Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

O kolik je možné zvětšit prsa u drobné postavy?

Kiki0909
31. 8. 2013 · Poslední odpověď: 30. 9. 2013

Chtěla bych se zeptat.. je mi 17 let prsa mám asi tak jedničky až dvojky, v rodině mám velká prsa mám z toho docela komplexy.. brala jsem prášky, který mi pomohly..trochu se mi zvětšily ... chtěla bych se optat kdybych v 18ti letech šla na plastiku jak to vlastně je a o kolik by mi to šlo zvětšit když měřím pouhých 154cm a vážím 45kg ?

Reklama

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 2. 9. 2013
Nejlepší odpověď
Jste velmi mladá a netrpělivá. Vývoj prsů se končí mezi 22 až 24 rokem života. V 17 ani v 18 ještě nšení ukončen a, bohužel, zákon z Vás dělá dospělou už v 18 letech. V této době se prsa už operují, respektive i zvětšují. Budete-li maximalistka a budete-li chtí mít prsy hned veliké počítejte s tím že tlak implantátu a nepřirozene napnutá kůže povede k atrofii (zmenšování) Vaší přirozené žlázy, což muže, ale nemusí, mít vliv na Vaše kojení a vězte, že Vaše prsa jsou tady na kojení a až v druhé době na parádu a že byste mohla mít problemy s kojením nehledě na kvalitu kůže, která může při velikém nalití žlázy při kojení popraskat, stejně jako při nepřiměřeném zvětšení. Kolega Záruba to napsal moc pěkně: "času máte ještě dost a při osobní konzultaci je třeba posoudit řadu věcí, než můžeme doporučit konkrétní řešení".
Snad možná ten Aquafiling Vám přechodně pomůže, neboť se jedná o netrvalé zvětšení materiálem, který se časem resorbuje, aplikuje se pod žlázu, tedy ani neuškodí.
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den. Na vašem místě bych ještě počkala, jste ve věku kdy ještě dospíváte
O velikosti prsou a možnosti zákroku by jste se více dozvěděla při konzultaci která je u nás bezplatná.
Zdraví Mudr. Šulcová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Zda se prsa časem ještě zvětší, nebo zůstanou stejná nelze s jistotou předvídat za předpokladu, že neprojdete změnou hmotnosti či těhotenstvím. Osobně se domnívám, že většině mých klientek nejde o velikost, ale o tvar. Pokud prsa mají nepěkný tvar nepovažoval bych za chybu uvažovat o operaci po dosažení dospělosti. Obecně nepočítejte se zvětšením o více než o 1-1,5 velikosti, zdravím Trupar
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Bez osobní konzultace se nelze přesně vyjádřit. Závisí na mnoha anatomických parametrech jako je šířka hrudníku, vzdálenost dvorců od sebe, vzdálenost od nadklíčkové jamky, elasticita kůže a další. Může se tedy jednat o poměrně malé zvětšení nebo i možnost plného uspokojení vašeho požadavku.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Vážená slečno,
než se rozhodnete pro řešení, bylo by dobré problém konzultovat s plastickým chirurgem, času máte ještě dost a při osobní konzultaci je třeba posoudit řadu věcí, než můžeme doporučit konkrétní řešení.
Konzultaci na našem pracovišti si můžete domluvit nezávazně během roku a pak se dále rozhodovat. Dr. Záruba
Praha . 1. 9. 2013
Dobrý den, velikost prsů jistě záleží na velikosti postavy i na představách pacientky. Ale v 17 letech je toto předčasné a spíše doporučuji osobní konzultaci a vyzkoušení jak který implantát zvětší prsa. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den, doporučuji ještě pár let počkat - velikost poprsí 18. rokem nekončí ale mění se a prsa se mohou ještě pár let zvětšovat přirozeně. Každopádně prsa lze zvětšit tak, jak si přejete, důležité je aby lékař posoudil vaši konstituci, aby vás následně nebolela záda a samozřejmě aby efekt vypadal přirozeně.

Ráda bych vás pozvala k nám na konzultaci, protože my nabízíme zvětšení prsou, které by pro vás bylo možná lepší. Bez operace, anestezie, rekonvalescence a bolesti. Metoda se jmenuje Aquafilling a jedná se o výplně, které jsou aplikovány injekčně a dokáží způsobit stejný efekt jako klasické silikony.

Příjemný den
Petra Řehořková
Petra Clinic

Související dotazy

Spuštění mléka 2 měsíce po augmentaci

KateNeu
KateNeu
10. 2. 2020 · Poslední odpověď: 12. 2. 2020

Dobry den, jsem přesně 2 měsíce po augmentaci a dnes ( dostavila se perioda) se mi spustilo mleko ( nekojila jsem přes 14 let ). Prsa nejsou nijak bolestivá - jen je cítím těžší, trochu citlivější, prostě jako při kojení. Měla bych kontaktovat lékaře nebo to odejde tak, jak to přišlo? Děkuji moc

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 11. 2. 2020
Nejlepší odpověď
Asi bych si s tím nedělal takové starosti. Stavět laktaci je možné, ale domnívám se, že to bez léků také ustoupí. Občas se to u někoho objeví.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Přecitlivělá prsa rok po augmentaci

Pipi855950
Pipi855950
26. 3. 2020 · Poslední odpověď: 3. 5. 2020

Dobrý den, jsem rok po augmentaci prsou. Vše proběhlo jak mělo ale už od začátku jsem prsa měla vždy dost citlivé tím chci říct, že když si prsa pohladím nebo trochu zmáčknu bradavky, je to velice nepřijemné ne-li když to udělám silněji, to bych se i kolikrát počůrala. Myslela sem, že to odezní ale už je to rok a pořad je to stejné. Je to ,,normální” ? Děkuji za názory a zkušenosti.

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 30. 3. 2020
Dobrý den,
souhlasím s kolegou Tomáškem.

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 3. 2016
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 3. 2014
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 19. 10. 2015
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 6. 2022
Zvětšení prsou
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 10. 2007
Botulotoxin
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 6. 2014
Zvětšení prsou
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 12. 2015
Zvětšení prsou
33 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 4. 2012
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 5. 2008
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 10. 2019

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi