Máte zájem o inzerci nebo mediální spolupráci? Kontaktujte nás FORMULÁŘEM níže či využijte uvedené kontakty.

Spolupracující odborníci

MUDr. Jana Bernardová Dermatovenerologie
MUDr. Tomáš Doležal Plastická chirurgie
MUDr. Kateřina Fajkošová Korektivní dermatologie
MUDr. Iveta Fremlová Dermatovenerologie
MUDr. Petr Hýža Ph.D. Plastická chirurgie
Barbora Havlanová DiS.  
MUDr. Zdeněk Herzan Plastická chirurgie
MDDr. Michaela Hricová Stomatologie
MUDr. Lucie Jurtinová Korektivní dermatologie
MUDr. Jaroslava Kačírková Otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku
MUDr. Tomáš Kempný Ph.D. Doplňující atestace Plastické chirurgie
MUDr. Martin Kloud Plastická chirurgie
MUDr. Jakub Kníže Plastická chirurgie
MUDr. Nina Koutná Dermatovenerologie
MUDr. Diana Kunčíková Dermatovenerologie
MUDr. Pavel Kurial Plastická chirurgie
MUDr. Helena Singerová Plastická chirurgie
MUDr. Martin Molitor PhD. Plastická chirurgie
MUDr. Gabriela Mrzenová Dermatovenerologie
MUDr. Ivo Němec Plastická chirurgie
MUDr. Lada Novotná Korektivní dermatologie
MUDr. Patrik Paulis Plastická chirurgie
MUDr. Petr Jan Vašek Otorinolaryngologie
MUDr. Robert Remeš Plastická chirurgie
MUDr. Aleš Skřivánek Gynekologie a porodnictví
Dr. med. Jozefina Skulavik Plastická chirurgie
as. MUDr. David Slouka Otorinolaryngologie
MUDr. Šárka Stiborová Plastická chirurgie
MUDr. Libor Streit Ph.D. Plastická chirurgie
MUDr. Svatopluk Svoboda Plastická chirurgie
MUDr. Věra Terzijská Dermatovenerologie
MUDr. David Tomášek Plastická chirurgie
MUDr. Karel Urban Plastická chirurgie
MUDr. Vladimír Vacik Dermatovenerologie
MUDr. Tomáš Ventruba Plastická chirurgie
MUDr. Zuzana Vykutilová Korektivní dermatologie
MUDr. Radek Vyšohlíd Cévní chirurgie
MUDr. Peter Žiak PhD. Plastická chirurgie
MUDr. Jiřina Šilhánková Plastická chirurgie
MUDr. Jiří Šolc Plastická chirurgie
MUDr. Kamila Šormová Plastická chirurgie
MYCLINIC prague  
prim. MUDr. Petra Šrámková Vnitřní lékařství
MUDr. David Štěpán Plastická chirurgie

Kontaktní údaje:

Estheticon, s.r.o.
Vlašimská 4
Praha 10
PSČ 101 00

Fakturační údaje:

Estheticon, s.r.o.
Dr.M.Horákové 513/23a
Liberec 4
PSČ 46001

IČO: 25044567
DIČ: CZ25044567

Bankovní spojení: 805802473/0300

Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem v oddílu C, vložce 269, číslo 14604. Den zápisu 13.11.1998.

Nejsme lékaři, jsme provozovatelé tohoto portálu. Pomáháme Vám nalézt lékaře, kliniku, informace o zdravotních problémech a jejich řešení, poskytujeme orientační přehledy cen a zprostředkováváme komunikaci mezi lékaři, odborníky a návštěvníky portálu. Nejsme výrobce ani distributor přístrojů zmiňovaných na těchto webových stránkách. 

Pokud potřebujete kontaktovat lékaře, vyhledáte ho v našem SEZNAMU LÉKAŘŮ. Informace o cenách naleznete v CENÍKU. Všechny tyto informace jsou na ÚVODNÍ STRANĚ PORTÁLU v hlavní nabídce.

Kontaktní formulář níže prosím používejte pouze k dotazu na provozovatele portálu.
Chcete-li kontaktovat lékaře nebo máte jiný odborný dotaz, vybírejte na SEZNAMU LÉKAŘŮ, případně využijte DISKUZNÍHO FÓRA nebo hledání v horní části portálu.

Omlouváme se, ale na dotazy směřující na lékařskou péči, výběr lékaře apod. nemáme kapacitu reagovat. 

Aktualizováno: 6.12.2019

Kontaktujte provozovatele portálu
Fill it:
Důležité odkazy
O nás
Propagace
Pravidla
Užitečné tipy
Pro novináře
Volné pozice
Reference
Kamila Šormová

"Spolupráci s portálem Estheticon.cz mohu svým kolegům jen doporučit. Mně osobně každý den přivádí 1 až 2 nové pacienty, někdy i více. Spokojená jsem i s účastí v Transparentním lékaři. Získaná hodnocení od pacientů mi pomáhají k oslovení další klientely."

MUDr. Kamila Šormová, AESTHGERY plastická chirurgie Plzeň

 

Jiří Vrbický

"Estheticon.cz dává rozumný prostor pacientům, kteří se ptají a lékařům, kteří odpovídají. Přitom vše v rámci slušnosti a na profesionální úrovni. Mohu všem lékařům doporučit. Nejen že oslovíte nové klienty, ale hodně se o pacientech dozvíte a stejně tak i o sobě navzájem."

MUDr. Jiří Vrbický

 

"Portál Estheticon.cz využívá naše klinika již několik let. Je pro nás významným zdrojem nových klientů a nástrojem pro efektivní prezentaci našich služeb na internetu. Oceňujeme především komplexní a seriozní informace i jednání."

prof. MUDr. Jiří Veselý, CSc.

 

"Portál Lékaři-online.CZ umožnil Prague Fertility Centre prezentovat jeho návštěvníkům svoji činnost na poli asistované reprodukce. Díky možnosti přímých reakcí na příspěvky návštěvnic portálu jsme získali nové klienty a doufáme, že i odpovědi ostatním tazatelům přispěly k šíření osvěty v oblasti léčby neplodnosti a dobrého jména Prague Fertility Centre."

Děkuji za náš tým. MUDr. Alena Košťáková

 

Lenka Ottová

"Ačkoli s portálem Estheticon.cz intenzivněji spolupracujeme teprve půl roku, cítíme přírůst pacientů. Naše přítomnost na portále v nich vzbuzuje větší důvěru, čehož si velmi vážíme. Věřím, že i cílená GEO reklama bude mít pro nás takový úspěch."

MUDr. Lenka Ottová

 

"Profesionalita, flexibilita, rychlost a operování s dostatečným
množstvím informací - to jsou veličiny, které by pacienti měli najít u
svého lékaře. Stejně tak my hodnotíme porál LékařiOnline.CZ. Ať má svět virtuálních lékařů stále více a více spokojených virtuálních pacientů."

ORP Centrum

"S portálem LékařiOnline.CZ máme dobrou zkušenost. Daří se nám být díky němu v úzkém kontaktu s pacienty a vědět, co je trápí a jaké mají otázky, které si například netroufnou položit přímo v ordinaci. Vzájemná komunikace mezi námi a portálem je přehledná a rychlá, vždy jsme se setkali se vstřícným a příjemným jednáním."

Julia Formanová, Dentální klinika, Zubní, s.r.o.

 

"Spolupráce s portálem LékařiOnline.CZ umožnila oční klinice FN a jejímu refrakčnímu centru zapojit se do široké diskuze nad mnoha dotazy návštěvníků portálu. Získali jsme přehled o onemocněních a problémech, na které se uživatelé portálu nejčastěji ptají. Byla také příležitostí k prezentaci práce kliniky. O velkém využití a významu svědčí pravidelná statistika velkého počtu "návštěv" stránek kliniky i následných cílených dotazů. Jsme vděčni za tuto výbornou spolupráci s moderním prostředkem komunikace, které si velmi vážíme."
Prof. MUDr. Pavel Rozsíval, CSc., FEBO
Přednosta oční kliniky FN v Hradci Králové

 

"Portál Estheticon.cz je jedním z nejefektivnějších zdrojů mé klientely"

MUDr. Tomáš Doležal

 

moidlova

"Stránky www.estheticon.cz využívá naše klinika od jejich vzniku. Jsou pro nás efektivním a významným zdrojem klientely a pokládáme je za nejucelenější, logicky a přehledně seřazenou prezentaci všeho, co současná plastická a estetická medicína v Česku nabízí. Citlivě zvolená odborná úroveň umožňuje zapojení lékaře při jejich tvorbě a zároveň nevyřazuje širokou veřejnost při jejich studiu."

MUDr. Marta Moidlová, primářka kliniky Laser Plastic

 

"Spolupracuji s portálem několik let, komunikace je na perfektní úrovni a vždy dokáže nabídnout něco, co pozitivně ovlivní moji praxi. Oceňuji zejména možnost zpětné vazby na kampaně a cílení na klienty."

MUDr. Ivan Justan

Tomáš Vilhelm

"Portál Lékaři-online se pro mne postupem času stává základním komunikačním kanálem s pacienty a veřejností. Velmi si cením flexibilních možností prezentace své praxe a zpětné vazby od pacientů. Díky skvělé integraci se sociálními sítěmi a svým webem, mám možnost informovat odbornou i laickou veřejnost o léčebných metodách, které při své práci používám a důkazem pozitivní zpětné vazby je narůstající počet pacientů, kteří se na mne obracejí."

MUDR. Tomáš Vilhelm

"Spolupráce s portálem www.lekari-online.cz a www.estheticon.cz je vynikající a nemohu si ji vynachválit. Portál a informace v něm obsažené stejně jako veřejnou diskuzi s odborníky-lékaři považuji přínosnou jak pro pacienty, tak pro lékaře. Pacienti/klienti se díky obsáhlosti informací dozvědí vše, co potřebují a vyberou si svého lékaře. Pro lékaře se tak naskýtá možnost dát o své práci vědět širší veřejnosti."

S díky, MUDr. Ludvika Záhořová

ultrafiltraty

"Ako začínajúci podnikateľ v ČR mi pani Ing. J. David a Lekari-online.cz pomohli naštartovať nie len pre mňa sľubnú kariéru, ale predovšetkým vďaka ich stále novým aplikáciám a novinkám na internete, sa môžu o novom produkte ultrafiltrátov Biopulse dozvedieť hlavne tí, ktorým je to určené - klientom s problémami v zdravotnej oblasti.
Už druhý rok mám predplatené konto na Lekari-online.cz a budem v tom pokračovať aj naďalej, pretože vysoká profesionalita a ľudský prístup sú v dnešnej dobe vzácne. Doporučujem stránku Lekari-online.cz aj ďalším nemocniciam, klinikám, lekárom, pacientom a všetkým, ktorí hľadajú odbornú pomoc a ktorí chcú nie len zviditeľniť svoje obchodné meno, ale naozaj pomáhať."

Ultrafiltráty s.r.o.