Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Profily implantátu

Uzivatel
6. 11. 2007 · Poslední odpověď: 7. 11. 2007

Dobrý večer, zajímalo by mě, jaké jsou rozdíly mezi nízkým, středním a vysokým profilem? Zda třeba vysoký profil více vyplní výstřih a nízký zase více rozšíří prsa.....neumím si to představit, proto bych byla ráda, kdyby mi to někdo osvětlil. Čtu tady, že některé ženy si vysoký profil nechaly vyměnit za nízky. Byl mi navrhnutý vysoký profil, ale teď mám trošku obavu, že mi prsa budou trčet dopředu. Děkuji

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 7. 11. 2007
Nejlepší odpověď
Vážená Zdenko.Zjednodušeně lze říci,že při stejném objemu má nízký profil širší základnu a méně ční do výšky.Při vysokém profilu je zýkladna užší,ale implantát ční více do výšky.Výběr implantátu posoudí nejlépe váš operatér. S pozdravem Dr. Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 6. 11. 2007
Milá Zdenko,Vaše otázka je na delší diskusi.Záleží také na tom , jaká prsa máte a jaký výsledek očekáváte,zvolte zkušeného plastického chirurga a ten při konzultaci Vám vše vysvětlí s jistě i ukáže.Zdraví dr vraspírová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Hradec Králové . 6. 11. 2007
Dobrý den, každý implantát je třírozměrné těleso, které má svou šířku, výšku a hloubku (profil nebo také projekci). U kulatých implantátů je šířka vždy stejná jako výška a často se pro tento rozměr používá označení průměr. Při stejném průměru se pak kulaté implantáty liši svým profilem (projekcí). U anatomických implantátů je vše složitější o to, že při jednom konkrétním rozměru (např. výšce) jsou vždy k dispozici různé šířky a projekce, takže dostáváme nepřeberné množství kombinací. Pro laika poněkud nepřehledné, ale pro zkušeného plastického chirurga jediněčná možnost vybrat naprosto přesně ideální implantát pro tu kterou ženu. Z výše uvedeného myslím jasně vyplývá, že tak často udávaný pouhý objem implantátu je údaj značně nepřesný. Srdečně zdravím.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 3. 2016
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 3. 2008
Zvětšení prsou
12 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 5. 2013
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 9. 2013
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 7. 2007
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 3. 2023
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 9. 2016
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 8. 2021
Zvětšení prsou
16 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 5. 2013
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 1. 2016

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi