Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Lehké krvácení 11 den po labioplastice

AnOn1
18. 3. 2023 · Poslední odpověď: 17. 6. 2023

Dobrý den, ráda bych se “uklidnila”, že je vše v pořádku.. jsem 11 den po operaci v lokální anestezii, otok splaskl snad do týdne, teď je to nateklé opravdu maličko. Stehy mi zůstaly snad jen 4. 2 hned na začátku řezu nahoře a 2 na konci řezu dole. Bohužel mi operatér toho moc k operaci neřekl, takže vše zjišťuji přes internet. Po každé toaletě mažu ránu betadine mastí (bohužel do sprchy nemůžu - jsem 2. den v práci - takže sprcha ráno a večer) bohužel se mi nepovedlo zjistit, odkud se krev bere, ale našla jsem trošku na místě, kde ani steh není.. krvácení je velmi slabé, ale stejně mě to trochu znepokojuje. Žádná bolest, štípaní ani pálení..

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
FORMÉ Clinic
Praha . 17. 6. 2023
Dobrý den. Malinké krvácení může být. Je možné z důvodu mechanického dráždění. Tyto partie so hojí moc dobře, pečujete o ranky správně. pokračujte. Samozřejmě je dobré nechat se zkontrolovat lékařem. Hezký den přejeme! Formé clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Gynmeda
Žádné recenze
Brno . 16. 5. 2023
Dobrý den,

Dle Vašeho popisu se zdá být vše v pořádku, pro jistotu ale bude dobré, když se do týdne objednáte na kontrolu k lékaři, který zákrok prováděl.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den, měla by jste se obrátit na svého operatéra.
Hezký den Tým BODY
Premium
4 adresy v Moravskoslezský kraj . 21. 3. 2023
Dobrý den v tomto případě je nejlepší kontaktovat operatéra a zajistit si kontrolu ,zda je operační rána v pořádku. Hezký den
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 21. 3. 2023
Dobrý den,
pokud je otok tkání minimální, mělo by být vše v pořádku, vždy je lepší, když sekret vytéká, než se v tkáním hromadí. I tak byste měla jít na kontrolu k operatérovi během týdne.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 2. 2016
Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 4. 2021
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 8. 2023
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 5. 2022
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 5. 2020
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 4. 2022
Zmenšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 8. 2017
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 31. 3. 2023
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 6. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi