Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Úbytek váhy po abdominoplastice

Hatefulyyy
Hatefulyyy
1. 11. 2016 · Poslední odpověď: 17. 4. 2017

Dobrý den, Jsem již týden po celkové abdominoplastice s liposukci břicha a boků. Po celou dobu rekonvalescence dodržuji dietní režim, při kterém jsem většinou měla před operací minimálně kilo dole za týden, ale momentálně mi váha stojí. Čím to je? Pokud budu chtít ještě zhubnout půjde to teď hůře díky op, nebo je to jen tím, že se momentálně hojim? Děkuji moc za odpovědi

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 2. 11. 2016
Nejlepší odpověď
Dobrý den, jak píše správně kolega Tomášek, po operaci naopak potřebujete živiny na rekonvalescenci. Dietu jste měla držet před operací. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Martin Šimkanin
MUDr. Martin Šimkanin
Žádné recenze
17. 4. 2017
Dobrý den, jedna věc je redukční dieta, která by se měla držet před operačním výkonem, protože nadváha znamená zvýšené riziko komplikací.
V pooperačních dnech byste také měla držet dietu ale určitě ne redukční. Tělo potřebuje dostatek energie na hojení a rekonvalescenci, neměla byste však jíst smažená a těžká jídla, solené brambůrky (nadměrný příjem soli zhoršuje otoky), atp.
Mírné zvýšení váhy po abdominoplastice je normální a je způsobené otoky, které mohou přetrvávat delší dobu po operaci.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 30. 11. 2016
Dobrý den,

po abdominoplastice se doporučuje nejíst nic, co by Vás nadýmalo. Jak píší kolegové, tělo potřebuje brát z něčeho energii, takže dieta nebo hladovění v tomto případě není na místě. Určitě si po zahojení udržujte zdravý jídelníček a sportujte, aby Vám efekt operace vydržel co nejdéle. Váhu nyní neřešte, jste velmi brzy po operaci a otoky mohou přetrvávat ještě několik týdnů, spíše věnujte pozornost správnému nošení kompresivního prádla, což je pro výsledný efekt velmi důležité.

S pozdravem

MUDr. Ján Pilka
klinika Aesthevita
MUDr. David Tomášek
Praha . 2. 11. 2016
Držet dietu týden po výkonu je ABSOLUTNÍ nesmysl a můžete si ublížit. Tělo potřebuje energii, živiny a vše ostatní. Logicky váha nejde dolů protože jste, a ještě dlouho budete oteklá. Noste kompresi a buďte v klidu a nedělejte takovéto postupy. To si nechte na dobu, až budete pěkně zhojená,
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,


Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Mini-abdominoplastika + zvětšení prsou při jedné operaci

Tachonka
Tachonka
31. 5. 2019 · Poslední odpověď: 3. 6. 2019

Dobrý den.Ráda bych podstoupila abdominoplastiku.Vzhledem k tomu,že mám po porodu před 20 lety strie,ale nemám převis,jen lehce povolenou kůži s nějakým tím tukem,předpokládám že by stačila mini-abdomino. Pročetla jsem snad všechny články k tomuto zákroku a vím,že doba rekonvalescence je delší než třeba u liposukce,počítám se 4 týdny klidu.Vzhledem k délce rekonvalescence bych ráda současně s tímto zákrokem podstoupila i zvětšení prsou,jelikož bych mohla spojit celozávodní dovolenou a přidat nějakou svou dovolenou-neschopenku na toto nedostanu.Je možné toto po lékaři chtít?Můj zdravotní stav je víc než dobrý,léky žádné neberu,kromě antikoncepce,nekouřím,anestezie zvládám v pohodě. Děkuji za odpověď

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Prim. MUDr. Alena Schmoranzová
Vysoké nad Jizerou . 2. 6. 2019
Nejlepší odpověď
Záleží na vyšetření , Osobní konsultace je nezbytná , To ,co si přejete, je v určitém případě možné , ale je potřeba právě ta osobní konsultace .
prim dr Alena Schmoranzová ,Vysoké nad Jizerou
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Modelace prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 2. 2023
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 1. 2010
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 1. 2020
Liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 1. 2008
Vypadávání vlasů
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 12. 2016
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 6. 2015
Zmenšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 1. 2022
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 12. 2022
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 7. 2019
Abdominoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: Včera

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi