Zvětšení prsou na Moravě

sarvyko  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 3 odpovědí
Dobrý den, měla bych pár dotazů ohledně zvětšení poprsí. Jsem ze Zlínského kraje, ale zatím u mne vede dr Vřeský v Ostravě nebo dr Paciorek v Havířově. Pokud máte doporučení u na někoho dalšího, budu ráda ta každou informaci. Jdem po dvou plně a dlouze kojených dětech, 3 a 4 roky. Prsa dostala zabrat a jsou řádně vycuclá. Řekla bych něco mezi vel B-A. Přála bych si takové pěkné plné céčka, a ať jsou hooodně přirozené. Žádné semafory 😉 Moje zásadní otázky jsou: 1) Péče o děti a domácnost po návratu domů, a co bylo pro vás nejtěžší? 2) Jaká jsou pro vás, respektive partnera prsa má dotek? 3) Měla některá z vás možnost zůstat déle na klinice? 4) Sedí Vám běžné podprsenky z obchodu jako např Astratex, Triumph, Intimisimi.....? 5) Měla některá z Vás zaručené doktorem, že nebude mít např nepřirozené trčáky či bradavky každou na jinou stranu apod? 6) Kdo má pod žlázou a je spokojenost i po delší době? 7) Při operaci měla jste některá třeba náhle rýmu nebo nachlazení? 8) Něco, co by jste změnily nebo udělaly jinak? Děkuji všem za jakoukoli informaci k tématu, doporučení či fotku! 😉👍
sarvyko  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 3 odpovědí
Mimochodem, omlouvám se za překlepy, bohužel se mi příspěvek uložil okamžitě, bez překontrolovaní textu a nepodařilo se mi jej znovu otevřít.
Aktuální je, že jsem objednána na konzultaci v půlce ledna k dr Vřeskému. Nestihla jsem ani do původního příspěvku přidat, zda je možné dělat pod jednou narkozou více plastických operaci. Pokud by to okolnosti dovolily, podstoupila bych zároveň i septoplastiku s úpravou té měkké části nosu. Tak uvidím, jak to pan doktor vyhodnotí.
Waju3  |  návštěvník  |  Praha
Dobry den, ja jsem byla u pana doktora Justana v Surgalu vybrala jsem si implantaty Nagor, po tydnu jsem byla schopna fungovat, nic me nebolelo pan doktor je vynikajici jsem hrozne spokojena prsa mam presne, jak jsem chtela a implantaty jsou perfektni
Sabreen  |  návštěvník  |  Praha
1) mám dceru 13 let, takže v tomhle ohledu jsem byla v pohodě. Ale mám skvělého manžela a on by se postaral!Vy první dny moc neuděláte, jako lehké věci ano, ale nezvednete je.
2)už jsem měsíc po a jsou jakoby byly moje a krásné a příjemné na dotek!!ještě více změknou ale manželovi se líbí i na dotek!!!
3) u pana doktora Paciorka po domluvě můžete zůstat i více dní, vše si domluvte na konzultaci!
4)podprsenku jsem ještě nakupovala, jelikož mám ještě 2 stahovací a sportovní, ale vím že třeba Triola sedí a vím že i v HaM koupím, už jsem zkoušela 😊
5)Toho jsem se nebála, pan doktor Paciorek mi vše vysvětlil a nakreslil, pokud máte své prsa symetrické, tak vám tak i po operaci zůstanou, on Vám je nepředělá, jen nadzvedne do požadované velikosti. Ale jak říkám pán doktor je velice ochotný a vše srozumitelně vysvětlí!!!!!!
6) mám pod žlázu přichyceno svalovou fascií , ale teprve měsíc tak nemohu ohodnotit jak budou třeba za 2 roky, ale dle pana doktora se implantat nehne, zůstane na místě!
7) nebyla jsem nemocná ani před ani po operaci , pouze jsem menstruovala, takže i na sále jsem byla s tamponem a vše v klidu
8)NIC bych neměnila a šla bych do toho znovu kdybych se měla znovu rozhodovat.
Nicméně!!! Musíte si to umět nastavit v hlavě!!! Já jsem velice pozitivní a tak jsem vůbec neuvažovala že by něco mělo dopadnout špatně, ani jsem nekoukala na žádná videa, recenze přečetla jen některé a pak už jen mluvila s panem dokrorem. Řekla jsem mu, že mu plně důvěřuji, že to nechám na něm a že kdyby bylo potřeba na sále přidat více ml...tak ať to udělá...opravdu jsem mu důvěřovala, přece jen je to odborník s mnohaletou praxí...a výsledek? Mám překrásné plné C-D, které vypadají přirozeně a líbí se jak manželovi tak i mým nejbližším kamarádkám 😊😉 ( až si člověk říká "škoda že je neuvidí víc lidí 😁😁)
Nebojte se, myslete na krásný výsledek! A hlavně je to o komunikaci s doktorem😊
sarvyko  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 3 odpovědí
Děkuji Vám za informaci, je dobře, že k tomu přistupujte pozitivně. Tak by to mělo být 😉. Fotku a cenu by jste nevložila prosím? CD by se mi také líbilo. Já mám celkové hrudník cca 38 vel, a spodek 40-42. Takže plné prsa by dělala postavu souměrnější.

Reakce na sarvyko

Sabreen  |  návštěvník  |  Praha
Cena 65000,-
fotku až budu moci 😉

Reakce na Sabreen

sarvyko  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 3 odpovědí
Cena je dobrá, tak nějak s tím počítám. Na fotku se budu těšit 😉.

Poraďte se s odborníkem v oboru Zvětšení prsou (Augmentace)

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí