Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

2 příspěvky · Shrnutí příběhu:

Zvětšení prsou - úzký hrudník -fotky

Stojí to za to
Průměrná cena: 78.000 Kč

O lékaři

Havířov
Hodnocení:
Zvětšení prsou - úzký hrudník -fotky
25. 11. 2020 · Aktualizováno: 24. 10. 2022

7 měsíců po augmentaci prsou, jsem čím dál šťastnější a spokojenější!

94347
94344
94345
94346
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Již je to 7 měsíců od operace a nemůžu se na svá nová prsa vynadívat. Závidí mi je i kamarádka, která má umělá prsa již skoro 3 roky. Krásně měknou, ale na dotek jdou stále implantáty dost cítit. Citlivost bradavek i občasná lehká bolestivost prsou (např. po náročnějším dni) je stále trochu rozhozená, ale věřím, že max. do roka od operace se srovná. Také nemohu dělat některé cviky, především kliky, a plavat. U těchto cviků prsa dost táhnou. Jsem zvědavá, jak bude sedání prsou pokračovat. Pokud někdo operaci zvažuje, rozhodně neotálejte. Mě nezbývá než poděkovat panu doktorovi i celému jeho týmu. Nebojte se nechat panu doktorovi volnou ruku a nebo opravdu přidat o pár desítek ml více, než plánujete. Když okusíte, chcete ve většině případů o trochu víc. 🌸

9

Komentářů (9)

Mate je moc krasne. Ja mam 450 a 490 a doufam ze se mi taky tak hezky zakulati.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
13. 7. 2020 · Aktualizováno: 17. 7. 2020

Zvětšení prsou - úzký hrudník -fotky

87568
87562
87563
87564
87565
87566
87559
+2
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

O augmentaci jsem uvažovala už dlouho a jsem nesmírně ráda, že jsem se k tomu v dubnu odhodlala, ačkoliv jsem si nebyla 100% jistá (když šlo do tuhého a mé datum se blížilo), absolutně NELITUJI. Na konzultaci jsem šla začátkem dubna a hned koncem dubna jsem šla na zákrok, tudíž čekací doba téměř nulová. Ochota i péče pana doktora Paciorka i personálu byla neuvěřitelná. Bolesti prsou/hrudníku jsem po operaci neměla. Nejhorší na tom všem je spaní na zádech, ale dá se to vydržet, jen bolest v bedrech je neskutečná, podkládala jsem si záda na spaní ručníkem. Po 6 týdnech jsem mohla odložit kompresní podprsenku i stahovací pás a začít nosit jakékoliv podprsenky (kupuji nejčastěji H&M vel. 70E nebo 75D). Cvičit vršek stále zakázáno (minimálně do září). Dnes je to skoro 10 týdnů od operace a výsledek je boží. Nemůžu se na svá nová prsa vynadívat. Volbu velikosti i značky implantátů jsem nechala na panu doktorovi a vybral nejlépe, jak mohl. Mám úzký hrudník (obvod pod prsy kolem 67 cm), bála jsem se, aby prsa nebyla moc velká, chtěla jsem, aby působily přirozeně. Zvolil implantáty Mentor středně vysoký profil - Moderate Plus Xtra 370 ml. Zpětně bych si klidně dala i o něco větší, tak možná příště. Fotek přikládám více - prsa před, poté je foto ihned po operaci (prsa tvrdá, daleko od sebe), poté si začaly "sedat" a měknout. Fotky v oblečení jsou již po 6 a více týdnech. Děkuji celé klinice Primed za splnění mého snu. ?

2

Komentáře (2)

Milá D.S.<br />
nádherná zkušenost, a krásné fotky, děkujeme za popsání celého průběhu ! A opravdu na fotkách je vidět, jak si prsa pomalu sedají a dostávají svoji podobu. Já myslím, že i velikostně jsou akorát, vypadají přirozeně:-) Můžu se optat co tě vedlo k tomu zvolit značku Mentor? Věděla jsi dopředu že chceš právě tyto implantáty, měla jsi to načtené, nebo jsi vše nechala v rukách pana doktora?
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Implantáty Mentor anatom 475ml

Doporučuji plastickou chirurgii Poděbrady. Už při otevření dveří vás vítá velice milá a usměvavá manželka pana doktora Velikého. Oba skvěle poradí a vše krásně vysvětlí. Odcházela jsem plna očekávání a to se mi splnilo. Operace proběhla na jedničku...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.