Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

7 měsíců po augmentaci prsou, jsem čím dál šťastnější a spokojenější!

Jsem po zákroku Stojí to za to
anonymous897497
Vytvořeno: 25. 11. 2020 · Aktualizováno: 17. 12. 2020

O lékaři

MUDr. Martin Paciorek
MUDr. Martin Paciorek Moravskoslezský kraj
Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Zvětšení prsou - úzký hrudník -fotky

Příběh

Již je to 7 měsíců od operace a nemůžu se na svá nová prsa vynadívat. Závidí mi je i kamarádka, která má umělá prsa již skoro 3 roky. Krásně měknou, ale na dotek jdou stále implantáty dost cítit. Citlivost bradavek i občasná lehká bolestivost prsou (např. po náročnějším dni) je stále trochu rozhozená, ale věřím, že max. do roka od operace se srovná. Také nemohu dělat některé cviky, především kliky, a plavat. U těchto cviků prsa dost táhnou. Jsem zvědavá, jak bude sedání prsou pokračovat. Pokud někdo operaci zvažuje, rozhodně neotálejte. Mě nezbývá než poděkovat panu doktorovi i celému jeho týmu. Nebojte se nechat panu doktorovi volnou ruku a nebo opravdu přidat o pár desítek ml více, než plánujete. Když okusíte, chcete ve většině případů o trochu víc. 🌸

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

marcelaestheticon
marcelaestheticon
Doporučený člen

· Praha

· 17. 12. 2020

SUPER!!! Jsou nádherná! 💣
Jaký tvar, velikost a značku jste si vybrala??

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Předchozí příspěvky

Zvětšení prsou - úzký hrudník -fotky

Jsem po zákroku Stojí to za to
anonymous897497
Vytvořeno: 13. 7. 2020 · Aktualizováno: 17. 7. 2020
Příběh

O augmentaci jsem uvažovala už dlouho a jsem nesmírně ráda, že jsem se k tomu v dubnu odhodlala, ačkoliv jsem si nebyla 100% jistá (když šlo do tuhého a mé datum se blížilo), absolutně NELITUJI. Na konzultaci jsem šla začátkem dubna a hned koncem dubna jsem šla na zákrok, tudíž čekací doba téměř nulová. Ochota i péče pana doktora Paciorka i personálu byla neuvěřitelná. Bolesti prsou/hrudníku jsem po operaci neměla. Nejhorší na tom všem je spaní na zádech, ale dá se to vydržet, jen bolest v bedrech je neskutečná, podkládala jsem si záda na spaní ručníkem. Po 6 týdnech jsem mohla odložit kompresní podprsenku i stahovací pás a začít nosit jakékoliv podprsenky (kupuji nejčastěji H&M vel. 70E nebo 75D). Cvičit vršek stále zakázáno (minimálně do září). Dnes je to skoro 10 týdnů od operace a výsledek je boží. Nemůžu se na svá nová prsa vynadívat. Volbu velikosti i značky implantátů jsem nechala na panu doktorovi a vybral nejlépe, jak mohl. Mám úzký hrudník (obvod pod prsy kolem 67 cm), bála jsem se, aby prsa nebyla moc velká, chtěla jsem, aby působily přirozeně. Zvolil implantáty Mentor středně vysoký profil - Moderate Plus Xtra 370 ml. Zpětně bych si klidně dala i o něco větší, tak možná příště. Fotek přikládám více - prsa před, poté je foto ihned po operaci (prsa tvrdá, daleko od sebe), poté si začaly "sedat" a měknout. Fotky v oblečení jsou již po 6 a více týdnech. Děkuji celé klinice Primed za splnění mého snu. ?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

alic6177046
alic6177046

·

· 17. 7. 2020

Milá D.S.

nádherná zkušenost, a krásné fotky, děkujeme za popsání celého průběhu ! A opravdu na fotkách je vidět, jak si prsa pomalu sedají a dostávají svoji podobu. Já myslím, že i velikostně jsou akorát, vypadají přirozeně:-) Můžu se optat co tě vedlo k tomu zvolit značku Mentor? Věděla jsi dopředu že chceš právě tyto implantáty, měla jsi to načtené, nebo jsi vše nechala v rukách pana doktora?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Sdělte nám svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.