Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Rhinoplastika - komplikace při hojení

Liska108
13. 1. 2021 · Poslední odpověď: 21. 1. 2021

Dobrý den, jsem 2 měsíce po kompletní rhinoplastice uzavřenou metodou, u kořene nosu mi vzniká deformace tím, že mi kůže přirostla ke kosti. Není volná. Doporučeno kroužit, ale toto bohužel nepomáhá a k ničemu to není. Je něco, čím si mohu ještě pomoci? Takto to přece nemůže zůstat.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 21. 1. 2021
Dobrý den,
finální výsledek je možné hodnotit až rok od operace. Provádějte tlakové masáže, případně určitě rád poradí Váš operatér.

S pozdravem
MUDr. Jiří Borský, Ph.D.
Klinika YES VISAGE
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 19. 1. 2021
Dobrý den,
masáže pomohou, ale musíte je provádět s dostatečnou intenzitou, musíte cítit, že se kůže od spodiny kosti uvolňuje.
Ostatně váš operatér vám to jistě ukáže a poradí.
Také nelze předpokládat, že výsledek se dostaví rychle, hojení po rhinoplasice může trvat docela dlouho, někdy až jeden celý rok.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová

Související dotazy

Rhinoplastika - cena a rozsah

Klara704246
Klara704246
22. 5. 2018 · Poslední odpověď: 30. 5. 2018

Dobrý den, Obracím se na Vás s dotazem ohledně plastiky nosu pro kterou jsem se rozhodla vzhledem k tomu, že vzhled mého nosu mě trápí už opravdu dlouho. Zajímalo by mě zda by stačila pouze úprava měkkých částí nosu nebo je potřeba celková rhinoplastika. Mám mírný hrbolek ale ten mě netrápí. Jde mi hlavně o špičku nosu. Také mě zajímá finančí stránka jelikož i ta je pro mě zásadní. Chápu, že nejde s jistotou bez osobní konzultace odhadnout přesnou částku zákroku, postačí předběžný odhad. Děkuji za odpověď

odpovědí (10)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Nejlepší odpověď
Hezký den,
z vašich fotografií lze objektivní stav zhodnotit opravdu jen orientačně, chtělo by to alespoň snímek "zpředu", nejlépe osobní konzultaci. Hlavním problémem, který vyvstává z uvedených fotografií, je otázka zda vůbec operovat. Chápu, že vás může tvar a velikost dolní poloviny nosu, tedy špičky nosu trápit, ale dle mého názoru je problém opravdu diskrétní a nejsem si jistý, zda přínos operace by vyvážil veškerá možná rizika s otevřenou rinoplastikou spojená. Cena korekce by se u mne pohybovala mezi 30-35 000,- Kč.
Dr. Vidura
RVmedCentrum Olomouc
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 6. 2022
Rhinoplastika
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 2. 10. 2006
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
1 odpověď, nejnovější odpověď: 26. 6. 2022
Injekční výplně
1 odpověď, nejnovější odpověď: 21. 4. 2022
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 3. 2021
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 6. 2023
Syndrom karpálního tunelu
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 8. 2015
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 6. 2022
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 8. 2021
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 8. 2012

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi