Zeptejte se lékaře Zbavte se pochybností!

Křivý nos po úraze

Uzivatel · Vytvořeno: 16. 5. 2007 · Aktualizováno: 16. 5. 2007

Dobrý den, v dětství jsem měla úraz nosu, asi měsíc jsem to nikomu neřekla - nesměli jsme žalovat. Až pak si rodiče všimli, že mám nakřivo nos. Bolelo to dlouho. V nemocnici mi to zkoušeli srovnat vložením nějakého předmětu do nosu a bez narkózy to " rvali" násilím, a bez výsledku, až jsem omdlela. Teď je mi 30 a lituju spoustu věcí. Především toho, že jsem o tom tenkrát neřekla včas. Dá se to srovnat, o to mi nejde, ale je to hrazeno pojišťovnou nebo je to moje záležitost? Zdraavotní problémy moc nemám, dýchám pusou.

2 odpovědi

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
 • MUDr. Martin Kloud

  MUDr. Martin Kloud

  16. 5. 2007 ·

  107 odpovědí

  Dobrý den, zajímalo by mne, proč dýcháte ústy, když máte normální průchodnost nosu. Platbu za korekci poúrazových deformací nosu schvaluje revizní lékař pojišťovny. Osobně bych se naděje nevzdával. Srdečně zdravím.

 • MUDr. Robert Remeš

  MUDr. Robert Remeš

  16. 5. 2007 ·

  432 odpovědí

  Dobrý den, děkuji za dotaz. V případě, že nemáte zdravotní potíže, výkon není hrazen ZP. Nashledanou, dr. Remeš, 775 289 61 61, SANUS

Najít další otázky

Podobné dotazy

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.