Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Podvod? - vyhlazení vrásek celého obličeje - voucher

Ajule
Ajule
21. 3. 2016 · Poslední odpověď: 4. 4. 2016

Dobry den,zakoupila jsem voucher, vyhlazeni vrasek celeho obliceje,ktery ma udajne hodnotu snad 12tisic,ale je jen za 2000!Na velmi podivne pobocce teto kliniky jsem musela zaplatit 300kc za absolutne nefunkcni anestetickou masku,pote mi byl nejakou pistolkou rozpichan oblicej,na to se napatlal nejaky gel a hotovo!Vysledek?Rozpichany oblicej,fleky,modrinky,a samozrejme nevyhlazena ani jedina vraska!Muze jit o podvod?Jak vubec probiha aplikace kys.hyaluronove a jaky ma byt vysledek?Dekuji.

Reklama

odpovědí (8)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 22. 3. 2016
Nejlepší odpověď
Na Váš dotaz je složitá odpověď. Předem záleží na tom jak dlouho jste po výkonu, za jak dlouho Vám lékař províádějící tento akt slíbil efekt. Až po té lze reklamovat tyto služby. Dále forensně (právně) záleží na tom, zda máte smlouvu, poučení, informovaný souhlas a podobně. Bez dokumentace se "nechytnete", i když ústní smlouva je také smlouva, ale pracoviště ji může popřít. Dále , samozřejmě, že nejen u nás, ale i ve světě je mnoho "medicinmanů", kteří si pokoutným způsobem hledají obživu. Pravdou je, že není samosebou aby pracoviště mělo důvod dát tak výraznou slevu, ani jako marketingový tah. Taková to sleva odradí všechny rozumné lidi, kteří na sebe nechají sáhnout tak, aby došlo k iunvazivnímu ošetření.
Jak píši - je to složité.. Zkuste stížnost legální cestou, máte-li pocit z podvodu, alespoň se oddělí "zrno od plev". Když to neuděláte, mnoho dalších podstoupí znova tento proces...

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg

Prosím, hodnoťte naše odpovědi
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den,

tato klinika je nám velmi dobře známá od klientů, kteří k nám od nich nespokojení přicházejí.

V případě, pokud se ještě finální efekt nezlepšil, doporučila bych kliniku kontaktovat a nepodařený zákrok reklamovat, na to máte naprosté právo.

Co se týče klasické výplně kyselinou hyaluronovou, vždy by měla být aplikována z rukou dermatologa, nikoliv zdravotní sestry. Samotná aplikace probíhá menší jehličkou či kanylkou do podkoží. U někoho se mohou objevit drobné modřinky v místě vpichu.

Přejeme pěkný zbytek dne!
Praha . 22. 3. 2016
Dobrý den,
Marketing si každé zařízení vede podle sebe. Dnes je to samozřejmě těžké, protože v rámci reklamy se běžně prezentují zázraky - viz Vámi uvedené "vyhlazení vrásek celého obličeje", to Vám ale samozřejmě jen tak jednoduše jako mávnutím proutku nikdo neudělá, buď musí být ošetření skutečně razantní anebo se musí jednat o více metod, postupně, a vždy podle individuálního stavu. Co můžete reálně očekávat, Vám měl lékař vysvětlit během pohovoru před vlastním ošetřením. Každopádně, pokud jste nebyla spokojena, je dobré domluvit se přímo v daném zařízení.
Příjemný den,
MUDr. Nina Koutná, Klinika GHC Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Kladno . 22. 3. 2016
Dobrý den, kliniku neznám, ale z vašeho popisu se mohlo jednat o mezoterapii kyselinou hyaluronovou, ke ktere se může použít mezoterapeutická pistole "mesogun" Toto ošetření se ale doporučuje během několika týdnů asi 3x opakovat aby byl výsledek dobrý. Ale může to být i jinak, více Vám povědět nemohu
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.
Žádné recenze
Praha . 22. 3. 2016
To je prosté. Pokud ošetření nesplnilo cíle, máte právo na reklamaci. pročtěte si smlouvu, kterou jste s nimi uzavřela a informovaný souhlas.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
SKIN CARE Liberec
Liberec . 21. 3. 2016
Dobrý den,

kyselina hyaluronová se aplikuje přímo pod vrásku jemnou jehličkou. Gel si ještě pár týdnů sedá, ale vrásky se ihned viditelně zmenšují. Dva až tři dny po zákroku můžete mít pleť lehce začervenalou a cítit pnutí.

Nepřísluší mi soudit kliniku, na které jste zákrok podstoupila. Každopádně nabídka tak, jak jí popisujete, vypadá velmi podezřele. Já osobně bych takový zákrok určitě nepodstoupila.

S pozdravem,

MUDr. Xenie Kučerová
SKIN CARE Liberec
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
21. 3. 2016
Pravděpodobně jste naletěla na klamavou reklamu.
Kys.hyaluronová se obvykle aplikuje jehlou nebo kanylou , rukou lékaře.
MUDr.J.Kačírková Medilip Černošice
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den,

bohužel v poslední době se roztrhl pytel s nabídkami, které slibují zázraky za 90% slevy. Je na zvážení každého, komu své zdraví a pokožku svěří do ruky. O klinice kterou uvádíte jsem již slyšela mnoho, ale nepřísluší mi soudit tuto nabídku. Z pozice odborníka bych žádnému z našich pacientů podobné zařízení nedoporučila.

S pozdravem MUDr. Olga Shalamová

Klinika Mediestetik, Praha 1
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi