Informace o ceně epilace elektrickou jehlou

1 000 Kč
průměr
6
odborníků
Epilace elektrickou jehlou Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Cena v Pardubice 750 Kč 875 Kč 1 000 Kč
Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 500 - 749 Kč
2 Zkušenosti
Průměrná cena 750 Kč - 1 250 Kč
1 Zkušenost
Nejvyšší cena 1 251 Kč - 2 000 Kč
1 Zkušenost

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše

Dobrý den, chci se zeptat, existuje v Česku pracoviště kde provádí epilaci el. jehlou na větších plochách než jen např brada? V zahraničí jsou tyto zákroky běžné i např. na nohách a jinde, ano trvá to několik hodin času, ale jedná se o jediný TRVALÝ způsob odstranění ochlupení.

Dobrý den, takové ošetření Vám samozřejmě mkohu nabídnout ale bude časově i finančně náročné. Stejně tak je ošetření náročné pro ošetřujícího, proto větší plochy děláme postupně, s tím, že vždy ošetřujeme max. 60 minut. Cena je 1.500,- Kč za 30 minut nebo 2700,- Kč za hodinu depilace. Pokud Vás nabídka zaujala, ráda Vás přivítám na nezávazné k ... číst dál

2 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O EPILACE ELEKTRICKOU JEHLOU

Epilace elektrickou jehlou
Dobry den, hledam specialista na epilace elektrickou jehlou v intimni partie (lokalita Praha). Potrebuji...
Alex658929
Poslední komentář: 10 zář 2020 ·
1
Odstranění chloupků na penisu
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je možné trvalé odstranění světlých chloupků přímo na penisu (na...
Dtos
Poslední komentář: 24 úno 2014 ·
0

Nabídky týkající se Epilace elektrickou jehlou

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Epilace elektrickou jehlou. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Najít nabídky

Kde?

Zkušenosti s cenou

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Epilace elektrickou jehlou. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Amaryllis centrum –přišlo mi před oči při hledání na internetu. Kosmetických služeb je plné hlavní město, ale ani jedno nedělá zákrok, který potřebuje od určitého věku mnoho žen. Odstraňování chloupků elektrickou jehlou. Resp. dělá to ještě jeden ústav, ale už úvodní nezávazný organizační dotaz u jisté p.doktorky (který nazvala prohlídkou a žádala úhradu) byl shodný s manipulačními praktikami centra AKTIP známého z filmu Infiltrace. Tak to tedy ne. Zavolala jsem do Amaryllis. Lidé se v byznysu chovají obvykle profesionálně, ale tady je jako přidaná hodnota ještě opravdová lidská laskavost. Prostředí působí jako nejmodernější soukromé zdravotnické zařízení (míním rozdíl oproti luxusním salonům). Moje tvář kromě výše popsaného potřebuje opravu-úpravu lecčeho. (to jsem si uvědomila sama až v Amarillys). A tady mají prostě všechny nejmodernější možnosti pro kosmetický zákrok. Mám po nedávném neodborném zákroku jedné kosmetické živnostnice kuperozu (původně „neviditelnou“). Cena za odstranění v Amaryllis je nižší než jinde, jak jsem si zjišťovala. Doporučuji ženám na základě vlastní zkušenosti.

Cena 900 Kč