Informace o ceně: Minilifting

35.214 Kč
průměr
21
odborníků

Technika miniliftingu se provádí celé jedno století. Od té doby se techniky miniliftingu vyvinuly tak, aby bylo dosaženo maximálních výsledků a minimum řezů. Rizika jsou malá a pooperační péče a doba rekuperace je mnohem kratší. Zjednodušení techniky a dovednosti chirurga umožňují kratší dobu zákroku. Ve většině případů se minilifting provádí ambulantně s lokálním anestetikem a intravenózní sedací bez nutnosti celkové anestézie nebo hospitalizace. To, zda jste dobrým kandidátem na minilifting, závisí na množství ochablé pokožky, obličejových svalů a tkání. Neváhejte navštívit kliniku a konzultovat výhody zákroku s lékařem. Čas zastavit nejde, ale tento omlazovací zákrok Vám zaručeně ubere pár let.

Minilifting Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 33.000 Kč 35.454 Kč 36.000 Kč
Ceny ve městě Brno 32.500 Kč 33.500 Kč 36.000 Kč
Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.
Nejnižší cena 32500 - 26.409 Kč
3 Příběhy
Průměrná cena 26.410 Kč - 44.017 Kč
2 Příběhy
Nejvyšší cena 44.018 Kč - 38.990 Kč
2 Příběhy

Rozložení cen

Cenová mapa

Zjistěte ceny v jednotlivých krajích
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr

Minilifting cena

Průměrná cena miniliftingu je v České republice kolem 35 000 Kč. V ceně zákroku může být započítaná i konzultace. Některé kliniky však konzultaci zpoplatňují. Cena konzultace se pohybuje mezi 300 – 1 500 Kč. Cena miniliftingu je možná odhadnout až po konzultaci, protože potřeby klientů jsou individuální. Anestezie a anesteziolog se cenově pohybuje v rozmezí 2 000 – 10 000 Kč, záleží na typu a dávce sedace. Výkon chirurga se cenově může lišit, záleží na ocenění chirurga, pohybuje se mezi 5 000 – 15 000 Kč. Po zákroku se nosí speciální obvaz. Cena materiálu použitého při zákroku se pohybuje mezi 1 000 – 3 000 Kč. Pokud Vám je po zákroku doporučeno užívání léků proti bolesti, jejich cena se pohybuje v rozmezí 100 – 300 Kč. Hojivé masti se cenově pohybují mezi 100 – 500 Kč.

Co je zahrnuto v ceně miniliftingu?

V ceně miniliftingu jsou zahrnuta vstupní vyšetření, celková anestezie či nitrožilní sedace a lokální anestezie. Cena zákroku vždy nemusí zahrnovat konzultaci. Další položkou je samotné provedení zákroku chirurgem a jeho týmem. Kliniky pro Vás cenovou nabídku zpracují po konzultaci.

Co může zvýšit cenu miniliftingu?

Cena závisí na místě praxe Vámi vybrané kliniky, její úrovni zkušeností, ošetřované oblasti a kvalitě materiálu. Cena se také odvíjí od kvality technologie, kterou klinika využívá. Vybrat vhodnou kliniku je možné i na základě fotografií poskytovaných samotnými klinikami před a po zákroku miniliftingu.

Ceny miniliftingu v ČR

Cena miniliftingu bude záviset na rozsahu zákroku, typu použité anestézie, úrovni zkušeností vašeho poskytovatele a umístění kliniky. Průměrná cena klinik provádějících minilifting v České republice je kolem 35 000 Kč.

Je minilifting hrazen pojišťovnou?

Kosmetické zákroky nebývají hrazeny ze strany zdravotní pojišťovny. Protože je minilifting kosmetickým zákrokem a neohrožuje zdraví člověka, pojišťovny náklady zákroku nehradí.

Je možný minilifting na splátky?

Jedná se o proceduru kosmetické chirurgie, takže se na ni pojištění nevztahuje, ale většina chirurgů přijímá splátkové financování nebo nabízí individuální platební plány. Většina klinik tuto službu nabízí, a pokud Vámi vybraná klinika tuto službu neposkytuje, půjčky na veškeré chirurgické a estetické zákroky poskytují některé banky.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše

Dobrý den, mám dotaz na který mi již spousta dermatologů nebyla schopna odpovědět. Trápí mě moje dolní polovina tváří. Již jsem podstoupila vícekrát výplň lícních kostí, ale liftingový efekt se nekonal. Také mám za sebou injekční lipolýzu (6x) také bez efektu. Velmi mě to trápí a nabývám dojmu, že jediný zákrok, který by měl nějaký výsledek, je lifting tváří. Vzhledem k mému věku (25) mě to však odrazuje. Existuje nějaký jiný zákrok, který by u mě měl efekt? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, souhlasím, nutné v první řadě podstoupit osobní konzultaci a nechat vyšetřit. S pozdravem MUDr. Andrea Musilová Klinika YES VISAGE

3 odpovědi číst dál

Dobrý den, kolik prosím stojí zákrok minilifting obličeje?Je mi 45 let a potřebovala bych vylepšit svůj současný vzhled, vypadám hodně unaveně. Provadíte tento zakrok prosím také v celkové anestezii? Děkuji za odpověď...Jana Hahnová

Dobrý den, na Klinice YES VISAGE nabízíme miniinvazivní niťový YES lifting, který provádíme pouze v lokální anestesii. Nicméně takto na dálku bez fotografie a bez vyšetření nelze zhodnotit, který zákrok je pro Vás vhodný. S pozdravem MUDr. Tereza Gabryšová

1 odpověď číst dál

Dobrý den! Chtěla bych se zeptat, zda existuje nějaká šetrnější metoda, kterou by šly zpevnit mírně povolené kontury spodní části tváře kolem spodní čelisti a též mírně povolenou kůži v horní části krku pod bradou. Jde mi o to, aby se nezasahovalo výš do tváří, kde to není zapotřebí. Mám za sebou minifacelift před 5lety, ale kůže ve spodní části už začíná být povolená. Mám štíhlý obličej, prosím ne mezonitě. Děkuji za odpověď

MUDr. Milena Vojtíšková

MUDr. Milena Vojtíšková

Nejlepší odpověď

Dobrý den, metod je více, záleží na věku, míře povadlosti pleti a na vašem očekávání. Tuto lokalitu lze neinvazivně ošetřit novinkou na trhu - přístrojem ShapeUp!, který kůži zpevní. Je potřeba asi 6 sezení, příjemné je to, že ošetření nebolí a je časově i finančně dostupné. Další variantou mohou být výplně na bázi kyseliny hyaluronové, které j ... číst dál

3 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O MINILIFTING

Minilifting zkušenosti
Dobrý večer, je tu někdo, kdo v poslední době podstoupil minilifting? Jsem objednaná na 16.ledna a jsem z...
Metelice
Poslední komentář: 2. 1. 2019 ·
0
Jak probíhá minilifting?
Děkuji, máte někdo prosím zkušenosti s minilifting a můžete popsat celý proces? Dekuji
slavka92212
Poslední komentář: 13. 2. 2018 ·
1

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Minilifting. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Pan doktor Vrbický je profesionál, má mnohaleté zkušenosti a umí velice dobře stav pacienta posoudit a doporučit pro něj jen to nejlepší. V září 2015 jsem podstoupila minilift (MACS) a jsem velice spokojená s výsledkem. Pan doktor je šikovný, trpělivý a hlavně laskavý - nejpříjemnější lékař jakého znám. Nebyl to můj první zákrok, v roce 2008 mi operoval pokleslá dolní víčka ( hodně pokleslá - dědičná) se současnou úpravou kruhů pod očima a výsledek byl neuvěřitelný. Drží dodnes, není třeba už nic maskovat makeupem. V roce 2014 mi po zhubnutí spadly tváře a tak jsem se s důvěrou obrátila na pana doktora. Podstoupila jsem lipografting s velmi dobrým výsledkem. Chtěla bych moc poděkovat, jemu vděčím za to, že se cítím dobře a sebevědomě.

Cena 30.000 Kč

Dobrý den, včera jsem podstoupila minilifting na klinice Medicom clinic u pana profesora Brychty.Tolik jsem se bála a výsledek naprosto fantastický. Jsem nadšená. Mohu jen doporučit. Děkuji Vám.

Cena 18.000 Kč

U pana primáře jsem podstoupila již druhý zákrok, první byla operace horních víček. Vše proběhlo bez problémů, Mudr. Filip Černoch je velmi sympatický, vstřícný lékař, jeho sestřičky jsou skvělé,v ordinaci vládne rodinná atmosféra.Pokud v budoucnu budu řešit další operace,pak pouze na jejich klinice CBP

Cena 35.000 Kč

No...vezmu to možná trošku zeširoka...ale rád by i svým "následníkům" trošku nastínil, jak to i může fungovat...jednoho dne...:-)...jsem se rozhodl pro tento zákrok, a druhý den ( shodou okolností to byla sobota...ale nevadí...vzhledem ke skutečnosti, že se znám se skvělou recepční z P.C. Monikou Bräutigamovou - byť jsme v kontaktu dosti sporadicky, tak jsem si říkal "když to nezkusíš...:-)"....tak jsem zvedl telefon a zavolal....a absolutně s tím mým požadavkem, potažmo dotazy neměla i v den zaslouženého volna žádný problém....jediná prodleva byla, když si šla zapnout počítač, abychom mohli i termínově vše zafixovat....tímto bych chtěl ocenit její prozákaznický přístup ( a pokud bude mít tu čest potkat jí na směně v P.C.....poznávací znamení - nejkurdnatější vlasy na okrese...:-D )...tak si i jenom poslechněte jak jedná s klienty....radost pro uši...:-)...no...a zlaté ruce pana doktora Frajera...zde by skutečně sedělo úsloví "nošení dříví do lesa"....konzultace věcná, profesionální....samotný zákrok v analgosedaci naprosto bez problémů, žádné bolesti ( ani darovaný Ibalgin na případné domácí pooperační bolesti jsem nevyužil )....pokud by člověk bral hodně s nadsázkou...."bylo to velmi příjemně strávené odpoledne"...jsem cca 3 týdny po operaci ( a byť jsem si v tomto období nechal růst vousy...i jenom dotykem cítím, že kontura obličeje je "vysekaná" a i s 21denním vousem je vidět celkové zlepšení kontur, nosoretní rýhy jsou "tytam"...druhá brada ( SMAS procedura )...jakoby nikdy nebyla...takže za mne...zatím...:-)...naprosto ideálně využitý korovinočas...:-)....a ještě jednou oběma výšezmíněným....moooooooc děkuji....:-)

Cena 60.000 Kč

Se zákrokem jsem byla velice spokojena. Všem mohu vřele doporučit. Nebyl to první zákrok. Příteli dokonce opravili práci po nejmenovanem plastickem chirurgovi a je nadmíru spokojen. Skvělá práce doktorů Tomáše Kupky a Dušana Záruby.

Cena 35.000 Kč