Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Vyjmutí implantátů po dvou měsících od augmentace

Anonymní
tereza257404
Praha · Vytvořeno: 17. 12. 2014 · Poslední odpověď 9. 6. 2020

Dobrý den, mám dotaz jsem dva měsíce po augmentaci prsa jsem měla malička tet velikost 295 ml. Prsa jsou hezká ale já jsem strašně nespokojena pocitově chtěla bych prsa vyndat. Jak prsa budou vypadat po vydáni? Předem děkuji za odpověď

30 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    marketa920210
    9. 6. 2020

    Dle UZ jsou okraje zvlněné a malé množství volné tekutiny kolem implantátu - prý nic vážného. Ale dost mě znepokojují ty potíže s dýcháním, tlak na hrudníku, hlavně vleže a v noci, je to nepříjemné. Proto chci konzultaci s lékařem a poradit se...zatím jsem to přisuzovala zádům - skřípnutý nerv nebo tak...ale ani po více návštěvách fyzioterapeutky potíže neustoupily. A nejsem jediná, kdo má tyto příznaky v souvislosti s implantáty. Ale objevují se až teď - po 7 letech. Operace ale nelituji, byl to můj sen...a ten jsem si splnila. Už jsem se ale v životě posunula dál a priority se změnily :-)
    Mějte se krásně :-)

  • Anonymní
    Anonymous758782
    9. 6. 2020

    Dobrý den, můžu se prosím zeptat, jestli jste to řešila s lékařem nebo jste byla na nějakém ultrazvuku? Třeba se Vám vytvořila kapsulární kontraktura? Ptám se jen kvůli tomu, že operaci zvažuji a tohle mě trošku děsí. Děkuji

  • Anonymní
    marketa920210
    9. 6. 2020

    Dobrý den Míšo. Mohu se prosím zeptat, jak prsa vypadala po vyndání implantátů? Musela jste podstoupit i modelaci? Já mám implantáty 7 let a poslední 3 měsíce mám spoustu nepříjemných pocitů. Takže si je nechám odstranit, trošku se ale bojím výsledku...mám 300ml.
    Děkuji, M.

  • Anonymní
    misa840389
    4. 2. 2020

    Není za co ?.Snad Vám to dodalo trošku odvahy a ubralo strachu.?Opravdu se nemáte čeho bát. Byla jsem na konzultaci a za 4 týdny šla na sál. Sice to stálo stejně jak kdybych si nechala dělat výměnu,? ale co, peníze budou pořád. Hlavně teď můžu normálně spát a už mě to netrápí. Radši budu žít bez prsou než se trápit v těle s cizím předmětem. ?Přeji hodně štěstí a dejte pak vědět jak jste dopadla.?

  • Anonymní
    klara626729
    4. 2. 2020

    Dobře já vám moc děkuji. ❤️

  • Anonymní
    misa840389
    3. 2. 2020

    Opravdu, ten strach za to nestojí. Nebojte se?.Je to nic o proti tomu co jsem zažila při augmentaci.

  • Anonymní
    misa840389
    3. 2. 2020

    Ano,obojí mi dělal pan doktor Pachman z Brna.

  • Anonymní
    klara626729
    2. 2. 2020

    Mockrát Vám děkuji za odpověď. Já se strašně bojím další operace. Můžu se zeptat jestli jste si implantáty nechala vyndat u stejného pana doktora který vám je dělal? Popřípadě o koho se jedná v obou případech děkuji.

  • Anonymní
    misa840389
    2. 2. 2020

    Dobrý den,bylo to mé nejlepší rozhodnutí. Trápila jsem se s nimi přes rok. Cíťim se skvěle. Sice nemám žádné prsa, ale co, musím se mít ráda taková jaká jsem.Prsa se mi po měsíci vrátila do původního stavu.A co se týče bolesti po vyndaní , tak sem se vůbec nemusela bát. Cítila jsem hroznou úlevu. Jediné co, tak trošku táhlo šiťí kůže, ale bolest opravdu žádná. Už vám nepřeřezávají svalstvo, jen udělají řez v té jizvě na kůži kudy tam byl vložen implantat, vyjmou ho a zase zašijí.Opravdu se ničeho nebojte.Jestli jste rozhodla a nemůžete se s tím s žít, dál se netrapte, vyndejte si to.Hrozně mi vadil cizí předmět, nemohla jsem vůbec spát na břiše a na mou psychiku to bylo horší a horší. Jsem ráda, že už to v těle nemám a cítím se skvěle.

  • Anonymní
    klara626729
    2. 2. 2020

    Dobrý den, mohu se zeptat jak jste dopadla taky se chystám implantáty vyndat vůbec si na ně neumím zvyknout a pořád mě strašně bolí. Jaké to prosím bylo po vyndání. Budu Vám strašně vděčná za co nejvíce informací.

  • Anonymní
    Kachna841421
    24. 10. 2019

    Ahoj já jsem byla v lednu na modelaci s augmentaci ale modelaci mi řádnou neudělál prsa sem měla horší jak před operaci tak sem si to nechala vyndat a z modelovat teď sem spokojna

  • Anonymní
    misa840389
    23. 10. 2019

    Dobrý večer, můžete mi prosím napsat jak jste dopadla?A na co se mám připravit? Také mě to čeká. Mám prsa přes rok a nemohu se s nimi sžít. MOC DĚKUJI

  • Anonymní

    wild6148000

    23. 4. 2019

    Jasně to chápu, každá takováhle komplikace je velmi nepříjemná :-(. I když se to stává miniálně, tak bohužel stává. Jsem zvědavá, co to způsobilo. Budu Vám držet palce a dejte vědět, co pan doktor

  • Anonymní
    Kachnicka765554
    23. 4. 2019

    Ano psala jsem mu jaky mam problem pristi tyden mam kontrolu tak sem zvedava co mi nato pan doktor rekne je to hrozne neprijemny ja doufam ze mi nabidne opravu protoze prsa sou hrozny jako bych modelaci vubec nemela a jestli to opravy tak si je necham misto toho vyndat a uz to do tela nikdy nechci neni den abych to ho nelitovala ze sem nato sla brecim a brecim jak je to neprijemny a jeste je kazde prso jak tvarove tak velikostne jine bez podprsenky sportovni nemuzu ani spat a jinu si ani neobliknu prsa horsi jak pred operaci asymetrie je snad vecsi nez byla pred panu doktorovi sem rikala ze chci prsa aby byli stejne tak jenom rek ze ztoho vecsiho ubere vice kuze tak sem myslela ze budou prsa stejne nic jineho nerek nato je jasne ze 100%asymetrii nebude nikdy ale tohle je katastrofa

  • Anonymní

    wild6148000

    23. 4. 2019

    Kachničko, řešila jste se svým operatérem, že Vás implantát tlačí atd..?

  • Anonymní
    Kachnicka765554
    17. 4. 2019

    Zasilam foto jeste

  • Anonymní
    Kachnicka765554
    17. 4. 2019

    Dobrý den,je to sice tady uz starsi prispevek,ale chci se zeptat sem 3 mesice po modelaci prsou s augmentaci,ale vysledek je katastrofalni prsa su horsi jak pred operaci jak velkostne tak tvarove vubec nejsou z modelovane so povisle jak pred operaci jen je tam implantat a asymetrie taky zustala jak pred operaci pritom sem lelari rikala ze chci mit prsa po operaci stejne a on na to rek ze ztoho vecsiho ubere vice kuze ale nic neubral a jeste v tom jednom prsu me hrozne tlaci implantat je to hrozne neprijemne neda se z tim vubec zit v noci me to budi chci se zeptat jestli bych mohla mit narok na opravu a kdyby jo slo by treba misto opravy treba vyndat implantaty uplne protoze promne je to hrozne neprijemne jak to tlaci v tom levem prsu zaslu foto jak to vypada

  • Anonymní
    Popelka
    21. 1. 2019

    Dobrý den, mohla bych se Vás zeptat, jak dlouho jste se na nová prsa psychicky připravovala? Takhle to totiž zní, že jste se jednoho dne probudila a řekla si...,, Chci prsa'' a nebo zákrok podstoupila ne kvůli sobě, ale kvůli příteli?
    Jdu na operaci za měsíc, moc se na proměnu těším a,, hrabu'', se v informacích víc jak rok. Nemyslím to vůbec špatně proti Vám, ale spíš mě to zajímá jako člověka, který bude mít v podstatně stejnou změnu. Z nulek na 250ml.
    Děkuji za odpověď a přeji Vám spokojenost ať už se rozhodnete jakkoliv.

  • Anonymní
    Anonymous758782
    20. 1. 2019

    Dobrý den, můžu se prosím zeptat, jak jste dopadla?

  • Anonymní
    Lali502502
    12. 1. 2018

    Dobrý den Leni,pokud Vas muzu poprosit,můžete se mi ozvat do e-mailu,mela bych na Vas otazku s něčím podobným dekuji XXXX email smazán z důvodů ochrany soukromí, napište prosím uživatelce soukromou zprávu, která jí taktéž přijde do emailu XXXXXX

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama