Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Diastáza a vyboulení břicha po abdominoplastice před 10 lety

ivankamikesova25595
28. 5. 2021 · Poslední odpověď: 24. 8. 2021

Asi po 10 letech po abdominoplastice, která se dělala po 30 kg zhubnutí, se mi udělala diastáza a mám mrtvé břicho i Venušin pahrbek. Trpím velkými bolestmi páteře, která je po operaci 30 let a bolesti břicha. Břicho se vydouvá a v jednom místě je důlek na půl prstu. Špatně se mi močí a na velkou nemohu tlačit bolestí břicha. Je mi 69 let, žena. Prosím lze tohle opravit na pojišťovnu. Jsem v důchodu a na placení plastického zákroku již nemám peníze. Děkuji Ivanka M.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 24. 8. 2021
Dobrý den,
měla byste podstoupit vyšetření příčin vašich bolestí.
Břišní stěna ve vašem věku je povolená, to je zcela normální a to, co popisujete ani není důvodem pro další operaci břicha.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
MUDr. David Tomášek
Praha . 1. 6. 2021
Tuto problematiku řešte prostřednictvím Vašeho praktického lékaře. Ať Vás pošle někam na kliniku plastické chirurgie. Estetická chirurgie je řešena bez účasti zdravotní pojišťovny. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Co dělat s bříškem po dětech

Aneta361
14. 7. 2015 · Poslední odpověď: 15. 7. 2015

Dobrý den, nevím si rady co dělat s bříškem po dětech. Jsem mladá. Je mi 21 let, měřím 158 cm a vážím 50 kg. Při každém těhotenstvím jsem nabrala 17 kg a vždycky hned shodila. Pár lékařů mi řeklo že miniabdominoplastika je zbytečná v mém případě, ale jelikož jsem tak mladá tak si na to zvykat nechci a nechci na to jít až ve 30ti letech když bych mohla jít raději teď. Prosím ještě jaký by byl typ jizvy. Jinak nemám kýlu ani rozestup svalů. Prosím o názor. Děkuji(foto v narovnaná a v předklonu)

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 15. 7. 2015
Nejlepší odpověď
Dobry den, opakovane jsem tento typ brisek resila, vim, ze to mlade zeny Trapi. Pred zakrokem Je vsak nutna osobni konzultace. Zdravi dr vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 4. 2017
Abdominoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 9. 11. 2021
Abdominoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 6. 2022
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 12. 2021
Abdominoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 8. 2012
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 6. 2023
Abdominoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 10. 2023
Body Lift
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 9. 2021
Abdominoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 11. 2021
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 4. 2009

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi