Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Načasování plastiky břicha a prsou po zhubnutí

HanaValkova
9. 5. 2010 · Poslední odpověď: 13. 1. 2013

Hezký den,

moje váha se v lednu roku 2009 vyšplhala na 143 kg. Nikdy jsem si z toho, jak vypadám vůbec nic nedělala. Ovšem uvědomila jsem si, že tak to dál nejde. Začala jsem každý den pravidelně cvičit, pečovat o sebe a jíst zdravě. Mám váhový úbytek 75 kg. Nyní jsem se svojí váhou 68 kg na výšku 173 spokojená. Přestože provádím posilovací cviky již od začátku hubnutí, moje břicho je vytahané. Prsa jsou na tom úplně stejně, už ani nemám prsa, mám spíš jen padlou kůži. Je mi 21 let. Chci se zeptat, zda by bylo možné provést plastické operace, jak by měly jít po sobě, v kterém období. Děkuji za odpověď a přeji příjemný den.

Reklama

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
nejdřív Vám musím pogratulovat k tahovému výkonu-zhubnout 75 kg ,to chce velkou dávku pevné vůle.
Doporučuji Vám zajít si na osobní konzultaci u plastického chirurga.Na naší klinice některé podobné zákroky provádíme na pojišťovnu,ale musíte přijít na konzultaci,která je také hrazena pojišťovnou..
Konzultace provádím každé pobdělí od 8 do 14 hodin,nebo po telefonické domluvě...zdraví LK
Dobrý den Hanko.Z toho co popisujete ,plastická operace by byla vhodná. Pokud máte zájem objednejte se ke konzultaci hod. u pí Herbergerové.
Zdraví Mudr. Šulcová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
Žádné recenze
14. 5. 2010
Dobrý den, těmito operacemi se rozsáhle zabývá profesor Brychta z naší kliniky se značnými zkušenostmi v této problematice. Můžete se proto objednat k němu na naši kliniku ke konzultaci o komplexní pomoci Vám po takto myslím námi všemi ceněném zhubnutí. Tyto zákroky vyžadují větší zkušenost a někdy i lehce nestandardní přístup oproti klasickým redukcím prsou či břicha. Mějte se hezky. Dr. Pachman, klinika Riva, Brno
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 14. 5. 2010
Vážená slečno,

cvičením a pravidelným tréninkem posílíte svalovinu a případně ještě shodíte pár kilo, ale, bohužel, uvolněnou kůži tím nezpevníte. Tedy po stabilizaci váhy /pravděpodobně jste již v této fázi/ stav mohou zlepšit pouze radikální operace těch oblastí - plastika přední stěny břišní /abdominoplastika/ a modelace a redukce poprsí. Jsou to dvě dosti náročné operace z pohledu zátěže pro organizmus, proto nedoporučuji interval mezi nimi kratší 3 měsíců. Nezbytné je předoperační konzultační vyšetření, při kterém se vše do detailu prodiskutuje.

Srdečně Vás zdravím,
prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 10. 5. 2010
Dobrý den,
prosím, zašlete foto a my Vám sdělíme více informací.
Zdraví prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 9. 5. 2010
Dobrý den, po takovém to váhovém úbyzku bzde jistě hodně nadbytečné kůže po těle. Jistě by byla proveditelná plastická operace prsů i břicha, možná i další redukce kůže. Ale to doporučuji navštívit plastického chirurga a rozebrat reálné možnosti operací a hlavně rozsah jizev po těchto. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 9. 5. 2010
Pokud je to stav po velkém shození váhy, obraťte se na nějakou kliniku plastické chirurgie, možná že by to šlo provést s hrazením zdravotní pojišťovnou. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi