Informace o ceně: Minilifting

26.250 Kč
průměr
41
odborníků

Technika miniliftingu se provádí celé jedno století. Od té doby se techniky miniliftingu vyvinuly tak, aby bylo dosaženo maximálních výsledků a minimum řezů. Rizika jsou malá a pooperační péče a doba rekonvalescence je mnohem kratší. Průměrná cena miniliftingu je 26.250 Kč. Zjednodušení techniky a dovednosti chirurga umožňují kratší dobu zákroku. To, zda jste vhodným kandidátem na minilifting, závisí na množství ochablé pokožky, obličejových svalů a tkání. Neváhejte navštívit kliniku a konzultovat výhody zákroku s lékařem. Čas zastavit nejde, ale tento omlazovací zákrok vám zaručeně ubere pár let.

Minilifting Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Brno 30.000 Kč 32.500 Kč 35.000 Kč
Ceny ve městě Jihlava 15.000 Kč 20.000 Kč 25.000 Kč

Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.

Nejnižší cena 15000 - 19.686 Kč
5 Příběhů
Průměrná cena 19.687 Kč - 32.812 Kč
+10 Příběhů
Nejvyšší cena 32.813 Kč - 55.000 Kč
4 Příběhy

Minilifting cena

Průměrná cena miniliftingu je v České republice kolem 26.250 Kč. V ceně zákroku může být započítaná i konzultace. Některé kliniky však konzultaci zpoplatňují. Cena konzultace se pohybuje kolem 500 Kč. Cenu miniliftingu je možné odhadnout až po konzultaci, protože potřeby klientů jsou individuální. Výkon chirurga se cenově může lišit. Po zákroku se nosí speciální obvaz. Cena materiálu použitého při zákroku se pohybuje kolem 1 000 Kč. Pokud vám je po zákroku doporučeno užívání léků proti bolesti, jejich cena se pohybuje v rozmezí 100 až 300 Kč. Hojivé masti se cenově pohybují mezi 100 až 500 Kč.

Co je zahrnuto v ceně miniliftingu?

V ceně miniliftingu jsou zahrnuta vstupní vyšetření, celková anestezie či nitrožilní sedace a lokální anestezie. Cena zákroku vždy nemusí zahrnovat konzultaci. Další položkou je samotné provedení zákroku chirurgem a jeho týmem. Kliniky pro vás cenovou nabídku zpracují po konzultaci.

Co může zvýšit cenu miniliftingu?

Cena závisí na místě praxe vámi vybrané kliniky, její úrovni zkušeností, ošetřované oblasti a kvalitě materiálu. Cena se také odvíjí od kvality technologie, kterou klinika využívá. Vybrat vhodnou kliniku je možné i na základě fotografií poskytovaných samotnými klinikami před a po zákroku miniliftingu.

Ceny miniliftingu v České republice

Cena miniliftingu bude záviset na rozsahu zákroku, typu použité anestézie, úrovni zkušeností vašeho lékaře a umístění kliniky. Průměrná cena miniliftingu se na klinikách, které v České republice zákrok nabízejí, pohybuje kolem 26.250 Kč.

Je minilifting hrazen pojišťovnou?

Kosmetické zákroky nebývají hrazeny ze strany zdravotní pojišťovny. Protože je minilifting kosmetickým zákrokem a neohrožuje zdraví člověka, pojišťovny náklady zákroku nehradí.

Je možný minilifting na splátky?

Jedná se o proceduru kosmetické chirurgie, takže se na ni pojištění nevztahuje, ale většina chirurgů přijímá splátkové financování nebo nabízí individuální platební plány. Většina klinik tuto službu nabízí, a pokud Vámi vybraná klinika tuto službu neposkytuje, půjčky na veškeré chirurgické a estetické zákroky poskytují některé banky.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
Silná bolest po miniliftu Dany1 · 29. 8. 2021

Dobry den. Pred 6 tydny jsem byla na miniliftu ( fastliftu ) a operaci horních vicek. Nepřetržitě me silne boli oblast v okoli usi, jako bych je mela ve sveraku a nekdo stale utahoval. Take mam zalehle obe usi. Byla jsem na ORL a vysetreni ok, pro jistotu jsem dostala antb.na mozny počínající zanet. To bylo pred 14dny. Bolest neustupe, ba naopak. Jsem z toho uz uplne na dne a resim ted i žaludeční potize, s tou bolesti nejsem schopna normalne fungovat. Leky jako Paralen ci Nalgesin vubec nepomuzou, bolest ani neutlumi. Zkousim ledovat, to je jeste horsi. S operaterem resim, byla jsem na vlastni zadost pred 14 dny a nyni jsem se vnutila za 3 dny na dalsi, protoze se nic nelepší. Operater asi nevěří me bolesti a divi se ji a pry musim vydrzet, ze mi nemuze nijak pomoci, ze to chce cas. Prosim o jakoukoliv radu, jak si ulevit, jak postupovat nebo aspon cim zmírnit bolest. Misto nemam zarudle, jizvy se hojí asi hezky, bohuzel uz moje psychika je na tom spatne, neboť nemuzu normalne fungovat, i kdyz se velmi snazim, ta bolest mne ovládá. Dekuji.

Zatím žádné odpovědi
sofia

Dobrý den, celý život mě trápí vrásky v okolí úst. Tento problém registruji od střední školy. Dodržuji zdravou životosprávu, nemám nadváhu ani podváhu, ale bohužel mám díky genetice povadlé koutky úst. O asymetrii rtu vím, ale ta mi extrémně nepřekáží. Mám pouze 29 let, ale když se usměju, dělají se mi velké vrásky v oblastí úst. Jsem z toho velmi zoufalá, určitě bych nechtěla podstoupit invazivní léčbu jako facelift. Rada bych našla trvalé řešení, obávám se, že výplně by mi dolní část obličeje ještě více nasyslili, ráda bych odstranila diagonální převis při koutku úst (to znamená z obličeje odebrala, ne přidala), ale je mi jasné, že by to šlo asi vyřešit jen faceliftem / minifaceliftom. Přemýšlela jsem o liposukcí dolní části obličeje, Ultherapiou, radiofrekvenčnou metodou, nitěmi. Jak se prosím těchto vrásek mohu zbavit? Vypadám jako 40 letá žena.. Děkuji

Dobrý den, ve Vašem případě je vhodné ošetření radiofrekvencí v kombinaci s ultrazvukem- tzv. Protege Elite. Jedná se o neinvazivní proceduru, která má dlouhodobý liftingový efekt, podporuje tvorbu nového kolagenu a redukuje tukové buňky. Doporučené jsou 4 sezení po týdnu, s okamžitým výsledkem. Efekt trvá až 2,5 roku. Pěkný den, MUDr.Petr Jan Vaše ... Číst dál

1 odpověď číst dál

Dobrý den, mám dotaz na který mi již spousta dermatologů nebyla schopna odpovědět. Trápí mě moje dolní polovina tváří. Již jsem podstoupila vícekrát výplň lícních kostí, ale liftingový efekt se nekonal. Také mám za sebou injekční lipolýzu (6x) také bez efektu. Velmi mě to trápí a nabývám dojmu, že jediný zákrok, který by měl nějaký výsledek, je lifting tváří. Vzhledem k mému věku (25) mě to však odrazuje. Existuje nějaký jiný zákrok, který by u mě měl efekt? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, Na Váš dotaz je samozřejmě možno několik odpovědí. K otázce injekční lipolýzy a otázce výplní – obličej spadá do sféry několika specializací. Na naší klinice spolupracujeme v týmu dermatologa, maxilofaciálního chirurga a plastického chirurga, s cílem dosáhnout optimálního efektu. Lipolýza prováděná v oblasti podbradku má své indikace, ... Číst dál

3 odpovědi číst dál

Dobrý den, kolik prosím stojí zákrok minilifting obličeje?Je mi 45 let a potřebovala bych vylepšit svůj současný vzhled, vypadám hodně unaveně. Provadíte tento zakrok prosím také v celkové anestezii? Děkuji za odpověď...Jana Hahnová

Dobrý den, na Klinice YES VISAGE nabízíme miniinvazivní niťový YES lifting, který provádíme pouze v lokální anestesii. Nicméně takto na dálku bez fotografie a bez vyšetření nelze zhodnotit, který zákrok je pro Vás vhodný. S pozdravem MUDr. Tereza Gabryšová

1 odpověď číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU MINILIFTING

Minilifting zkušenosti
Dobrý večer, je tu někdo, kdo v poslední době podstoupil minilifting? Jsem objednaná na 16.ledna a jsem z...
Metelice
Poslední komentář: 2. 1. 2019 ·
0
Jak probíhá minilifting?
Děkuji, máte někdo prosím zkušenosti s minilifting a můžete popsat celý proces? Dekuji
slavka92212
Poslední komentář: 13. 2. 2018 ·
1

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Minilifting. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Dobrý den, včera jsem podstoupila minilifting na klinice Medicom clinic u pana profesora Brychty.Tolik jsem se bála a výsledek naprosto fantastický. Jsem nadšená. Mohu jen doporučit. Děkuji Vám.

Cena 18.000 Kč

U pana primáře jsem podstoupila již druhý zákrok, první byla operace horních víček. Vše proběhlo bez problémů, Mudr. Filip Černoch je velmi sympatický, vstřícný lékař, jeho sestřičky jsou skvělé,v ordinaci vládne rodinná atmosféra.Pokud v budoucnu budu řešit další operace,pak pouze na jejich klinice CBP

Cena 35.000 Kč

No...vezmu to možná trošku zeširoka...ale rád by i svým "následníkům" trošku nastínil, jak to i může fungovat...jednoho dne...:-)...jsem se rozhodl pro tento zákrok, a druhý den ( shodou okolností to byla sobota...ale nevadí...vzhledem ke skutečnosti, že se znám se skvělou recepční z P.C. Monikou Bräutigamovou - byť jsme v kontaktu dosti sporadicky, tak jsem si říkal "když to nezkusíš...:-)"....tak jsem zvedl telefon a zavolal....a absolutně s tím mým požadavkem, potažmo dotazy neměla i v den zaslouženého volna žádný problém....jediná prodleva byla, když si šla zapnout počítač, abychom mohli i termínově vše zafixovat....tímto bych chtěl ocenit její prozákaznický přístup ( a pokud bude mít tu čest potkat jí na směně v P.C.....poznávací znamení - nejkurdnatější vlasy na okrese...:-D )...tak si i jenom poslechněte jak jedná s klienty....radost pro uši...:-)...no...a zlaté ruce pana doktora Frajera...zde by skutečně sedělo úsloví "nošení dříví do lesa"....konzultace věcná, profesionální....samotný zákrok v analgosedaci naprosto bez problémů, žádné bolesti ( ani darovaný Ibalgin na případné domácí pooperační bolesti jsem nevyužil )....pokud by člověk bral hodně s nadsázkou...."bylo to velmi příjemně strávené odpoledne"...jsem cca 3 týdny po operaci ( a byť jsem si v tomto období nechal růst vousy...i jenom dotykem cítím, že kontura obličeje je "vysekaná" a i s 21denním vousem je vidět celkové zlepšení kontur, nosoretní rýhy jsou "tytam"...druhá brada ( SMAS procedura )...jakoby nikdy nebyla...takže za mne...zatím...:-)...naprosto ideálně využitý korovinočas...:-)....a ještě jednou oběma výšezmíněným....moooooooc děkuji....:-)

Cena 60.000 Kč

Se zákrokem jsem byla velice spokojena. Všem mohu vřele doporučit. Nebyl to první zákrok. Příteli dokonce opravili práci po nejmenovanem plastickem chirurgovi a je nadmíru spokojen. Skvělá práce doktorů Tomáše Kupky a Dušana Záruby.

Cena 35.000 Kč

Je mi 45 let a podstoupila jsem Ponytail face lifting u pána doktora Petra Šína, je naprosto úžasný. Som velice spokojená a šťastná. Před tím sem vypadala jako krůta, nemela sem definovanou sanku. Zákrok byl pohodlný a sestričky moc hezké a hodné. Jizvy jsou hezky zhojené a nebudou viditelné. V nejbližší dobe u MUDr. Šína podstoupim temporalni lifting obočí a čela. Foto je pořizené po patnácti tydnech. Děkuji Katka.

Cena 32.000 Kč