Kontakty

Máte zájem o inzerci nebo mediální spolupráci? Kontaktujte nás FORMULÁŘEM níže či využijte uvedené kontakty.

Client Service Director

nada tobiskova mala kontakty

Naďa Tobišková

nada mail

 

Head of Community/Key Account Manager

michaela p

Ing. Michaela Petrović

Moje práce je moje radost - každodenně komunikuji jak s lékaři různých odborností, tak s pacienty, pro oba hledám vhodné řešení.

Jako community manager jsem součástí příběhů našich návštěvníků, pomohu vám vybrat vhodného lékaře, najít na portále to, co hledáte. Propojím vás s pacienty i lékaři.

Jako account manager vám mohu pomoci nastavit kampaň tak, aby vás pacienti snáze našli - regionálně, zákrokově. Pomohu vám s online reputací a online krizovým managementem.

Michaela vystudovala na VŠE Management zdravotnictví, soustředí se na online a community marketing, business development a product management.

michaela petrovic mail

Account Manager

lucie w

Lucie Wildová

lucie wildova

 


Managing Partner

pavel

Ing. Pavel Hilbert

Tel.: +420 777 591 118

Vystudoval hospodářskou fakultu TUL, specializace marketing, od roku 2002 působil v předních agenturách na poli online marketingu. Od roku 2003 v ATWEB Consulting, sesterské společnosti Estheticon.

pavel mail

Managing Partner

artur holba

Ing. Artur Holba

Vystudoval VŠE v Praze, fakultu informatiky a statistiky, specializace Informační a znalostní inženýrství a marketing, od roku 1999 se věnuje SEO problematice, od roku 2000 v ATWEB Consulting, sesterské společnosti Estheticon.

artur holba podpis 

Kontaktní údaje:

Estheticon, s.r.o.
Vlašimská 4
Praha 10
PSČ 101 00

Fakturační údaje:

Estheticon, s.r.o.
Dr.M.Horákové 513/23a
Liberec 4
PSČ 46001

IČO: 25044567
DIČ: CZ25044567

Bankovní spojení: 805802473/0300

Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem v oddílu C, vložce 269, číslo 14604. Den zápisu 13.11.1998.

Estheticon, s.r.o. je sesterskou společností ATWEB Consulting s.r.o.

Nejsme lékaři, jsme provozovatelé tohoto portálu. Pomáháme Vám nalézt lékaře, kliniku, informace o zdravotních problémech a jejich řešení, poskytujeme orientační přehledy cen a zprostředkováváme komunikaci mezi lékaři, odborníky a návštěvníky portálu. Nejsme výrobce ani distributor přístrojů zmiňovaných na těchto webových stránkách. 

Pokud potřebujete kontaktovat lékaře, vyhledáte ho v našem SEZNAMU LÉKAŘŮ. Informace o cenách naleznete v CENÍKU. Všechny tyto informace jsou na ÚVODNÍ STRANĚ PORTÁLU v hlavní nabídce.

Kontaktní formulář níže prosím používejte pouze k dotazu na provozovatele portálu.
Chcete-li kontaktovat lékaře nebo máte jiný odborný dotaz, vybírejte na SEZNAMU LÉKAŘŮ, případně využijte DISKUZNÍHO FÓRA nebo hledání v horní části portálu.

Omlouváme se, ale na dotazy směřující na lékařskou péči, výběr lékaře apod. nemáme kapacitu reagovat. 

Aktualizováno: 15.11.2017

Kontaktujte provozovatele portálu
Fill it:

Důležité odkazy

O nás
Propagace
Pravidla
Užitečné tipy
Pro novináře
Volné pozice

Reference

Kamila Šormová

"Spolupráci s portálem Estheticon.cz mohu svým kolegům jen doporučit. Mně osobně každý den přivádí 1 až 2 nové pacienty, někdy i více. Spokojená jsem i s účastí v Transparentním lékaři. Získaná hodnocení od pacientů mi pomáhají k oslovení další klientely."

MUDr. Kamila Šormová, AESTHGERY plastická chirurgie Plzeň

 

Jiří Vrbický

"Estheticon.cz dává rozumný prostor pacientům, kteří se ptají a lékařům, kteří odpovídají. Přitom vše v rámci slušnosti a na profesionální úrovni. Mohu všem lékařům doporučit. Nejen že oslovíte nové klienty, ale hodně se o pacientech dozvíte a stejně tak i o sobě navzájem."

MUDr. Jiří Vrbický

 

"Portál Estheticon.cz využívá naše klinika již několik let. Je pro nás významným zdrojem nových klientů a nástrojem pro efektivní prezentaci našich služeb na internetu. Oceňujeme především komplexní a seriozní informace i jednání."

prof. MUDr. Jiří Veselý, CSc.

 

"Portál Lékaři-online.CZ umožnil Prague Fertility Centre prezentovat jeho návštěvníkům svoji činnost na poli asistované reprodukce. Díky možnosti přímých reakcí na příspěvky návštěvnic portálu jsme získali nové klienty a doufáme, že i odpovědi ostatním tazatelům přispěly k šíření osvěty v oblasti léčby neplodnosti a dobrého jména Prague Fertility Centre."

Děkuji za náš tým. MUDr. Alena Košťáková

 

Lenka Ottová

"Ačkoli s portálem Estheticon.cz intenzivněji spolupracujeme teprve půl roku, cítíme přírůst pacientů. Naše přítomnost na portále v nich vzbuzuje větší důvěru, čehož si velmi vážíme. Věřím, že i cílená GEO reklama bude mít pro nás takový úspěch."

MUDr. Lenka Ottová

 

"Profesionalita, flexibilita, rychlost a operování s dostatečným
množstvím informací - to jsou veličiny, které by pacienti měli najít u
svého lékaře. Stejně tak my hodnotíme porál LékařiOnline.CZ. Ať má svět virtuálních lékařů stále více a více spokojených virtuálních pacientů."

ORP Centrum

"S portálem LékařiOnline.CZ máme dobrou zkušenost. Daří se nám být díky němu v úzkém kontaktu s pacienty a vědět, co je trápí a jaké mají otázky, které si například netroufnou položit přímo v ordinaci. Vzájemná komunikace mezi námi a portálem je přehledná a rychlá, vždy jsme se setkali se vstřícným a příjemným jednáním."

Julia Formanová, Dentální klinika, Zubní, s.r.o.

 

"Spolupráce s portálem LékařiOnline.CZ umožnila oční klinice FN a jejímu refrakčnímu centru zapojit se do široké diskuze nad mnoha dotazy návštěvníků portálu. Získali jsme přehled o onemocněních a problémech, na které se uživatelé portálu nejčastěji ptají. Byla také příležitostí k prezentaci práce kliniky. O velkém využití a významu svědčí pravidelná statistika velkého počtu "návštěv" stránek kliniky i následných cílených dotazů. Jsme vděčni za tuto výbornou spolupráci s moderním prostředkem komunikace, které si velmi vážíme."
Prof. MUDr. Pavel Rozsíval, CSc., FEBO
Přednosta oční kliniky FN v Hradci Králové

 

"Portál Estheticon.cz je jedním z nejefektivnějších zdrojů mé klientely"

MUDr. Tomáš Doležal

 

moidlova

"Stránky www.estheticon.cz využívá naše klinika od jejich vzniku. Jsou pro nás efektivním a významným zdrojem klientely a pokládáme je za nejucelenější, logicky a přehledně seřazenou prezentaci všeho, co současná plastická a estetická medicína v Česku nabízí. Citlivě zvolená odborná úroveň umožňuje zapojení lékaře při jejich tvorbě a zároveň nevyřazuje širokou veřejnost při jejich studiu."

MUDr. Marta Moidlová, primářka kliniky Laser Plastic

 

"Spolupracuji s portálem několik let, komunikace je na perfektní úrovni a vždy dokáže nabídnout něco, co pozitivně ovlivní moji praxi. Oceňuji zejména možnost zpětné vazby na kampaně a cílení na klienty."

MUDr. Ivan Justan

Tomáš Vilhelm

"Portál Lékaři-online se pro mne postupem času stává základním komunikačním kanálem s pacienty a veřejností. Velmi si cením flexibilních možností prezentace své praxe a zpětné vazby od pacientů. Díky skvělé integraci se sociálními sítěmi a svým webem, mám možnost informovat odbornou i laickou veřejnost o léčebných metodách, které při své práci používám a důkazem pozitivní zpětné vazby je narůstající počet pacientů, kteří se na mne obracejí."

MUDR. Tomáš Vilhelm

"Spolupráce s portálem www.lekari-online.cz a www.estheticon.cz je vynikající a nemohu si ji vynachválit. Portál a informace v něm obsažené stejně jako veřejnou diskuzi s odborníky-lékaři považuji přínosnou jak pro pacienty, tak pro lékaře. Pacienti/klienti se díky obsáhlosti informací dozvědí vše, co potřebují a vyberou si svého lékaře. Pro lékaře se tak naskýtá možnost dát o své práci vědět širší veřejnosti."

S díky, MUDr. Ludvika Záhořová

ultrafiltraty

"Ako začínajúci podnikateľ v ČR mi pani Ing. J. David a Lekari-online.cz pomohli naštartovať nie len pre mňa sľubnú kariéru, ale predovšetkým vďaka ich stále novým aplikáciám a novinkám na internete, sa môžu o novom produkte ultrafiltrátov Biopulse dozvedieť hlavne tí, ktorým je to určené - klientom s problémami v zdravotnej oblasti.
Už druhý rok mám predplatené konto na Lekari-online.cz a budem v tom pokračovať aj naďalej, pretože vysoká profesionalita a ľudský prístup sú v dnešnej dobe vzácne. Doporučujem stránku Lekari-online.cz aj ďalším nemocniciam, klinikám, lekárom, pacientom a všetkým, ktorí hľadajú odbornú pomoc a ktorí chcú nie len zviditeľniť svoje obchodné meno, ale naozaj pomáhať."

Ultrafiltráty s.r.o.