Estéea - Centrum estetické chirurgie

(2) 100 % doporučuje
Uherské Hradiště
Cena od 17.000 Kč
Estéea - centrum estetické chirurgie je soukromé pracoviště, které sídlí v bývalých kasárnách v Uherském Hradišti. Specializuje se na výkony z oblasti estetické chirurgie, jež jsou zpravidla prováděny ambulantní formou. V nabídce jsou i další služby týkající se například těla a péče o něj, také lékařské kosmetiky.  Vedoucí lékařkou centra estetické chirurgie Estéea je MUDr. Jaroslava Maláčová. Součástí týmu je také doc. MUDr. Jan Válka... (operace padajících víček Uherské Hradiště)

Prim. MUDr. Blanka Vozárová

(5) 100 % doporučuje
Uherské Hradiště
Prim. MUDr. Je plastický chirurg. Narodila se  25. dubna roku 1967 a žije v obci Uherské Hradiště. Celkem Púsobila ve 2 společnostech. Blanka Vozárová vystudovala Vysokou školu na Lékařské fakultě Masarykovy Univerzity v Brně. Promovala na této fakultě roku 1991 a stala se odborníkem v oboru plastická chirurgie. Dosáhla na studiích Diplomu celoživotního vzdělání. Svou odbornou Praxi vykonává v Krajské nemocnici Tomáše Bati a.s... (odstranění nadbytečné kůže na víčkách Uherské Hradiště)

MUDr. Jaroslava Maláčová

Žádné recenze
Uherské Hradiště
MUDr. Jaroslava Maláčová úspěšně absolovala Univerzitu Jana Evangelisty Purkyně v Brně. Po promoci nastoupila do nemocnice v Uherském Hradišti, kde působila na oddělení hematologie a krevní transfuze, později dokonce jako primářka. V roce 2004 se začala vzdělávat a věnovat se oblasti plastické chirurgie. Zúčastnila se proto hned několika stáží na Klinice Laurea v Brně i na Klinice plastické chirurgie v Praze. V roce 2005 založila... (plastická operace víček Uherské Hradiště)
NOVINKA International Doctors
Zobrazit místní lékaře
Znáte naše mezinárodní odborníky?
Seznamte se s odborníky z jiných zemí, kteří nabízejí zákroky, o které máte zájem
  • Itálie
  • Slovensko
  • Kolumbie
  • Německo
  • Španělsko
  • Rakousko
Filtry
S nabídkami (0)
S recenzemi (2)