Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

30. 6. 2014 · Aktualizováno: 6. 3. 2017

Náročná operace stála za to

Stojí to za to
Průměrná cena: 50.000 Kč
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

K zákroku jsem se rozhodla poměrně rychle. nemoc mi znemožnila původní termín a už jsem se nemohla dočkat, kdy dostanu termín nový. Operace trvala 4 hodiny při plné narkóze. Po probuzení mi bylo špatně, ale bolesti jsem neměla. Hned druhý den mě pustili domů a dostala jsem k nošení elastický návlek na obličej. Měla jsem jen malé modřiny pod očima a na tváři. otoky jsem neměla žádné. V tuto chvíli bylo nejhorší zvyknout si na ten velmi silný pocit tahu na krku a na tvářích. Mám klaustrofobii a dělalo mi to velké problémy. Je to pocit, jako když máte velmi úzký rolák, který vás silně škrtí. Dnes jsem 2,5 měsíce po operaci a ten pocit přetrvává stále, i když trochu méně. Ale výsledek je krásný, když vás považují za sestru a ne matku mého syna, tak to už něco znamená. Mám z toho radost, i když přetrvává necitlivost některých obličejových partií, tah na krku, péče o jizvy - ta je taky náročná, musíte je pořád mazat a masírovat.

8

Komentářů (8)

Po 3 letech facelift drží, jsem velmi spokojená. Zůstaly malé okrsky necitlivosti, ale nevadí. Pořád vypadám dobře, jen si nechávám dodělávat drobné vrásky kolem úst kyselinou hyaluronovou. Stálo to za to.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Mini lift obličeje, YES Visage, MUDr. Musilová

Pro "nějaký" zákrok v obličeji jsem se rozhodovala cca od 53 let, kdy jsem zpozorovala, že se mi dělají "syslíky" ve spodní části obličeje. Jelikož v tomto věku již nevěřím na neinvazivní zákroky (ty mají možná efekt u mladších žen - jenže v...

Číst dál
Facelift v Emauzích

Po letech váhání a různých radiofrekvencích a termážích jsem se odhodlala k faceliftu u Dr. Záruby. Prostředí kliniky Ústavu estetické medicíny...

Číst dál
Facelift v Emauzích Facelift v Emauzích Facelift v Emauzích Facelift v Emauzích

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.