Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Neinvazivní rhinoplastika - komplikace

Anonymní
24. 2. 2022 · Poslední odpověď: 21. 4. 2022

Dobrý den, v pátek jsem byla na neinvazivní rhinoplastice výplní na bázi kyseliny hyaluronové, v pátek a sobotu vše ok, v neděli ráno mě začaly pálit oči, bolet hlava a mám pocit oteklých víček, je to po zákroku normální? Paní doktorka mi říkala, že ano, že se může jednat o otok, který se s gravitací přenáší a měl by do 3-4 týdnů vymizet, mám strach, aby se nejednalo o nějakou kompolikaci s tím spojenou. Moc děkuji!

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dobrý den,

Otok opravdu může být fyziologický, ale neměl by trvat tak dlouho. V prvním dnech je určitě velmi důležité tyhle věci sledovat a popřípadě se přijít za lékařem ukázat, pokud se děje něco neobvyklého. Jelikož se jedná o neinvazivní rhinoplastiku - tedy aplikace HA do oblasti nosu, je důležité si dát pozor a vybrat si ošetření, které provádí vysoce kvalifikovaný školený lékař a kvalitní preparát. Na Aether Clinic tohle ošetření vůbec neposkytujeme, jelikož v jeho výsledky nevěříme a pokud je špatně provedeno, může dojít i k oslepnutí pacienta.

Každopádně pokud se v tomto případě neprojevuje začervenání či modřiny v okolí nosu a víček, otok není bolestivý a je vše v pořádku, tak to může být fyziologický posttraumatický otok či alergická reakce na látku. Určitě je ale zapotřebí tohle konzultovat s doktorem napřímo.

MUDr. Olha Sydoriak
Dermatolog
Tým Aether Clinic
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 6. 2022
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 1. 2021
Otoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 2. 12. 2021
Neinvazivní liposukce
Žádné odpovědi
Laserová rejuvenace vagíny
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 9. 2020
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 9. 2021
Neinvazivní liposukce
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 31. 1. 2014
Otoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 11. 2023
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 4. 2024
Laserová rejuvenace vagíny
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 11. 2018

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi