Buďme na jaře krásní aneb omlazující procedury pro každého!

Autor:

Je nejvyšší čas začít se připravovat na léto a první teplé sluneční paprsky. Na jaře se příroda probouzí, vše je krásné a svěží. Chcete být i vy taková? Tedy krásná, svěží a plná síly? Potom vsaďte na omlazující procedury. Možností se nabízí hned několik.

Bezbolestně, rychle a profesionálně

Čas nejde zastavit. Léta, která jsme prožili, se nejvíce projevují na tvaru naší postavy a samozřejmě i na pleti. Pleť stárne velmi rychle a pokud se o ni náležitě nestaráme, jde vše ještě rychleji. Pokud se i vy potýkáte s nepříjemnými projevy stárnutí nebo se vám prostě jen nelíbí stav vaší pokožky, máme pro vás hned několik zajímavých tipů na to, jak váš problém vyřešit. Celou řadu řešení přináší Petra Clinic – specializovaná klinika, která kromě jiného nabízí právě celou řadu zkrášlovacích procedur, díky kterým budete i vy vypadat na jaře skvěle.

liposukce 1 Mikrojehličková radiofrekvence dokáže zázraky

První zajímavou procedurou, kterou můžete na Petra Clinic podstoupit, je Mikrojehličková radiofrekvence. Jedná se o mírně invazivní proceduru, která ohromuje svými výsledky. Během ošetření pronikají pod kůži mikro jehličky, které přenáší tepelnou energii přímo ke kolagenovým vláknům a aktivují tak jejich činnost. Tato metoda má výborné výsledky – dokáže omladit pleť až o 5 let! Výsledky uvidíte okamžitě.

Neivazivní facelifting výrazně pomůže

Na Petra Clinic můžete podstoupit také oblíbenou proceduru se skvělými výsledky jménem Neivazivní facelifting. Během tohoto ošetření je v pokožce aktivován kolagen a elastin a redukována nadbytečná tuková tkáň. Dochází tak k výraznému vyhlazení pokožky a také k výrazné redukci vrásek. Úžasné je, že efekt po 3 návštěvách vydrží až dva a půl roku.

Kosmetické ošetření se super výsledkem

Podstoupit můžete také celou řadu kosmetických ošetření, které provádí majitelka Petra Clinic Petra Řehořková. Jedná se například o neivazivní peeling, který vaši pleť krásně vyčistí a zanechá krásnou a hebkou.

Možností, jak být na jaře krásná, je celá řada.

Pusťte se do toho. Kompletní informace najdete na www.bezbolestna-liposukce.cz

Aktualizováno: 1.12.2013

Mikrojehličková radiofrekvence - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Šneček 1.3.2018
Spokojený/á

Toto ošetření mi hodně pomohlo s pletí v obličeji. Celkově ji vyhladilo a dodalo pružnost. Tento stav by měl vydržet poměrně dlouho, ale v případě zhoršení pleti ráda podstoupím radiofrekvenci znovu. Celkový zážitek v Pe... Více 

2 Likes  
Natka.markova 3.12.2012
Spokojený/á

Já mám za sebou mikrojehličku na spodním břiše, po porodu a musím říct, že už po prvním ošetření je výsledek znatelný. I když vím, že strie už nikdy nezmizí, na první pohled jsou stáhlejší, řekla bych, že i trošku zesvět... Více 

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní