Trápí vás rozšířené póry? Víme, jak přemoci genetiku

Autor: Perfect Clinic – Kufa, Pros & Co. - Malvazinky

Pórovitá pokožka není jen důvodem špatné péče o pleť, často za tím stojí genetické dispozice. Ale není třeba se bát, Microneedling je metoda, která tyto problémy dokáže zmírnit. Více v článku s dermatoložkou Věrou Terzijskou z Perfect Clinic.

"Pórovitá pokožka je daná genetickou dispozicí, kterou nelze zcela odstranit, nicméně vhodnou péčí je možné tento problém zmírnit," říká dermatoložka Věra Terzijská z Perfect Clinic.  

image i
Rozšířené póry už nemusí být strašákem

Pro běžnou očistu si zakažte produkty s olejovou strukturou a příliš "těžké" přípravky. Vyhněte se i masážím prováděným olejíčky. Zapomeňte také na make-upy s olejovými přísadami. Dobré je ráno omývat obličej vychlazenou termální vodou.

Účinná pomoc v podobě odborné péče estetické dermatologie

Koncept mikrojehličkování – microneedling je založen na samoobnovovací schopnosti pokožky. Specialisté používají elektrický přístroj s vysokou rotací, jehož mikrojehličky pronikají kolmo do pokožky a vytváří v hlubších vrstvách mikrotraumata. Ta stimulují tvorbu kolagenu a elastinu.

Nový kolagen redukuje hloubku vrásky, zvyšuje pružnost kůže, zlepšuje vzhled jizev a jiných defektů pleti. Výsledkem je jemnější, hladší, pevnější a mladší pokožka.

Jak se bezbolestně zbavit rozšířených pórů

Ošetření lze kombinovat s použitím séra na bázi kyseliny hyaluronové, tu je možné obohatit o vitamin A, C, E a také výtažky z mořských řas. Celý zákrok trvá kolem třiceti minut a díky anestetickému krému cítí pacient pouze jemný tlak. Tvorba kolagenu a obnova pokožky probíhá čtyři až šest měsíců.

Co mikrojehličkování (microneedling) dokáže?

  • redukuje vrásky - u hlubokých vrásek je třeba ošetření opakovat víckrát
  • zpevňuje kontury obličeje
  • snižuje viditelnost strií a jizev
  • pomáhá redukovat zvýšenou pigmentaci

Lze jej použít na všechny typy pleti na obličeji, v dekoltu, na krku a hřbetech rukou, a je možné jimi ošetřovat i partie břicha či paží.

Více najdete na www.perfectclinic.cz

Aktualizováno: 12.10.2017

Mikrojehličkování, Microneedling (Skinroller - Dermaroller) - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Weronika 10.5.2018
Spokojený/á

Dr. Fajkosova is great. back in October I came to see her the first time. I had a mole on my neck that bothered me visually. The experience was awesome - I barely have any scar. Now even though I no longer live in Prague... Více 

1 Like  
Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní