Informace o ceně: Epilace elektrickou jehlou

800 Kč
průměr
5
odborníků

Chlupy na těle jsou pro většinu z nás skutečností, ale na některých částech těla se jich chceme zbavit a nejlépe je trvale odstranit. Holení je často časově náročné a chloupky rychle dorostou, zatímco voskování je bolestivějším, přesto dočasným řešením. Lidé stále více žádají trvalé řešení odstranění chloupků. Epilace elektrickou jehlou je nejnovější metoda a z několika důvodů preferovaný způsob odstraňování nechtěných chloupků. Průměrná cena epilace elektrickou jehlou je 800 Kč. Jedná se o trvalou metodu. Elektrolýza využívá krátkovlnných rádiových frekvencí přes jemné jehly, které jsou umístěny přímo do vlasových folikulů. Záměrem je zničit vlasový folikul. Tento zákrok musí provést dermatolog nebo certifikovaný elektrolog.

Epilace elektrickou jehlou Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě České Budějovice 500 Kč 750 Kč 1.000 Kč
Ceny ve městě Praha 500 Kč 500 Kč 500 Kč
Ceny ve městě Pardubice 750 Kč 750 Kč 750 Kč
Ceny ve městě Rychnov nad Kněžnou 1.000 Kč 1.000 Kč 1.000 Kč

Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.

Nejnižší cena 500 - 599 Kč
1 Příběh
Průměrná cena 600 Kč - 1.000 Kč
1 Příběh
Nejvyšší cena 1.001 Kč - 1.000 Kč
1 Příběh

Cena za epilaci elektrickou jehlou

Průměrná cena epilace elektrickou jehlou je v České republice 800 Kč v závislosti na délce sezení. Pro dosažení nejlepších výsledků však budete potřebovat několik následných schůzek. Většina lidí potřebuje po nějakou dobu každý týden nebo dva epilaci opakovat. Do ceny zákroku se někdy započítává i konzultace, jejíž cena se pohybuje mezi 200 až 500 Kč. Pokud je vaše pokožka příliš citlivá a chtěli byste se vyvarovat bolesti, je možné konzultovat s lékařem znecitlivění pokožky před samotným ošetřením. To pochopitelně zvedne cenu zákroku.

Co je zahrnuto v ceně epilace elektrickou jehlou?

Cena zákroku obvykle zahrnuje konzultaci a výkon lékaře. Některé kliniky nabízí výhodnější cenový balíček, který obsahuje několik sezení. Klinika většinou na konzultaci vyhotoví klientům kompletní cenovou nabídku ošetřované partie.

Co může zvýšit cenu epilace elektrickou jehlou?

Cenou hýbe především kvalita elektrické jehly a prestiž kliniky. Cenu ovlivňuje i reference kliniky a zkušenosti předchozích klientů. Vybrat kliniku můžete i na základě přístupných fotografií výsledků epilace elektrickou jehlou na jednotlivých klinikách.

Ceny epilace elektrickou jehlou v České republice

Průměrná cena klinik provádějících epilaci elektrickou jehlou je v České republice je kolem 700 Kč za jedno sezení, těch je však potřeba více, záleží od počtu chloupků v ošetřované oblasti. Cena epilace se tak může lišit. Osobní konzultace pro kalkulaci epilace je nevyhnutelná. Existují další možnosti epilace, které jsou založeny na jiném principu. Zákroky s podobným charakterem pro trvalé odstranění chloupků jsou fotoepilace (IPL) a laserová epilace. Ceny se odvíjí od velikosti ošetřované oblasti.

Je epilace elektrickou jehlou hrazeno pojišťovnou?

Trvalé odstraňování chloupků se provádí z důvodů estetických. Estetické zákroky si vždy klient plně hradí, tyto zákroky se nehradí z prostředků veřejného zdravotního pojištění.

Je možná epilace elektrickou jehlou na splátky?

Na tento zákrok lze na mnoha pracovištních využít možnost splátkového financování. Některé kliniky navíc nabízí výhodné cenové balíčky. Pokud klinika neumožňuje platbu na splátky, máme možnost půjčky i mimo kliniky. Výběr estetických klinik v dnešní době je široký, můžeme si tak vybrat kliniku, jejíž podmínky nám nejvíce vyhovují.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše

Dobrý den, prosím o názor, zda je epilace el. jehlou vhodná pro 9letou dceru. Má tmavé chloupky pod nosem a pár i na špičce nosu. Děkuji za odpověď. Lucie

Zatím žádné odpovědi
lolol56

Dobrý den, chci se zeptat, existuje v Česku pracoviště kde provádí epilaci el. jehlou na větších plochách než jen např brada? V zahraničí jsou tyto zákroky běžné i např. na nohách a jinde, ano trvá to několik hodin času, ale jedná se o jediný TRVALÝ způsob odstranění ochlupení.

Body&Face clinique

Body&Face clinique

Nejlepší odpověď

Dobrý den, takové ošetření Vám samozřejmě mkohu nabídnout ale bude časově i finančně náročné. Stejně tak je ošetření náročné pro ošetřujícího, proto větší plochy děláme postupně, s tím, že vždy ošetřujeme max. 60 minut. Cena je 1.500,- Kč za 30 minut nebo 2700,- Kč za hodinu depilace. Pokud Vás nabídka zaujala, ráda Vás přivítám na nezávazné k ... číst dál

2 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU EPILACE ELEKTRICKOU JEHLOU

Epilace elektrickou jehlou
Dobry den, hledam specialista na epilace elektrickou jehlou v intimni partie (lokalita Praha). Potrebuji...
Alex658929
Doporučený člen
Poslední komentář: 10. 9. 2020 ·
1
Odstranění chloupků na penisu
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je možné trvalé odstranění světlých chloupků přímo na penisu (na...
Dtos
Poslední komentář: 24. 2. 2014 ·
0

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Epilace elektrickou jehlou. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Amaryllis centrum –přišlo mi před oči při hledání na internetu. Kosmetických služeb je plné hlavní město, ale ani jedno nedělá zákrok, který potřebuje od určitého věku mnoho žen. Odstraňování chloupků elektrickou jehlou. Resp. dělá to ještě jeden ústav, ale už úvodní nezávazný organizační dotaz u jisté p.doktorky (který nazvala prohlídkou a žádala úhradu) byl shodný s manipulačními praktikami centra AKTIP známého z filmu Infiltrace. Tak to tedy ne. Zavolala jsem do Amaryllis. Lidé se v byznysu chovají obvykle profesionálně, ale tady je jako přidaná hodnota ještě opravdová lidská laskavost. Prostředí působí jako nejmodernější soukromé zdravotnické zařízení (míním rozdíl oproti luxusním salonům). Moje tvář kromě výše popsaného potřebuje opravu-úpravu lecčeho. (to jsem si uvědomila sama až v Amarillys). A tady mají prostě všechny nejmodernější možnosti pro kosmetický zákrok. Mám po nedávném neodborném zákroku jedné kosmetické živnostnice kuperozu (původně „neviditelnou“). Cena za odstranění v Amaryllis je nižší než jinde, jak jsem si zjišťovala. Doporučuji ženám na základě vlastní zkušenosti.

Cena 900 Kč