L centrum Pardubice

(48) 100 % doporučuje
Transparent

Transparentní lékař

Informuje všechny své pacienty o tom, že mají možnost ho ohodnotit a akceptuje zkušenosti svých pacientů

Pardubice
Cena od 750 Kč
Představení L centra Pardubice Naše laserové centrum poskytuje již 16 let služby dospělým i dětem. Součástí centra je 17 moderních přístrojů, díky kterým si umíme poradit nebo vyřešit řadu problému z oblasti estetické medicíny. L Centrum Pardubice se dlouhodobě snaží přinést svým klientům jimi očekávané výsledky, ale rovněž spojit léčbu s moderním a zároveň příjemným prostředím. Vše je uzpůsobeno tak, aby jste u nás našli kompletní... (odstranění chloupků pomocí elektrické jehly)

Amaryllis Centrum Praha

(47) 100 % doporučuje
Transparent

Transparentní lékař

Informuje všechny své pacienty o tom, že mají možnost ho ohodnotit a akceptuje zkušenosti svých pacientů

Praha
Cena od 500 Kč
Zdraví, Krása, Vitalita- odborné vážení a měření tukové vrstvy, monitoring- bezbolestní liposukce kombinací radiofrekvence a ultrazvuku, estetická rázová vlna - léčba celulitidy, bezbolestné odbourávání tuků, strií, redukce jizev, terapeutická rázová vlna, mauální a přístrojová lymfodrenáž, terapeutické zábaly,myoskeletální medicina, fysioterapie, relaxační masáže, medové masáže, anticelulitické masáže- různé metody pro rejuvenaci tváře, krku, dekoltu, ... (trvalé odstranění chloupků elektrickou jehlou)

MUDr. David Wadie Shihata

(9) 100 % doporučuje
Transparent

Transparentní lékař

Informuje všechny své pacienty o tom, že mají možnost ho ohodnotit a akceptuje zkušenosti svých pacientů

Rychnov nad Kněžnou
Cena od 1.000 Kč
MUDr. David Wadie Shihata je primářem v Oblastní nemocnici v Rychnově nad Kněžnou a také majitelem soukromé kliniky cévní, estetické a všeobecné chirurgie SURGIMED a Laserového centra v Rychnově nad Kněžnou. Vzdělání: Je absolventem Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové (promoce v roce 1996), dále získal hned několik atestací. Konkrétně se jedná o I. atestaci v oboru všeobecné chirurgie, II. atestaci v oboru všeobecné... (trvalá epilace chloupků)

prim. MUDr. Miroslava Pelechová

(11) 100 % doporučuje
Transparent

Transparentní lékař

Informuje všechny své pacienty o tom, že mají možnost ho ohodnotit a akceptuje zkušenosti svých pacientů

Praha
Cena od 350 Kč
Prim. MUDr. Miroslava Pelechová  v roce 1985 absolvovala 1. lékařskou fakultu UK v Praze. Následně složila obě atestace na 1. kožní klinice FVL UK – jmenovitě atestaci I. stupně z dermatovenerologie a specializační nástavbovou atestaci z estetické dermatologie. Na pozici primářky v pražském Ústavu lékařství a kosmetiky (ÚLK) působí od roku 2000. Mimoto vede školení lékařů pro ČR v oblasti aplikaci botoxu a implantátů... (trvalá epilace chloupků)

MUDr. Drahomíra Kotlářová

(30) 100 % doporučuje
Transparent

Transparentní lékař

Informuje všechny své pacienty o tom, že mají možnost ho ohodnotit a akceptuje zkušenosti svých pacientů

Pardubice
Cena od 1.000 Kč
Drahomíra Kotlářová je vedoucí lékařkou L centra, kde již 16 let poskytuje služby dospělým i dětem. Díky neustálému rozšiřování nabídek služeb se L centrum řadí mezi jedny z nejlépe vybavených středisek laserové a estetické péče v České republice.  V L centru můžete podstoupit například tyto zákroky:  modelování a zvětšování rtů neinvazivní liposukci metodou radiofrekvenčních technologií bodystyling vyhlazení vrásek... (trvalé odstranění chloupků elektrickou jehlou)

Lékařské centrum zdraví a estetické péče LÁZNĚ

(2) 100 % doporučuje
Brno
Poskytujeme služby z oblasti:praktický lékař pro dospělé, závodní péčeurologiedermatologieestetická a korektivní dermatologieplastická chirurgielymfologie a lymfoterapiepodologielékařská kosmetikaSpecializujeme se na dermatologickou korektivní chirurgii.odstraňování mateřských znamének včetně jejich histologického vyšetření klasickou excizí (vyříznutím útvarů) - ze zdravotní indikace je péče hrazena zdravotními pojišťovnamiodstraňování drobných kožních útvarů... (trvalé odstranění chloupků elektrickou jehlou)

Body&Face clinique

(2) 100 % doporučuje
Praha
Cena od 1.500 Kč do 3.000 Kč
Body&Face clinique se nachází v Praze, konkrétně v městské části Praha 4. Svým klientům nabízí jak ošetření obličeje, tak ošetření vlasové části či těla. Výjimkou nejsou ani lékařské zákroky – mezi ně patří například aplikace Botoxu, dermálních výplní či 3D lifting.Body&Face clinique je specialistou na injekční metody antiagingu a modelace postavy. Nabízíme širokou škálu profesionálních produktů. Personál je tvořen výhradně zdravotnickým... (trvalá epilace chloupků)

Prim. MUDr. Blanka Vozárová

(5) 100 % doporučuje
Zlín
Prim. MUDr. Je plastický chirurg. Narodila se  25. dubna roku 1967 a žije v obci Uherské Hradiště. Celkem Púsobila ve 2 společnostech. Blanka Vozárová vystudovala Vysokou školu na Lékařské fakultě Masarykovy Univerzity v Brně. Promovala na této fakultě roku 1991 a stala se odborníkem v oboru plastická chirurgie. Dosáhla na studiích Diplomu celoživotního vzdělání. Svou odbornou Praxi vykonává v Krajské nemocnici Tomáše Bati a.s... (trvalé odstranění chloupků elektrickou jehlou)

FNKV Dermatovenerologická klinika

Žádné recenze
Praha
Dermatologická klinika Fakultní nemocnice Královské Vinohrady nabízí rozsáhlé spektrum služeb spojených s diagnostikou a léčbou kožních chorob a pohlavních nemocí, zároveň poskytuje svým pacientům speciální poradenství zaměřené na alergologii, mykologii, onkologii a kosmetologickou a biologickou terapii. Na klinice působí erudovaní lékaři ve svém oboru, kteří se kromě péče o pacienty věnují též publikační a přednáškové činnosti, vydávání učebnic... (trvalá epilace chloupků)

MUDr. Bohumila Richterová, MUDr.

Žádné recenze
Zábřeh
MUDr. Bohumila Richterová působí v kožní ambulanci v Zábřehu. Lékařství studovala na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Studium dokončila v roce 1988. Její dosažená odbornost je dermatovenerologie. Tento obor vznikl ze spojení dermatologie - léčba kůže a jejích derivátů (nehty, vlasy, atd.) a venerologie - prevence a léčba pohlavních chorob. Většina těchto nemocí se projevuje právě na kůži, proto spolu tyto obory úzce... (odstranění chloupků pomocí elektrické jehly)

MUDr. Jana Kreisslová

Žádné recenze
Jirkov
Cena od 190 Kč
MUDr. Jana Kreisslová vystudovala 2. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Věnuje se oboru dermatovenerologie – v současnosti provozuje centrum dermatoestetiky DERMADOLPHIN, které se nachází v Jirkově. V minulosti působila například v Krajské zdravotní, a. s. – Nemocnici Chomutov, o. z.. V rámci působení ve svém centru se věnuje tato lékařka dermatoestetickým zákrokům. Centrum nabízí opravdu širokou nabídku služeb.  Mezi ně patří... (trvalá epilace chloupků)

Madisson Laserové Centrum

Žádné recenze
Liberec
Salon Freeline Salon Freeline se nachází v Liberci a byl založen 2. listopadu 1991 paní Miroslavou Brzobohatou.  Miroslava Brzobohatá původně pracovala jako zdravotní sestra. Posléze se rozhodla vystudovat nástavbové studium, jež bylo zaměřeno na lékařskou kosmetiku a korektivní dermatologii, které úspěšně dokončila a v roce 1991 získala diplom.  Od počátku svého působení v oblasti lékařské kosmetiky a korektivní dermatologie se kromě... (odstranění chloupků pomocí elektrické jehly)

SKINMEDICS

Žádné recenze
České Budějovice
Cena od 500 Kč do 1.000 Kč
SKINMEDICS je centrum estetické péče v Českých Budějovicích, které je otevřené od roku 2019. Cílem centra je pomáhat klientům především s odstraněním známek stárnutí, problematickou pletí, nežádoucími chloupky, nebo celulitidou. Vše v souladu s přirozenými regeneračními procesy pokožky a těla, moderními neinvazivními technikami. Zakladatelé tohoto centra mají letité zkušenosti v oblasti estetiky. Personál se snaží neustále vzdělávat a školit... (odstranění chloupků pomocí elektrické jehly)

MUDr. Krista Pěchovová

Žádné recenze
Ostrov
...je sloupnutí vnějších vrstev kůže a vyrovnání pokožky například po poškození sluncem, a glykolový peeling, při kterém se využívá kyselina glykolová k odstranění vrchní vrstvy kůže a k podnícené tvorby kolagenu a elastinu. Epilace elektrickou jehlou je metoda odstranění chloupků v obličejové a krční partii a v oblasti prsních dvorců. Epilace využívá principu elektrolýzy a je minimálně bolestivé. Léčba biostimulačním laserem je ošetření, které se hojně využívá k hojení jizev, léčbě akné... (trvalá epilace chloupků)

MUDr. Libuše Pumprová

(2) 100 % doporučuje
Písek
Cena od 300 Kč
MUDr. Libuše Pumprová se ve své praxi specializuje především na oblast dermatovenerologie (kožní lékařství) a estetickou medicínu.Laserové lékařské centrum Drlíčov, s.r.o. MUDr. Libuše Pumprové (dermatologická ordinace a kosmetické studio) se nachází v ulici Fráni Šrámka v Písku. Centrum poskytuje svým klientům služby z oblasti dermatologie, estetické medicíny, ale i pedikúry či kosmetiky. Estetická medicína, dermatologie, piercing: Blíže... (odstranění chloupků pomocí elektrické jehly)

Amaryllis Beauty Institut MUDr. Davida Pupaly

Žádné recenze
Cheb
Cena od 250 Kč
Amaryllis Beauty Institut sídlí v ulici Májová v Chebu a je centrem estetické medicíny a regenerace a nestátním zdravotnickým zařízením, jehož vedoucím lékařem je MUDr. David Pupala.  Institut se specializuje především na oblast obrysové plastiky a estetické medicíny, a to zejména na profesionální diagnostiku, konzultace s lékařem nebo celým týmem lékařů, na problematiku hubnutí a redukce tukové tkáně a zákroky omlazení. Odborná úroveň... (trvalé odstranění chloupků elektrickou jehlou)