Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Růst nosu s věkem?

Uzivatel
27. 3. 2007 · Poslední odpověď: 28. 3. 2007

Dobrý den, již dlouho uvažuji o plastické operaci nosu - konkrétně odstranění bambulky. Zajímalo by mne, zda se nos věkem mění (má babička má na fotkách z mládí větší nos ale ve stáří ho měla podle mne ještě větší a širší, existuje zde tedy přímá úměra mezi věkem a změnou tvaru nosu?)Ještě by mne zajímalo jak dlouhé jsou čekací lhůty na operaci, vím, že bych zákrok měla podsoupit nejlépe na podzim, mám se již nyní objednat na vstupní konzultaci? Děkuji za odpověď S pozdravem Naďa

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
na konzultaci se objednejte alespoň ke 2 lékařům, při výběru se řiďte jednak svým vlastním cítěním a jednak případným doporučení pacientů, které operovali před vámi. Hezký den doc dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Klinika GHC Praha
Praha . 28. 3. 2007
Dobrý den,pokud máte zájem o konzultaci s Doc. Duškovou, prosím kontaktujte na tel. čísle ********. Na konzultaci se můžete dostavit prakticky kdykoliv a domluvit na termínu operace. Pro objednání nás kontaktujte na tel. čísle*************. S pozdravem Věra Šobrová.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
máte pravdu, chrupavka roste celý život, a proto čím jsme starší, máme větší hroty nosu, vyšší a delší chrupavčitou přepážku nosu a větší uši, zatím co kostra po 40. roce věku objemově ubývá, hezký den doc Dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Rhinoplastika
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 8. 3. 2015
Zmenšení prsou
Žádné odpovědi
Microneedling
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 9. 2015
Transplantace vlasů
1 odpověď, nejnovější odpověď: 4. 6. 2012
Zmenšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 10. 2015
Facelift
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 2. 2021
Laserová epilace
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 2. 2011
Facelift
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 7. 2017
Vpáčené bradavky
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 7. 2013
Odstranění podbradku
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 5. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi