Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Operace horních víček - zapadlé oči

Ella491189
Ella491189
18. 4. 2017 · Poslední odpověď: 23. 4. 2018

Pěkný den, před půl rokem jsem podstoupila operaci horních víček.Měla jsem je mírně převislé, nicméně po tomto zákroku mám stále pocit těžkých víček, jsou stále zarudlé, navíc jsou zapadlé, tak dělají tzv. soví oči což nebyl můj záměr. Měla jsem za to,že se mi oči více otevřou a nebudou působit tak zapadle jako nyní. Na zákroku jsem dle recenzí byla u jednoho z nejlepších lékařů, o tom není pochyb, jen ten výsledek není to co jsem čekala...Dá se s tím něco dělat? Předem děkuji za tipy

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 19. 4. 2017
Nejlepší odpověď
Jestli máte na mysli to že ohybová rýha horního víčka je příliš vysoko pod nadočnicovým obloukem a to že okraj víčka překrývá příliš horní okraj duhovky (lze vyčíst z fotografií) pak vás chápu .Výsledek operace není závislý jen na dokonalém technickém provedení ale také na tom jestli operace byla dobře indikována.To bychom mohli lépe posoudit srovnáním s předoperačními fotografiemi .Vzhledem k tomu že na pooperačních fotografiích je patrná mírná oboustranná ptoza víček a zapadlý horní okraj víček předpokládám že tento nález mohl být již před operací .Pak by běžná blepharoplastika, i když precizně provedená ,toto nemohla odstranit ale také ne zhoršit .Možnost dalších korekcí je možné posoudit jen při osobním vyšetření.
s pozdravem Dr. Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj), Ústecký kraj... . 19. 4. 2017
Dobrý den, operací víček se Vám nejspíše zvýraznily nadočnicové oblouky, které máte a měla jste výraznější a oko je potom opticky jakoby hlubší. Operace víček je zdařilá. S pozdravem Dr.Horyna Pavel
MUDr. Simona Ježková
Liberec . 19. 4. 2017
dobrý den paní/slečno ello...nevím, jaký tvar a přebytek kůže měla vaše víčka před operací, ale výsledek je nádhezrný a jistě žádné lepší změny dalším výkonem nedocílíte...mějte se ráda a budtě spokojená , vypadáte krásně :-) sj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 18. 4. 2017
Z Vaší fotodokumentace není nic zřejmé, musí se to vidět naživo. Situaci bych řešil až rok po operaci, kdy vyměknou všechny jizvy a kdy vše povolí. Já osobně stejně nereoperuji dříve než rok po předchozím výkonu. Zatím masírujte k "obrazu Vašemu" tlakem.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Dotaz k jizvám po operaci horních víček

Element5
Element5
4. 8. 2020 · Poslední odpověď: 10. 8. 2020

Dobrý den, jsem půl roku po operaci horních víček. Bylo mi řečeno, že jizvy budou „neviditelné" za pár měsíců a vzhledem k tomu, že jsem žádnou podobnou jizvu dříve neměla - nemohla jsem odhadnout hojení. Jizvy jsou stále dost výrazné a bez líčení nemohu vyjít ven... I přes líčení korektorem jsou jizvy patrné. Jsem z toho velmi nešťastná, protože jsem ještě mladá a bojím se, že už nikdy nebudu moct jít na sluníčko, do vody a budu si muset do smrti hlídat perfektní zamalování jizev. S hojením nemívám potíže- ani teď nebyly, avšak barevně jsou jizvy stále viditelné a nevím, co s tím... Zkoušela jsem aloe veru, gel na jizvy, nic nepomáhá. Může mi prosím někdo poradit nebo alespoň říci názor, zda je ještě šance, že budou „neviditelné"? Děkuji moc

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 10. 8. 2020
Dobrý den,
musíte být trpělivá, délka hojení jizev je zcela individuální záležitost. Dejte tomu čas.

S pozdravem
MUDr. Tereza Gabryšová
Klinika YES VISAGE
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace očních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 27. 4. 2022
Operace horních víček
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 11. 2013
Operace horních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 7. 2021
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 3. 2022
Operace horních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 11. 2022
Operace horních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 19. 11. 2021
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 2. 2024
Operace horních víček
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 9. 2018
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 12. 2015
Odstranění kruhů pod očima
1 odpověď, nejnovější odpověď: 23. 8. 2020

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi