kate6152435

Dobrý den, jsem 18 dnů po zákroku odběru štěpu z oblasti lopaty kyčelní. Vzniklá jizva je cca 10 cm dlouhá - doteď ošetřuji hemagelem. Posléze mám připraven contratubex. Ráda bych pomohla k pěknému zahojení laserem. Ráda bych se zeptala za jak dlouho po zákroku mohu absolvovat tuto záležitost.

libormatejka592556

Potřeboval bych odstranit na levé ruce několik jizev, které mám již přes 10 let, je to vůbec možné? Na koho se obrátit, jaká bude cena? A bolí to? Mám opravdu velký strach z doktorů...

verasek

Zdravim zjistili mi alergii na lepek. Kdo tu nemoc zna vi ze je spojena s vyraskou. Byla jsem osypana hruza. Doufala jsem ze se vse ztrati. Skrabala jsem se. Nedalo se to vydrzet. K doktorovi jsem nesla stydela bych se svleknout pred doktorem. Ale po temer dvou letech zahalovani uz to musim prekonat a neco s tim udelat. Ruce nohy a zadek mam plny tmavych az dofialova jizev. Nemuzu si ani vyhrnout rukavy nic. Vypadam otresne.

misa_g622206

Dobrý den, mám jizvy na uších boltcích a chtěla bych je nechat odstranit laserem. Bude to po zákroku znát nebo se jizvy ztratí mnohokrát děkuji G.

Chválím velice přístup personálu včetně paní primářky Vraspírové, která mě operovala. Zákrok se dá skutečně vydržet a výsledek za to stojí. Jsem opravdu spokojená. Díky těmto stránkám jsem si toto zařízení našla.

V Aurum Aesthetic Clinic MUDr. Vojtíškové jsem byla se synem na odstranění jizev po neštovicích v obličeji. Paní doktorka je velice profesionální a lidská, také její paní asistentka je na svém místě. Mohu jen a jen chválit a doporučit.

olga833932

Trápilo mne akné a nevzhledný obličej, plný jizev. Dostala jsem kontakt na paní doktorku od kamarádky a objednala se na konzultaci. Doporučila mi laserové ošetření a i když jsem se trošku bála, tak ošetření bylo docela bezbolestné a výsledek fantastický ! Vřele doporučuji paní doktorku, která mi vše pečlivě vysvětlila a byla velmi ochotná. Zákrok jsem podstoupila asi před 15 dny a výsledek je super- úžasný ! Děkuji a těším se na další návštěvu. Olga

Jsem velice ráda, že jsem vyhledala tuto kliniku, přístup všech velmi vřelý, úsměvy na tvářích. Zatím jsem byla jen na konzultaci. Na zákrok jsem objednaná. Velmi vstřícným přístupem že mě spadl strach. Původně mi chtěl jiný lékař jizvu řezat. Nebojte se opravdu konzultace i jinde, a pak se rozhodnout.

Strašně spokojená a především se citím mnohem lépe.To je určitě to nejdůležitějží.Měla jsem v obličeji celkem 18 stehů,nos, pod okem a na tváři.Ve tváři vše zanechalo největší jizvu.Nos zbrousily,tvář také a v týdnu jsem byla na dalším zákroku laeseru.Jizva prostě mizí.Moc paní doktorce tímto děkuji a těším se na další návštvěvu.

sisina

Laser podstupuje můj devítiletý syn, po operaci zad se mu udělala bolestiva keloidni jizva, po laserové terapii je jizva méně citlivá,nezvetsuje se, paní doktorka si při prvni návštěvě pečlivě procetla všechny zprávy týkající se operace, vše vysvětlila k terapii,navrhla řešení, syn bez problému spolupracuje, vše od komunikace po zákroky je v pořádku.Prijemne je, ze paní doktorka komunikuje i s dítětem.Opravdu nemám nic co bych vytknula, sestřičky na recepci vždy velmi příjemné, příjemné jsou i při objednávání po telefonu.

frantisek_007510267
Nos, jizvy po autohavarii
frantisek_007510267

Jsem po autohavarii,která se stala před 10 lety a mám po ní jízvy.Vydržel jsem to dlouho,ale s jízvami jsem se nesmířil z nepříliš velké pozornosti ženského pohlaví.

vendys430602

Rada bych konzultovala, zda je mozne odtsranit jizvu vzniklou po odstraneni tetovani erbiovym laserem