Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jizva po piercingu při těhotenství

Neo
Neo
15. 12. 2015 · Poslední odpověď: 20. 12. 2015

Dobrý den, v mládí jsem si nechala udělat piercing do pupíku.Řešila jsem tím malinko vystouplí pupík,který mi zůstal po kýle,kterou jsem měla jako malé dítě.V té době mě nenapadlo,co s touto nádherou udělají dvě těhotenství.Nejen že se mi v místě propíchnuté kůže rozjela jizva směrem nahoru díky napnutému bříšku,ale ta mě tak netrápí.Spíš mi vadí zjizvená kůže těsně nad pupíkem.Pupík mám vystouplí víc,než před těhu a kůže nad ním...prostě hrůza.Piercing si zpátky nedávám,protože volnou kůži ještě víc stáhne dolů,takže výsledek je ještě horší.Na internetu jsem se dočetla,že tenhle problém trápí víc žen,ale nedočetla jsem se skoro žádné řešení.Proto vás prosím o radu,jestli jde pupík,jizvu či obojí upravit tak,aby to nevypadalo takto nepěkně a v případně možného řešení i cenu.Mnohokrát děkuji

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dobrý den.Váš problém lze řešit chirurgicky ale bez jizev to nezůstane přesto by to vypadalo lépe,napište mi na maila a mužeme se domluvit na termínu zákroku. Zdraví Mudr.Šulcová Hejnalová eleganz clinic
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den,
do kontrastu k některým optimistickým názorům se domnívám, že rekonstrukce vašeho pupku nebude vůbec jednoduchá věc. Lehce se řekne "vyříznout a sešít", ale kde vyříznout, co vyříznout, jak bude dlouhá jizva a kde, atd., to jsou již otázky jiné. (A na neviditelné jizvy a vymizení strií po laseru moc nevěřím). Osobně bych viděl jako nejdůležitější krok řešení vaší evidentní pupeční kýly. Teprve po jejím zvládnutí (kdy mimochodem dojde k výrazným tvarovým změnám kolem pupku) můžete uvažovat o dalších krocích.
S pozdravem,
Ivo Menšík
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Kladno . 16. 12. 2015
Děkuji, je potřeba kůži vyříznout a znovu sešít, výsledek může být velmi dobrý. Najděte si chirurga a ničeho se nebojte. Výsledek bude vypadat, jako byste podstoupila laparoskopii a jizvička nebude téměř vidět
Premium
Praha . 16. 12. 2015
Dobrý den,

Váš problém lze korigovat bohužel v této době již jen chirurgicky, ovšem za cenu dalších jizviček. Vzniklé jizvičky, ale umíme pomocí laseru, radiofrekvence a jiných metod velmi dobře upravit, stejně tak, jako strije, které máte v podbřišku. Nutná je ovšem osobní návštěva a konzultace, aby Vám byl vysvětlen možný postup i cenová relace.
S pozdravem
MUDr. Pavel Hlava
Premium
Kladno . 16. 12. 2015
máte ještě detajlnější a ostřejší foto?
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Korekce jizev
1 odpověď, nejnovější odpověď: 26. 6. 2007
Korekce jizev
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 24. 9. 2014
Odstranění jizev laserem
1 odpověď, nejnovější odpověď: 31. 8. 2021
Botulotoxin
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 29. 9. 2016
Korekce jizev
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 7. 2022
Odstranění strií
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 5. 2020
Korekce jizev
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 12. 2022
Vpáčené bradavky
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 2. 2013
Injekční výplně
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 8. 2021
Odstranění tetování
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 2. 2014

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi