Informace o ceně: Bichectomie

20.464 Kč
průměr
11
odborníků

Dnes chtějí muži i ženy co nejdéle udržet svůj mladý a zdravý vzhled. Aby mohli dosáhnout svých ideálů, je nutné o svůj fyzický vzhled správně pečovat. Existuje několik dobře známých chirurgických a kosmetických zákroků, které vám pomohou lepšího vzhledu dosáhnout. Odstranění bukálního tuku nebo-li bichectomie si v posledních letech získala popularitu díky svým výsledkům a rychlému zotavení. Průměrná cena bichectomie je 20.464 Kč. Bichectomie je relativně snadný zákrok, kdy chirurg provede malý řez na vnitřní straně tváří, v blízkosti tukových vaků, odstraní je a ránu zašije. Jedná se o rychlý zákrok, jehož dokončení trvá necelou hodinu.


Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.

Nejnižší cena 19900 - 15.347 Kč
1 Příběh
Průměrná cena 15.348 Kč - 25.580 Kč
0 Příběhů
Nejvyšší cena 25.581 Kč - 23.000 Kč
1 Příběh

Bichectomie cena

Před zákrokem je nutná konzultace, zda jste vhodným kandidátem pro zákrok. Provádí se předoperační vyšetření jako je odběr krve, ultrazvuk a EKG. Tato vyšetření se cenově pohybují mezi 1 000 až 2 000 Kč. Cena konzultace se pohybuje mezi 300 až 1 500 Kč. Odstranění lícních tukových váčků je prováděno v celkové anestezii, což zvyšuje cenu. Cena celkové anestezie se odvíjí od dávky sedativ a pohybuje se v rozmezí 4 000 až 10 000 Kč. V ceně zákroku je započítán výkon lékaře a celého chirurgického týmu.

Co je zahrnuto v ceně bichectomie?

Cena zákroku většinou zahrnuje ultrazvuk tváří, odběr krve, celkovou anestezii a jednodenní hospitalizaci. V ceně není vždy zahrnuta konzultace, jejíž cenu některé kliniky následně odečítají z ceny zákroku. Po zákroku je nutné nosit kompresní masku, která nebývá v ceně zákroku. Elastická maska se cenově pohybuje v rozmezí 250 až 900 Kč, záleží na kvalitě masky. Pro konečnou cenu zákroku je nutná konzultace s klinikou.

Co může zvýšit cenu bichectomie?

Cenu bichectomie určuje rozsah problému. Pokud se jedná o menší tukové váčky, cena bude nižší. Pokud je však nutné odstranit větší množství tuku, cena se může zvýšit. Dalším faktorem, který může konečnou cenu zákroku zvýšit, je kvalita přístrojů využívaných při zákroku. Ohodnocení kliniky a kvalita chirurga se na ceně taktéž promítá. Pro upřesnění ceny zákroku je nutná konzultace.

Cena bichectomie v České republice

Ceny se u každého pracoviště liší. Pro kalkulaci ceny za bichectomii je nevyhnutelná konzultace a kalkulace zákroku Vámi vybranou klinikou.

Je bichectomie hrazena pojišťovnou?

Odstranění lícních tukových váčků je prováděno z estetických důvodů a prostředky veřejného zdravotního pojištění estetické zákroky nehradí. Pacient si tak zákrok v plné výši hradí sám.

Je možná bichectomie na splátky?

Některé kliniky v České republice poskytují klientům platbu zákroků ve formě splátek. Podmínky vámi vybrané kliniky je nutné zjistit a výši splátek konzultovat s vybranou klinikou.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jake klinky nebo lékaři provádějí odstranění bukálního tuku v lokální anestezii. Na internetu jsem objevila, ze v Americe se tato metoda provádí běžně během 30 minut a pacient je ihned propuštěn domů a potažmo se může vrátit za pár dní do běžného provozu. V Čechách jsme zatím našla jen pracoviště, která provádějí zákrok v úplné narkóze. Můžete mi prosím poradit, na koho se obrátit? Děkuji.

Dobrý den Koljo, bichectomie neboli buccal fat pad removal se provádí v lokální anestezii, zákrok trvá cca 20 minut a jedná se o zákrok ambulantní. Znamená to tedy, že pacient se dostaví v den zákroku na kliniku, a po zákroku může opět ihned odejít domů. Na naší klinice tento zákrok běžně provádíme. Pokud byste měl zájem o více informací, jste sa ... Číst dál

1 odpověď číst dál

Dobrý den, chtěla bych podstoupit rhinoplastiku a bichectomii. Šly by tyhle dva zákroky provést v jedné operaci? Předem děkuji za odpověď

MUDr. Patrik Paulis

MUDr. Patrik Paulis

Nejlepší odpověď

Dobry den Annastasio, Mohl bych Vam odpovedet jednoduse, ze ano, tyto dva vykony lze provest v jedne operacni dobe. To ale taky neznamena, ze je to vhodne. Predne- kazdy z techto vykonu - provadeny samostatne, Vam vyrazne zasahne do vzhledu obliceje. A tak jako je potrebne nahlizet na celou postavu, nejen treba pouze na prsa, tak je nutno vnimat ... Číst dál

2 odpovědi číst dál

Dobrý den, už jsem se ptala ohledně typů odstranění tuku z tváří. Chtěla bych se zeptat, jestli je možné provést takovýto zákrok dříve než v 18ti letech? (např. s potvrzením rodičů). Očekávám odpověď, že taková možnost není, ale za pokus nic nedám :D Děkuji za odpověď a přeji hezký zbytek dne.

Dobrý den Noemi, záleží na věku. V případě, že Vám je alespoň 16 let, bylo by možné zákrok provést, ale musela byste přijít v doprovodu rodiče, který by musel podepsat souhlas se zákrokem. Zdravím. MUDr. Babora Šufliarsky Maxilofaciální chirurgie

2 odpovědi číst dál

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jakým nejjednodušším způsobem lze odstranit tuk z tváří? Mám kulatý obličej s baculatými tvářemi, ale zbytek těla hubený. Lidé okolo stále na mé buclaté tváře upozorňují a tím více mi vadí. Na internetu jsem četla o více způsobech, jak tento problém vyřešit, ale moc se v tom nevyznám, tak se obracím na vás. Děkuji za odpověď.

Dobrý den Naomi, nemám k dispozici bohužel fotografii, abych mohl přesně posoudit situaci Vašich tváří a obličeje, nicméně bichectomii u nás na klinice provádíme, konkrétně paní Dr. Sufliarski. Jedná se o šetrný zákrok v lokální anestezii, který zeštíhlí baculaté tváře a zvýrazní lícní kosti. Pokud byste měla zájem, zastavte se na konzultaci, příp ... Číst dál

2 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU BICHECTOMIE