Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Implantáty pod svalem a fitness - zvedání těžké váhy

Avatar818083
Avatar818083
8. 7. 2019 · Poslední odpověď: 22. 7. 2019

Dobrý den, v říjnu 2017 jsem podstoupila operaci zvětšení prsou. Implantáty jsou značky Eurosilicone MAMMAIRE IMPLANT dané pod sval, kulatý tvar, 375ml. Před operací jsem žádné prsa neměla. Teď mě zajímá jediné a mám z toho obavy. Rozhodla jsem se cvičit, těžké váhy, cvičit na sílu, objem. Nikdy v životě jsem necvičila. Ob března 2019 cvičím. Mám strach, abych si s implantáty něco neudělala, když je mám pod svalem a sval narušuji cvičením. Že je to tělu nepříjemné, vydržím, ale jen se bojím, abych si neublížila, a nemusela skrz cvičení např. novou operaci, nebo aby mi silikon nepraskl. Děkuji mnohokrát za jakoukoliv odpověď

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 22. 7. 2019
Dobrý den,
ano, může dojít k rychlejšímu opotřebení implantátů.

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa
*********
MUDr. David Tomášek
Praha . 10. 7. 2019
Já jsem v této problematice méně konservativní než kolegové. Ve všem mají sice pravdu, ale operoval jsem kdysi vicemistryni světa v kulturistice, cvičila dál, porodila dvě děti, prsy byly po celou dobu v pořádku. Je to vše velmi relativní a chce to zkusit. Pokud zjistíte nějaký problém, cvičení prostě vynecháte. Ale na začátku to nepřehánějte hlavně ve cviční prsních svalů (benchpress a podobně).
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
je třeba si srovnat v hlavě, co chcete, buď mít relativně velké poprsí, což implantát 375 cc představuje, anebo cvičit, jak popisujete.. jinak velmi pravděpodobně dojde k dislokaci implantátů a zcela určitě k jejich rychlejší desintegraci, přeji hezký den prof Dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 9. 7. 2019
Dobrý den , implantáty mohou být větším cvičením na svém povrchu rychleji opotřebované. Dr. Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 11. 2015
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 11. 2019
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 5. 2020
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 7. 2014
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 5. 2022
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 25. 2. 2021
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 8. 2014
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 9. 2. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi