Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Je to trvalý útvar vytvořený šitím či pouze otok?

Saara
9. 2. 2021 · Poslední odpověď: 17. 2. 2021

Dobrý den, jsem 5. den po labioplastice (LA) podélným šitím a vím, že je velmi brzo na tvoření otázek estetických, ale stejně bych se ráda zeptala na názory zkušených. Jsou útvary pod klitorisem na levé straně pouze otoky? Nebo jak vznikly? Před operací jsem měla místo, kde se malé stydké pysky rozdělují celkem symetrické, doufám, že oteklá tkáň za nějakých podmínek nezůstane v podobných "kuličkách". Zároveň bych se chtěla zeptat, než zavolám přímo do ordinace, i na Vaše názory - mám jít na kontrolu a vyndání stehů za týden a vůbec mi nedošlo, že mi ty dny cca přijde menstruace. Užívám HA, je vhodné menstruaci tkzv. "odložit" nasazením nového plata? Toto čachrování s hormony nemám ráda a nikdy jsem to neudělala, ale teď uvažuji, že je to přece jenom přednější - včasná kontrola. Děkuji za názory, S.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Jana Bartošková
2 adresy v Jihomoravský kraj . 16. 2. 2021
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
5 dnů po operaci ještě přetrvávají otoky, stehy se mohou, dle techniky, zařezávat a mohou se vytvářet různé nerovnosti. Již máte po operaci, takže pokud pysky nekrvácí, výrazně nebolí, zánětlivě nevypadají, pak běžte na plánovanou kontrolu, i když bude probíhat menstruace. Pokud se jedná o otoky, pak vymizí, ale chce to čas.
S pozdravem,
MUDr. Jana Bartošková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 17. 2. 2021
Dobrý den,
na finální zhodnocení je velmi brzy, otoky jsou 5 dnů po operaci běžné. V případě pochybností se obraťte na Vašeho lékaře.

S pozdravem
MUDr. Andrea Musilová
Klinika YES VISAGE

Související dotazy

Tampony po labioplastice

Nela845699
Nela845699
10. 11. 2019 · Poslední odpověď: 15. 2. 2020

Dobrý den, Jsem 2 týden po labioplastice a chtela jsem se zeptat, jestli mohu při menstruaci používat tampony? Vím že se to nedoporučuje, ale pokud jsem již celkem dobře zahojena, tak by to nemuselo tolik vadit doufám.. Děkuji

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Zoja Čurilová Roháčová
Žádné recenze
Praha . 15. 2. 2020
Dobry den, tampony po plastice labii, je mozne zavadet po 4 tydnech od operace. S pozdravem Dr. Rohacova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Korekce jizev
1 odpověď, nejnovější odpověď: 3. 1. 2019
Zvětšení rtů
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 2. 2020

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi