Otoky nosu půl roku po rhinoplastice

Otoky nosu půl roku po rhinoplastice

Týnka  |  návštěvník
Dobry den,muze me prosim nekdo poradit? Je to 6 mesicu,co jsem po druhe(s pauzou 8 let) podstoupila plastiku nosu komplet. Jde mi o to,ze po tech 6 mesicich mam stale pravou část celou nateklou,na dotek tu pulku nosu stale necejtim, druha strana je uplne Ok. Tim ze je prava strana natekla a druha strana uz splaskly,ten nos pusobi křivé a mohutné. Mam to brat jako nepovedenou operaci,ci se to jeste zmeni?? Jsem z toho hodne spatna.dekuji
MUDr. David Tomášek  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 4318 odpovědí
  • 1219 Likes
Já řeším komplikace po operaci nosu až rok po zhojení. Provádějte tlakové masáže ( tlak ve smyslu modelování nosu k obrazu svému). Nejlépe poradí operatér.
Zdraví Dr. Tomášek
MUDr. Ludvika Záhořová  |  Basic member  |  Otorinolaryngologie  |  Praha
  • 140 odpovědí
  • 27 Likes
Dobrý den,
zdravím Vás a doporučuji vyčkat rok po operaci; k úplnému zhojení dochází do 12 měsíců po operaci, kdy by Vás též měl vidět operatér a posoudit výsledek.
Takže ještě doporučuji trpělivost a jemné tlakové masáže dle pokynů operatéra.
S pozdravem Dr Ludvika Záhořová, Poliklinika Na Národní, Praha 1
Homolkova  |  návštěvník  |  Basel-stadt
  • 18 odpovědí
  • 5 Likes
Dobry den, ze sve vlastni zkusenosti mohu jeste poradit. Zajdete si nechat zkontrolovat zuby. Me otekal nos po kompletni R. rok a pul. Nechapala jsem to. U zubare mi nahodne zjistily zanety na obou hornich celistech. Do 14 dnu az mesice po ostraneni problemu se zuby opadl definitivne otok i nosu.

Poraďte se s odborníkem v oboru Plastika nosu (Rhinoplastika)

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí