Veškerý obsah v této sekci vytvářejí uživatelé portálu, nikoli lékaři nebo specialisté.

Pan doktor Vrbický je profesionál

Už jsem po zákroku Stojí to za to
Laura322385
Vytvořeno: 30. 11. 2015 · Aktualizace: 1. 12. 2015

O lékaři

Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Pan doktor Vrbický je profesionál

Příběh

Pan doktor Vrbický je profesionál, má mnohaleté zkušenosti a umí velice dobře stav pacienta posoudit a doporučit pro něj jen to nejlepší. V září 2015 jsem podstoupila minilift (MACS) a jsem velice spokojená s výsledkem. Pan doktor je šikovný, trpělivý a hlavně laskavý - nejpříjemnější lékař jakého znám. Nebyl to můj první zákrok, v roce 2008 mi operoval pokleslá dolní víčka ( hodně pokleslá - dědičná) se současnou úpravou kruhů pod očima a výsledek byl neuvěřitelný. Drží dodnes, není třeba už nic maskovat makeupem. V roce 2014 mi po zhubnutí spadly tváře a tak jsem se s důvěrou obrátila na pana doktora. Podstoupila jsem lipografting s velmi dobrým výsledkem. Chtěla bych moc poděkovat, jemu vděčím za to, že se cítím dobře a sebevědomě.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

wild6148000
Doporučený člen

·

· 1. 12. 2015

Dobrý den Lauro,děkuji za tuhle hezkou zkušenost, určitě tím dodáte odvahu dalším ženám, které stále váhají. Já to dám například určitě přečíst mamince, která říká v pravidelných periodách, že někam půjde a pak nejde :D. Mohla bych se Vás zeptat na pár informací? Jak to celé probíhalo? Jak dlouho jste byla doma? Jak dlouho jste cítila bolest? Co jizvičky? Musíte je maskovat makeupem? Zmizí úplně? Co dělat proto aby zmizely? To je otázek, že? :-)Moc se těším na odpovědi a také prosím, zda byste vložila fotky před a po :-), moc by mě zajímalo to "prokouknutí"Mějte se krásně!!Lucie

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Sdělte nám svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit osobní konzultace mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty ani služby.