Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Široký nos a riziko reoperace

Kika7981
14. 3. 2009 · Poslední odpověď: 18. 3. 2009

Dobrý den,mám dotaz:drtivá většina lidí jde na operaci s orlím nosem,ale já mám nos široký,hodně velikou bambuli a ke všemu velký,je u tohoto větší pravděpodobnost reoperace?a dá se nos zúžit a zmenšit zároven?jdu za týden na operaci,ještě to chci s doktorem probrat ale ráda bych slyšela i Váš názor...vybrala jsem si prim.Vřeského jelikož jsem z Ostravy.hezký den Kiki

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 18. 3. 2009
Dobrý den,
zmenšení nosu je možné ze všech tří rozměrů /výška, délka, šířka/ . jedná se o kompletní rhinoplastiku. Jde o operaci v celkové, asi 70 minut trvající narkoze, s následnou 24 hodinovou hospitalizací. Tamponáda v nose se ponechává 2 dny, sádrovou fixaci nosu odstraňujeme obvykle po 12 dnech. Plné zátěže jsou pacienti schopni po 4 týdnech od zákroku. Za tuto operaci a vše, co s ní souvisí, naše klinika Medicom VIP účtuje 32 990 Kč. Nezbytné je konzulatční předoperační vyšetření, při které se vše do detailu prodiskutuje.
Srdečně Vás zdravím,
prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg.
Premium
Dobrý den,
vzhled vašeho nosu, tak jak tady popisujete, je možno korigovat běžnými operačními postupy v plastické chirurgii nosu, proto se vůbec operace neobávejte. Nedomnívám se, že by takový nos vykazoval větší množství reoperací než obyčejně, proto neváhejte.
Dr. Vidura
Premium
MUDr. Zdena Stratilová
Brno . 14. 3. 2009
Vážený pane,

výběr Vašeho operatéra nemá chybu. pan primář Vřeský je vynikající plastický chirurg.Váš nos , jak popisujete je komplikovaný, ale jste v nejlepších rukou.
Případná reoperace se nedá nikdy vyloučit.
Těšte se na Váš nový nos, držím palce!

dr. Stratilová
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 9. 2013
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 5. 2019
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 3. 2021
Rhinoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 8. 6. 2021
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 4. 2007
Rhinoplastika
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 11. 2018
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 3. 2015
Rhinoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 13. 11. 2023
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 7. 2016
Rhinoplastika
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 7. 2012

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi