Bichectomie: ceny

20.210 Kč
průměr
10
podle
lékařů

Dnes chtějí muži i ženy co nejdéle udržet svůj mladý a zdravý vzhled. Aby mohli dosáhnout svých ideálů, je nutné o svůj fyzický vzhled správně pečovat. Existuje několik dobře známých chirurgických a kosmetických zákroků, které vám pomohou lepšího vzhledu dosáhnout. Odstranění bukálního tuku nebo-li bichectomie si v posledních letech získala popularitu díky svým výsledkům a rychlému zotavení. Průměrná cena bichectomie je 20.210 Kč. Bichectomie je relativně snadný zákrok, kdy chirurg provede malý řez na vnitřní straně tváří, v blízkosti tukových vaků, odstraní je a ránu zašije. Jedná se o rychlý zákrok, jehož dokončení trvá necelou hodinu.

Cena tohoto ošetření je orientační. Jedná se o průměr cen, které kliniky zveřejnily na webu Estheticon.cz Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na popularitě a zkušenostech kliniky, charakteristice pacienta, složitosti zákroku, značkách, se kterými kliniky pracují, atd.

Bichectomie cena

Před zákrokem je nutná konzultace, zda jste vhodným kandidátem pro zákrok. Provádí se předoperační vyšetření jako je odběr krve, ultrazvuk a EKG. Tato vyšetření se cenově pohybují mezi 1 000 až 2 000 Kč. Cena konzultace se pohybuje mezi 300 až 1 500 Kč. Odstranění lícních tukových váčků je prováděno v celkové anestezii, což zvyšuje cenu. Cena celkové anestezie se odvíjí od dávky sedativ a pohybuje se v rozmezí 4 000 až 10 000 Kč. V ceně zákroku je započítán výkon lékaře a celého chirurgického týmu.

Co je zahrnuto v ceně bichectomie?

Cena zákroku většinou zahrnuje ultrazvuk tváří, odběr krve, celkovou anestezii a jednodenní hospitalizaci. V ceně není vždy zahrnuta konzultace, jejíž cenu některé kliniky následně odečítají z ceny zákroku. Po zákroku je nutné nosit kompresní masku, která nebývá v ceně zákroku. Elastická maska se cenově pohybuje v rozmezí 250 až 900 Kč, záleží na kvalitě masky. Pro konečnou cenu zákroku je nutná konzultace s klinikou.

Co může zvýšit cenu bichectomie?

Cenu bichectomie určuje rozsah problému. Pokud se jedná o menší tukové váčky, cena bude nižší. Pokud je však nutné odstranit větší množství tuku, cena se může zvýšit. Dalším faktorem, který může konečnou cenu zákroku zvýšit, je kvalita přístrojů využívaných při zákroku. Ohodnocení kliniky a kvalita chirurga se na ceně taktéž promítá. Pro upřesnění ceny zákroku je nutná konzultace.

Cena bichectomie v České republice

Ceny se u každého pracoviště liší. Pro kalkulaci ceny za bichectomii je nevyhnutelná konzultace a kalkulace zákroku Vámi vybranou klinikou.

Je bichectomie hrazena pojišťovnou?

Odstranění lícních tukových váčků je prováděno z estetických důvodů a prostředky veřejného zdravotního pojištění estetické zákroky nehradí. Pacient si tak zákrok v plné výši hradí sám.

Je možná bichectomie na splátky?

Některé kliniky v České republice poskytují klientům platbu zákroků ve formě splátek. Podmínky vámi vybrané kliniky je nutné zjistit a výši splátek konzultovat s vybranou klinikou.