Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Kdy lze hodnotit finální vzhled prsou?

Kristyna95
13. 10. 2021 · Poslední odpověď: 20. 10. 2021

Dobrý den, jsem 5 týden od operace prsou. Muj zákrok byl augmentace + modelace prsou + úprava dvorců. Mám kulaté implantáty Mentor 375ml. Prsa jsem po porodu mela vytahané , takze jsem sla na operaci hlavne z estetického důvodu. Momentálně nejsem vubec nadšena. Prsa jsou porad dolu a maji zvláštní tvar. Zmeni se to jeste? Vubec jsem si to takto nepredstavovala. Předem děkuji za odpověď :)

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Vážená paní,
obvykle po 5 týdnech je patrný základní tvar poprsí. Samozřejmě, ještě nejméně půl roku bude probíhat jizvení a přestavba jizevnatého vaziva, jak v hloubce, tak na kůži. Upřímně, v této chvíli, pokud by šlo o reoperaci, doporučil. bych ještě ten půlrok počkat. Jistě chodíte a na kontroly, při příští Vaši starost prodiskutujte s operatérem.
Porovnejte foto před operací se současným stavem.
Srdečně Vás zdravím, prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den,

5 týdnů po operaci ještě nemůžete posoudit finální výsledek. Je potřeba si dát dostatek odstupu času po zákroku.
Definitivě si můžete říct cca po 9 měsících, jak jste spokojena s finálním výsledkem a následně poté řešit reaugmentaci.

Děkuji,
MUDr. Issam Al Awa
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 15. 10. 2021
Dobrý den,
nyní je důležité nosit pevnou elastickou podprsenku, aby se prsa neprověšovala, protože jsou docela velká a těžká. Výsledný tvar se ještě trochu změní, ale ne výrazně.
S pozdravem
MUDr. Helena Sngerová
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 15. 10. 2021
Dobrý den,
5 týdnů je málo, přesto se již tvar zásadně měnit nebude. Proberte s Vaším operatérem. Případná reoperace minimálně po půl roce.

S pozdravem
MUDr. Lubor Mrňa
Klinika YES VISAGE
Dobrý den,

pět týdnů je krátká doba na definitivní hodnocení výsledku, nicméně tvar prsou se již nějak významně měnit nebude. Pro výsledek je velmi důležitý nález před operací, zejména stupeň poklesu a také kvalita a pevnost kůže a závěsného vazivového aparátu prsou. Pak záleží na přání klientky ohledně tvaru a rozsahu jizev a na požadované velikosti implantátu.
Vše proberte s Vašim operatérem.

S pozdravem

M Molitor
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 6. 2023
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 3. 2022
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 5. 2022
Laserová liposukce
1 odpověď, nejnovější odpověď: 29. 6. 2021
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 23. 9. 2016
Rhinoplastika
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 29. 1. 2015
Modelace prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 11. 2021
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 10. 2008
Laserová dermatologie
1 odpověď, nejnovější odpověď: 8. 11. 2022
Odstranění jizev laserem
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 10. 2009

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi