Jak rychle získat super figuru do plesových šatů?

Autor:

Plesová sezóna je konečně tu! Užila jste si Vánoce naplno a nyní vás trápí nějaké to kilo navíc? Chcete na tanečním parketu oslnit nejen krásnými šaty ale i dokonalou postavou? Potom pro vás máme hned několik zajímavých tipů na to, jak můžete svého snu rychle dosáhnout…

Bez trápení – rychle a snadno

Pokud chcete rychle získat postavu vašich snů, můžete. Zapomeňte na drastické diety, které stejně nefungují a mohou vám i ublížit. Jestliže chcete opravdu zhubnout a vaše hubnutí si užít, měla by vás zajímat speciální nabídka procedur, kterou přináší renomovaná pražská klinika Petra Clinic.

Zajímavá řešení pro každou ženu

Petra Clinic pomohla v hubnutí již mnoha ženám i mužům, mezi které patří i celá řada celebrit, takže proč byste s nimi neměla zkusit zhubnout i vy. Pozitivní výsledek je zaručen. Petra Clinic nabízí hned několik prověřených procedur.

liposukce1 Radiofrekvenční liposukce jako efektivní řešení

První z nich je hubnutí pomocí radiofrekvenční liposukce. Jedná se o bezbolestnou liposukci (často je také nazývána bezbolestná liposukce 3. generace: http://www.bezbolestna-liposukce.cz/bezbolestna-liposukce). Během této procedury dochází k efektivnímu a rychlému odstranění tuků a co víc - radiofrekvenční liposukce působí pozitivně také na pleť – omlazuje ji a dodává ji mladiství vzhled. Jeden zákrok trvá obvykle 45 - 120 minut a buďte si jistá, že nepocítíte nic – budete jen relaxovat a těšit se na super výsledek.

Kryolipolýza pomůže tak, kde potřebujte

Na Petra Clinic můžete podstoupit i další super proceduru s názvem kryolipolýza (http://www.bezbolestna-liposukce.cz/clanky/kryo-radio-lipolyza-krl). I tato není invazivní. Během procedury dojde k destrukci tukových buněk zmražením, k jejich rozpadu a následnému odvodu lymfatickým systémem z těla. Tato metoda pomáhá při efektivním hubnutí všech partií. Pokud vás trápí větší bříško, zadeček nebo třeba stehna, bude kryolipolýza tou pravou metodou i pro vás. Navíc pozor – výsledky jsou znát již po prvním ošetření.

Buďte ještě krásnější

Kromě efektivního hubnutí provádějí na Petra Clinic i celou řadu dalších procedur, díky kterým můžete být ještě krásnější. Velmi oblíbená je například mikrojehličková radiofrekvence (http://www.bezbolestna-liposukce.cz/mikrojehlickova-radiorekvence) nebo metoda rázové vlny, díky kterým se můžete zbavit strií. Na Petra Clinic vám také mohou pomoci s odstraněním akné, vrásek, jizev a s celkovým omlazení pleti.

Chtějte být krásná a štíhlá rychle!

Kompletní informace o jednotlivých procedurách najdete na www.petraclinic.cz

Aktualizováno: 1.12.2013

Diskuze k tématu

Kryolipolýza - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Anonymous 17.2.2013
Spokojený/á

Podstoupila jsem proměnu na Klinice YES VISAGE. Nejenom že já jsem byla každopádně spokojená, ale i ohlasy mého okolí jsou velmi pozitivní. Byla to pro mě nová šance, za kterou jim děkuji. Už teď vím, že se tam zase obje... Více 

2 Likes   3 Komentářů  
Beruška11 21.3.2017
Spokojený/á

Velice pěkná zkušenost s tímto estetickým centrem. Měla jsem to štěstí, že jsem vyhrála ošetření Kryolipolýzu. Ošetření probíhalo bez problému také díky milému a vstřícnému personálu, který se o mě s paní doktorkou stara... Více 

1 Like   2 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní