1.500 Kč 1.500 Kč
Ceny ve městě Olomouc 750 Kč 2.325 Kč 3.900 Kč
Ceny ve městě Pardubice 800 Kč 800 Kč 800 Kč
Ceny ve městě Písek 500 Kč 1.250 Kč 2.000 Kč
Ceny ve městě Plzeň 500 Kč 1.495 Kč 2.490 Kč
Ceny ve městě Šumperk 500 Kč 500 Kč 500 Kč
Ceny ve městě Znojmo 1.000 Kč 1.500 Kč 2.000 Kč
Ceny ve městě Rychnov nad Kněžnou 2.000 Kč 2.000 Kč 2.000 Kč
Ceny ve městě Sokolov 800 Kč 800 Kč 800 Kč
Ceny ve městě Poděbrady 1.000 Kč 1.000 Kč 1.000 Kč
Ceny ve městě Čáslav 500 Kč 500 Kč 500 Kč
Ceny ve městě Prostějov 2.000 Kč 2.000 Kč 2.000 Kč

Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.

Nejnižší cena 400 - 2.106 Kč
+10 Příběhů
Průměrná cena 2.107 Kč - 3.512 Kč
5 Příběhů
Nejvyšší cena 3.513 Kč - 15.500 Kč
2 Příběhy

Co je zahrnuto v ceně odstranění jizev laserem?

Cena se liší v závislosti na rozsahu ošetřené plochy a typu použitého laserového přístroje. V ceně odstranění jizev laserem je obecně zahrnuto následující:

 • Anestezie: odstranění jizev laserem se provádí bez anestezie a je bezbolestné, pacient během laserového zákroku pociťuje mírné štípání. V případě zvýšené citlivosti pacienta na bolest lze po domluvě s lékařem použít anestetický krém.
 • Samotné laserové ošetření: Odstranění jizev se provádí ambulantně a trvá několik minut.

Co může zvýšit cenu odstranění jizev laserem?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

 • Lékař provádějící ošetření, jeho odborné zkušenosti a reputace.
 • Klinika, na které odstranění jizev laserem probíhá.
 • Pacient, charakter jeho jizvy, celkový stav pokožky a individuální potřeby.
 • Složitost a rozsah zákroku, atd. Cena zákroku se liší v závislosti na typu, stáří a velikosti jizvy.
 • Počet opakování, pro trvalý efekt je v některých případech zapotřebí ošetření opakovat. Od výsledného počtu sezení se odvíjí i konečná cena zákroku.

V ceně obvykle nebývá zahrnuta:

 • Úvodní odborná konzultace: laserovému odstranění jizev předchází odborná konzultace, jejíž cena se pohybuje okolo 500 Kč. Během této konzultace lékař vyhodnotí stav a charakter jizvy a zodpoví všechny případné otázky ze strany pacienta. Některé kliniky nabízejí úvodní konzultaci v případě následného ošetření zdarma.

Ceny podobných metod odstranění nežádoucích kožních vad v České republice

Kromě odstranění jizev laserem, jehož průměrná cena se pohybuje okolo 2.810 Kč za jedno sezení, existují i jiné metody odstranění nechtěných kožních vad. Pro srovnání níže naleznete orientační ceny obdobných metod ošetření:

 • Laserové odstranění znamének a pih: cca 1 500 Kč
 • Laserové odstranění rozšířených žilek: cca 1 300 Kč
 • Odstranění jizev po akné: cca 2 500 Kč

Hradí laserové odstranění jizev laserem pojišťovna?

Nikoliv, laserové odstranění jizev laserem se obecně považuje za estetické ošetření. Jeho provedení tudíž zdravotní pojišťovny neproplácí a pacient si jednotlivá sezení plně hradí sám. V případě nejasností je vhodné kontaktovat přímo zdravotní pojišťovnu.

Existuje možnost financování odstranění jizev laserem?

Určité kliniky nabízí svým klientům možnost financování jednotlivých zákroků. Také existují kliniky, které svým klientům nabízejí slevy na určité zákroky. Pro více informací je výhodné kontaktovat konkrétní kliniku, která financování zákroků a slevy nabízí.

Obecná doporučení

Volba vhodné kliniky, která odborně provede odstranění jizev laserem, by se měla odvíjet nejen od ceny, ale také v závislosti na konkrétním lékaři, jeho zkušenostech i výsledcích a na základě recenzí pacientů, kteří odstranění jizev prodělali.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše

Dobrý den, po barevném tetování se mi na několika místech vytvořily vystouplé jizvy. Buď jako alergie na červené tetování nebo hlouběji aplikovaná barva. Je možné se těchto vyvýšených míst zbavit? A jaká by byla přibližná cena? Tetování bych si ráda ponechala. Děkuji

Milá Zuzo, z obrázku není zcela patrné, jak jizvy vypadají a jakou přesně mají strukturu. Nejlepší by bylo vidět je ve skutečnosti a podle nálezu určit správnou metodu optimalizace jizev. Rád si na Vás udělám čas, naše konzultace jsou nezávazné a zdarma. Jen prosím, domluvte si termín přes kontakty na profilu naší kliniky. Budu se na Vás těšit. ... číst dál

2 odpovědi číst dál
Odstranění jizvy na nose davi6150472 · Dnes

Dobrý den, téměř před měsícem jsem prodělal zlomeninu nosu s tržnou ránou na pravé straně, která si vyžádala 4 stehy. Úraz byl způsobený cizí osobou. Do přílohy přikládám foto. Chtěl bych se zeptat, zda by bylo možné jizvu ošetřit pomocí laseru, i když se nachází v blízkosti oka? Dále bych se chtěl zeptat, kolik zhruba ošetření si takováto jizva vyžádá (na základě přiložené fotografie)? Poté by mě zajímala také cena jednoho ošetření a zda, když je úraz způsoben třetí osobou, přispívá na tento zákrok pojišťovna (mám ZPŠ, 209)? Předem Vám děkuji za odpověď a nabídky ošetření. S pozdravem David

MUDr. Jana Synková

MUDr. Jana Synková

Nejlepší odpověď

Dobrý den, Laser je samozřejmě jedním z řešení. U nás na klinice ovšem více doporučujeme na jizvy mikro-jehličkování. Během zákroku se Vám jehličkami naruší pokožka a následně se natře sérum s obsahem vaší vlastní plazmy. Spustí se tak tvorba kolagenu a jizva se o velké procento zlepší. Doporučovala bych Vám přijít na konzultaci, při které by se ... číst dál

8 odpovědí číst dál
Jizvy po neštovicích Martiner · Dnes

Dobrý den,lze zkorigovat (odstranit) jizvy po neštovicích v oblasti čela??A jaká by byla pravděpodobná cena zkorigování 2 takovvých mírně propadlých jizev o průměru 4 mm??jaké jsou metody možněho zkorigování??

Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha

Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha

radi Vam pomuzeme a cenu s \vami doladime, podle potrebnych poctu zakroku laserem neb IPL neb kombinaci napiste nam kdykoliv office@aspenaestheticclinics.com

4 odpovědi číst dál

Dobrý den, již před 10 lety jsem měla nehodu, že jsem spadla na koleno, které mi pak nadále šili. V létě mě trápí velká jizva co mám na koleni. CHtěla bych se zeptat kolik by to tak stálo a zda by jizva zmizela. Kdy je nejlepší zda v létě nebo v zimě jít na laser. A nebo zda neni lepší plastický zákrok než úprava laserem. Děkuji za odpověĎ.

Dobrý den, vhodným řešením by ve Vašem případě mohla být karboxyterapie. Před ošetřením je nutná vstupní konzultace na dermatologii, konzultace stojí 600,- Kč. Cena za jedno ošetření karboxyterapií je 800,- Kč - 1600,- Kč, zlepšení je znát již po dvou sezeních, potřeba je 4 - 6 sezení. Objednat se můžete na tel.č. 222 211 206,208. S přáním hezkého ... číst dál

1 odpověď číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU ODSTRANĚNÍ JIZEV LASEREM

Odstranění jizvy po piercingu jazyka
Dobrý den, minulou otázku jsem odeslala omylem nedokončenou - bez obrázků. Chtěla bych se zeptat, jestli je...
Mimi597035
Poslední komentář: 11. 4. 2019 ·
0 6
Jizva po operaci kolene ACL
Dobrý den. Jsem 6 týdnů po operaci kolene-plastika ACL. Jizva, která mi po tomto zákroku vznikla je...
ivca48703
Poslední komentář: 19. 4. 2019 ·
1

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Odstranění jizev laserem. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Strašně spokojená a především se citím mnohem lépe.To je určitě to nejdůležitějží.Měla jsem v obličeji celkem 18 stehů,nos, pod okem a na tváři.Ve tváři vše zanechalo největší jizvu.Nos zbrousily,tvář také a v týdnu jsem byla na dalším zákroku laeseru.Jizva prostě mizí.Moc paní doktorce tímto děkuji a těším se na další návštvěvu.

Cena 2.800 Kč

Jsem velice ráda, že jsem vyhledala tuto kliniku, přístup všech velmi vřelý, úsměvy na tvářích. Zatím jsem byla jen na konzultaci. Na zákrok jsem objednaná. Velmi vstřícným přístupem že mě spadl strach. Původně mi chtěl jiný lékař jizvu řezat. Nebojte se opravdu konzultace i jinde, a pak se rozhodnout.

Cena 1.500 Kč

Chválím velice přístup personálu včetně paní primářky Vraspírové, která mě operovala. Zákrok se dá skutečně vydržet a výsledek za to stojí. Jsem opravdu spokojená. Díky těmto stránkám jsem si toto zařízení našla.

Cena 1.800 Kč
frantisek_007510267

Nos, jizvy po autohavarii

frantisek_007510267

Jsem po autohavarii,která se stala před 10 lety a mám po ní jízvy.Vydržel jsem to dlouho,ale s jízvami jsem se nesmířil z nepříliš velké pozornosti ženského pohlaví.

Cena 20.000 Kč

Trápilo mne akné a nevzhledný obličej, plný jizev. Dostala jsem kontakt na paní doktorku od kamarádky a objednala se na konzultaci. Doporučila mi laserové ošetření a i když jsem se trošku bála, tak ošetření bylo docela bezbolestné a výsledek fantastický ! Vřele doporučuji paní doktorku, která mi vše pečlivě vysvětlila a byla velmi ochotná. Zákrok jsem podstoupila asi před 15 dny a výsledek je super- úžasný ! Děkuji a těším se na další návštěvu. Olga

Cena 12.000 Kč