Ploché břicho po abdominoplastice, ale ošklivá jizva

Markéta

Jelikož jsem měla šíleně příšerné a povislé břicho po porodu,hledala jsem několik měsíců vážně kapacitu,proto jsem tedy jela x km daleko od domova,ač bydlím u Prahy.
S výsledkem jsem spokojena,konečně mám ploché břicho,bohužel ohavnou jizvu přes celé břicho,bylo mi vysvětleno,že za to může bohužel hojení mého těla a kůže.Tudíž by prý korekce jizvy byla nejspíše zbytečná. Jiní odborníci naopak psali , že by to opravit šlo , tak jsem celkem bezradná :-( . Každopádně jsem zkoušela injekční léčbu - skoro bez výsledku.

Zobrazit příspěvky18 Skrýt příspěvky18
Michaela

Markéto, jsem ráda, že jsi spokojená s výsledkem. U abdominoplastiky, která je pro tělo skutečně velmi náročná, jeden nikdy neví. Hojení je proces těla, v jaké je formě, kouříte/nekouříte, jak se hojíte normálně - po škrábanci, máte za sebou už operaci - jak jste se hojila po ní? ....

Můžete zkusit navštívit a konzultovat ještě jinde, ale paní primářka je velmi zkušená. 100% výsledek nelze zaručit. Excize jizvy, nebo možná laser?
Nedoplníte nám sem foto před operací?

Míša

Alice28

70 tisíc korun za takovou operací???? Můj názor je,že operace nevypadá tak jak by to mělo...Za prvé, když jste měla velký rozestup svaly (diastáza)k tomu tuk,a přebytečné kůže,bylo vhodné doporučit liposukce boku společně s abdominoplastikou,proč? Protože vám po nějakou dobu ty boky jako by budou spadnout... už ted jde vidět hrozně.Nechci vás zklamat... Taký jde vidět korekce pupek, která je hrozně...Podstoupila jsem abdominoplastiku, společně s lipo boků,a uprava diastáza.Cena?38 tisíc Kč.Kde?V Ostravě u Pána Paciorek,v Fakultní nemocnice... Přiložím fotky..

Zobrazit odpovědi 16
Alice28

Fotka po op.

Reakce na Alice28
Alice28

Po op

Reakce na Alice28
Alice28

Fotka pred op..

Reakce na Alice28
Alice28

Vaše jizvy chápu.. běž se neobejdete..ale mohla být níž..... každopádně... Neznám paní doktorku která vám operovala..ale říká se,ze jeden doktor ma talent na abdominoplastiku, jiný zase na augmentace prsa.. Můj názor je, ať zkusite jinde....

Reakce na Alice28
Alice28

Ja dnes... břicho práci Pána Paciorek,prsa Pán Taisir Zakout,Cleopatra clinic v Ostravě.

Reakce na Alice28
Alice28

Pan Paciorek dělá jak v Fakultní nemocnice v Ostravě,tak v Primed clinic,v Havířově.

Reakce na Alice28
Markéta

Jinde to nechci zkoušet,protože budu muset platit a na kolik se vyšplhám.....:-( a kolik jste dala za prsa? Taky chci....ale Ostrava je daleko :(

Reakce na Markéta
Alice28

Za prsa,modelace dvorce, implantáty mentor vysoký profil 425 ml,metodou dual pláně.80 tisíc se vším všude,podprsenky 4.

Markéta

Děkuji,lipo boků s tím proběhla,nevím zda to je tím,že jsem přibrala?

Reakce na Markéta
Alice28

Jizvy u dvorce jen...

Reakce na Alice28
Alice28

Takle bylo...

Reakce na Alice28
Alice28

Měla jsem aji asymetrie..

Reakce na Alice28
Alice28

No,zkuste možná po druhe se provede....ale počítejte s tím ze jiný doktory neradi upravují jiné práci....

Reakce na Alice28
Alice28

Co se týče jizvy... máte ji tak kvůli strie...tam kůže je velmi zničené..ale da se to zachránit tak,že třeba po 1-2 roky můžete tetovat.Tim pádem ta jizva bude hladká bez nerovností.A estetické bude lepší.Na víc tetování je IN dnešní době.Preju hodně zdravíčko,a ať se vám to podaří to op.

Reakce na Alice28
Markéta

Máme to podobné , akorát vy jste hubená :-)) a děkuji

Reakce na Markéta
Alice28

Ano, akorát u mně odstranil vic kůže a tuků...měla jsem 95 kg po cisare z 45 kg,pak jsem zhubla na 75,a šla na abdominoplastiku.Po abdominoplastiku jsem měla 70 kg.Pak jsem začala cvičit po roce. První rok jsem nebyla schopna.. teď mám 57 kg,a cvičím.

Dobrý den, dne 10.9.2018 jsme spolu…

prim. MUDr. Blanka Vraspírová

Dobrý den,
dne 10.9.2018 jsme spolu komunikovali emailem a já jsme Vám odpovídala, že samozřejmě by se jizva, kterou jste se zahojila dala excidovat a znovu zašít, ale nemohu Vám 100 % zaručit, že se zahojíte pěknou jizvičkou, protože Vaše kůže bude mít s největší pravděpodobností sklony k horšímu hojení. Co se týče výsledného efektu celého břicha je výsledek krásný, nyní jsme se dívala na Vaši fotodokumentaci před operací. Zdraví MUDr. Blanka Vraspírová

Zobrazit příspěvky1 Skrýt příspěvky1
Markéta

Děkuji Paní Primářko , ještě napíši email , asi jsem špatně pochopila,výsledek je hezčí , ale ta jizva mě mrzí , každopádně , kdyby jsme to zkusili ještě jednou,byla bych moc vděčná s pozdravem P.

Ráda bych někoho šikovného z Prahy nejlépe…

Markéta

Ráda bych někoho šikovného z Prahy nejlépe kdo by mi udělal reoperaci jizvy , nebo s ní něco vymyslel :-)
Určitě mě to zajímá i finančně , děkuji za nabídky

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí