Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Váha implantátu

marse36608
15. 1. 2010 · Poslední odpověď: 18. 1. 2010

Dobrý den, zajímalo by mě jaká je váha 350 ml implantátu značky Eurosilikon? Operaci jsem podstoupila před 3 měsíci pod sval a jsem velice spokojená. Překvapilo mě že necítím žádnou extrémní váhu s čehož jsem měla trochu obavy ? Předem moc děkuji za odpověď :-)

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
Žádné recenze
18. 1. 2010
Dobrý den, nevím, jestli je to na gram přesně 350gramů, ale předpokládejme tuto hodnotu:) Dr.Pachman, klinika Riva, Brno
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 18. 1. 2010
Vážená slečno,

u silikongelových implantátů jakékoli firmy platí, že objem v mililitrech korespoduje s váhou v gramech. Ve Vašem případě se domnívám, že je vše v naprostém pořádku, výsledek operace musí bý co nepřirozenější- ať již z pohledu tvarového, tak třeba pocitů.

Srdečně Vás zdravím,
prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg.

MUDr. Janka Točíková
Praha . 18. 1. 2010
Volume-obsah implantátu je v ml,měrná hmotnost obsahuimplantátu je o něco váce než 1,0/voda/Tělo si na váhu zvykne hlavně,když ho máte pod svalem.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 16. 1. 2010
Materiál byl vyvíjen tak aby množství tkáně odpovídalo váze tkáně živé. Jelikož jsme z 80% voda tak objem i váha je prakticky stejná. Pocit větší váhy může být jen z nezvyku. To si věak tělo přebere, právě jako u Vás. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 15. 1. 2010
Hodnota v ml odpovídá hodnotě v gramech. Je dobré si takový implantáít dát do spodního prádla a pocítit jak je těžký. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 15. 1. 2010
350 g. Tedy cca tolik, kolik by vážil odpovídající objem Vaší vlastní měkké tkáně. Nashledanou, dr. Remeš
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 2. 7. 2014
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 12. 2018
Zvětšení prsou
13 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 1. 2014
Modelace prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 2. 9. 2021
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 6. 2020
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 7. 2014
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 3. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi